Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

march, 2023

23marAll Day24IWINETC-2023

IWINETC 2023

Event Details

Іспанія, Таррагона

23-24 березня 2023

Web: www.iwinetc.com
Email: info@winepleasures.com
Tel.: +34938977048

Міжнародна конференція з винного туризму IWINETC відбудется 23-24 березня 2023 року.

IWINETC, організована Wine Events Worldwide, вважається однією з найавторитетніших світових подій індустрії винного та гастрономічного туризму.

Комунікаційна медіагрупа Drinks+ є інформаційним партнером Міжнародної конференції з винного туризму. IWNETC стала офіційним партнером премії Wine Travel Awards як спонсор призового фонду для переможців WTA 2021-2022.

Наразі ми раді повідомити, що у 2023 році WTA продовжує свою співпрацю з Міжнародною конференцією з винного туризму (IWINETC) як інформаційний партнер.

Цього року команда WTA виступить на IWINETC з доповіддю «Сяй яскраво, як діамант. Додати цінність вашому бренду винного туризму: що може запропонувати Wine Travel Awards», де ми представимо проєкт. У конкурентному світі вина та спиртних напоїв підприємства, бренди та приватні особи шукають передові інструменти, щоб виділитися, просувати свої послуги та підвищувати обізнаність щодо своєї продукції. Премія Wine Travel Awards – інноваційний PR та маркетинговий проект у сфері винного туризму – якнайкраще відповідає цьому попиту.

more

Time

march 23 (Thursday) - 24 (Friday)

Обсуждение закрыто.

X
Украина