Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

USA Wine Ratings

46 Parallel: ще дві медалі у скарбничку нагород

23.11.2020, Новини

Вина бренду 46 Parallel отримали дві вищі нагороди в рамках сліпої дегустації конкурсу USA Wine Ratings.


Червоне сухе марочне вино з преміальної колекції – Grand Admiral Cabernet-Sauvignon-Saperavi-Merlot – отримало срібну медаль конкурсу. Вино, яке було витримане 24 місяці у дубових барріках славетної французької бондарні Seguin Moreau та не менше 12 місяців у пляшці й має потенціал витримки у пляшці ще 7-9 років, яскраво вирізнялося та здобуло високу оцінку експертів.

Grand Admiral Cabernet-Sauvignon-Saperavi-Merlot

Лише 2 балів не вистачило до золотої медалі рожевому ігристому вину El Capitan Brut Rose з лімітованої колекції вишуканих легких преміальних вин El Сapitan. Створене методом Шарма з сорту винограду Піно Меньє, це вино поповнило скарбницю нагород компанії срібною медаллю та отримало 88 балів.

El Capitan Brut Rose

Дегустаційний конкурс USA Wine Ratings відбувся втретє у Сан-Франциско. Більше 50 експертів оцінювали зразки вин з усього світу. USA Wine Ratings оцінює вина за 3 ключовими критеріями: якість, співвідношення ціна-якість, а також упаковка та дизайн. USA Wine Ratings нагороджує ті бренди, які демонструють, що чітко розуміють своїх споживачів та цінову категорію, підтримують гідну якість вина, а також розробляють дизайн та упаковку з підкресленою індивідуальністю.

Фото надані компанією 46 Parallel

X
Украина