Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Concours Mondial de Bruxelles Rosé у Хорватії

20-22 березня у місті Спліт у рамках Concours Mondial de Bruxelles відбудется сесія різних видів рожевих вин.


Сесія рожевих вин відкрита для для всіх видів рожевих вин (тихих, ігристих, напівігристих та кріплених). Метою проведення є задоволення запитів ринку та зростаючого інтересу споживачів до рожевого вина. Конкурс надає нагородженим виробникам інструменти просування та маркетингу з моменту надходження вина у продаж.

Захід відбудеться 20-22 березня у місті Спліт (Хорватія). Кінцевий термін реєстрації 26 лютого 2024 року.

Concours Mondial de Bruxelles Rosé Wines Session-2024

На Concours Mondial de Bruxelles Rosé буде представлено понад 1200 рожевих вин із усього світу. Оцінюватимуть представлені зразки 60 експертів з 22 країн. Результати буде опубліковано 28 березня 2024 року.

Дати:

 • Кінцевий термін реєстрації 26.02.2024
 • Термін надсилання зразків 26.02.2024
 • Терміни проведення конкурсу з 20 по 22.03.2024
 • Підсумки 28.03.2024

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ: на прохання Wines of Ukraine організатори Concours Mondial de Bruxelles пропонують українським учасникам знижку 20% на подачу своїх зразків, яка діє на всі дегустаційні сесії в 2024 році. Для отримання додаткової інформації та промо-коду, будь ласка, зв’яжіться з командою Wines of Ukraine за адресою info@ukr.wine.

20-22 березня у місті Спліт у рамках Concours Mondial de Bruxelles відбудется сесія різних видів рожевих вин. Сесія рожевих вин відкрита для для всіх видів рожевих вин (тихих, ігристих, напівігристих та кріплених). Метою проведення є задоволення запитів ринку та зростаючого інтересу споживачів до рожевого вина. Конкурс надає нагородженим виробникам інструменти просування та маркетингу з моменту […]

Drinks+ 1/2024 – експертно, корисно, цікаво

Свіжий номер журналу Drinks+ наповнений корисною інформацією про операторів ринку, імпортерів, роздрібну торгівлю, винні бари, ресторани та ключові тенденції ринку.


У цьому випуску D+ провів інтерв’ю з паном Джакомо Пондіні, генеральним директором Consorzio dell’Asti, одного з найвідоміших DOCG в П’ємонті. Він розповів про роботу консорціуму, нові вектори та маркетингові стратегії, включаючи ініціативи, такі як Wine Travel Awards. Також обговорили ініціативи сталого розвитку серед виробників вина Asti, нові вина та ринки.

Крім того, головний регіональний редактор WTA Guide Наталія Бурлаченко взяла ексклюзивне інтерв’ю у лідерів найвідомішого об’єднання виробників вина Іспанії – Енріке Паскуаля Гарсіа, президента регуляторної ради Ribera del Duero DO, та Мігеля Санс Кабрехаса, генерального директора Ribera del Duero DO.

На вас також чекає аналітична стаття «Медалі та досвід: що отримують українські винороби на міжнародних конкурсах», де винні професіонали діляться своїм досвідом та порадами, які доводять важливість участі у таких заходах і проєктах.

Інші важливі теми цього випуску включають прогнозовані зміни в законодавстві щодо вина в Україні, календар професійних заходів у сфері вина та спиртних напоїв на 2024 рік, розповідь, як розвиваються винні маршрути в Польщі, конкурс сомельє, а також матеріали про нові вина і досягнення українських виноробень SHABO, Artwinery, Villa Tinta, презентація вин HIRIART від Big Wines та дегустація 10 вин від Shumi Winery за участю Роберта Джозефа та інших винних експертів.

Щоб придбати друкований примірник Drinks+#1/2024, звертайтеся до відділу дистрибуції: gabrelka@ukr.net*

*Журнал розповсюджуватиметься по всій неокупованій території України.

Свіжий номер журналу Drinks+ наповнений корисною інформацією про операторів ринку, імпортерів, роздрібну торгівлю, винні бари, ресторани та ключові тенденції ринку. У цьому випуску D+ провів інтерв’ю з паном Джакомо Пондіні, генеральним директором Consorzio dell’Asti, одного з найвідоміших DOCG в П’ємонті. Він розповів про роботу консорціуму, нові вектори та маркетингові стратегії, включаючи ініціативи, такі як Wine […]

ProWein Dusseldorf знову приймає Wine Travel Awards

У 2024 році відома виставка вина та алкогольних напоїв ProWein знову привітає тисячі світових професіоналів галузі в Дюссельдорфі. Захід відбудеться з 10 по 12 березня.


Співпраця між Wine Travel Awards, інноваційним щорічним глобальним проєктом у сфері винного туризму, ініційований Communication Media Group Drinks+, і однією з головних виставок у світі, продовжує успішно розвиватися.

Цього року у співпраці з ProWein команда Wine Travel Awards збере професіоналів світового ринку вина та алкогольних напоїв на форумі ProWein: The Wine Travel Awards Tasting Around the Sustainable World.

 • Форум проходитиме у залі 13, стенд F100.
 • Дата: вівторок, 12.03.2024
 • 14.00 — 15.00

У рамках заходу Wine Travel Awards представить дегустацію вин шести членів спільноти проєкту. Ці виробники з різних країн світу втілюють усталені моделі бізнесу та виробництва.

Gergely Szolnoki

Крім того, відвідувачі заходу матимуть можливість насолодитися результатами прогресивних практик, а теоретичним «аперитивом» дегустації стане блискучий виступ професора, доктора Гергея Сольнокі (Gergely Szolnoki)* з Університету Гейзенхайма, члена журі WTA третій рік поспіль, який порушить теми: де починається і де закінчується стійкий винний туризм; які конкретні заходи найбільш ефективно сприяють сталому розвитку сектора винного туризму; якими є основні рушійні сили та бар’єри для впровадження сталого винного туризму. Висновки та конкретні рекомендації, викладені в презентації, ґрунтуються на вивченні рекомендацій і передового досвіду понад 1500 виноробень у 42 країнах – головних рушійних сил сталого винного туризму.

На міжнародному прес-стенді ProWein відбудеться презентація та розповсюдження Wine Travel Awards (WTA) Guide 2022—2023* — фінального каталогу учасників спільноти WTA другого сезону премії, унікальне друковане та цифрове видання.

Guide WTA має на меті продемонструвати найбільш динамічні та винахідливі винні та алкогольні компанії, бренди, особистості та проєкти, які беруть участь у другому виданні Wine Travel Awards. Окрім друкованої версії, WTA Guide буде представлений на Digital Trade Press Stand — онлайн-платформі Messe Düsseldorf, що покращить його видимість завдяки інтеграції з веб-порталом ProWein.

 • Щоб дізнатися більше, зв’яжіться з нами за адресою partnership@winetravelawards.com

__________________________

Досьє D+

* Communication Media Group Drinks+ працює на ринках Східної та Південної Європи з 1993 року та вже 15 років успішно працює як медіа-партнер виставки ProWine.

* Гергей Сольнокі, професор маркетингових досліджень Університету Гайзенхайма (Німеччина) та почесний професор менеджменту та маркетингу вина та напоїв Університету Західної Аттики (Афіни/Греція). Сфери його досліджень охоплюють споживчу поведінку, комунікацію та соціальні медіа, органічні вина, аналіз ринку та винний туризм. Окрім наукової діяльності, Ґергелій є делегованим експертом OIV у сфері економіки та статистики вина.

У 2024 році відома виставка вина та алкогольних напоїв ProWein знову привітає тисячі світових професіоналів галузі в Дюссельдорфі. Захід відбудеться з 10 по 12 березня. Співпраця між Wine Travel Awards, інноваційним щорічним глобальним проєктом у сфері винного туризму, ініційований Communication Media Group Drinks+, і однією з головних виставок у світі, продовжує успішно розвиватися. Цього року […]

13-й Balkans International Wine Competition відбудеться одразу у двох країнах

Цього року Балканський конкурс вин відкриває нові можливості, охоплюючи дві країни із глибокими винними традиціями – Болгарію та Туреччину.


Проведення заходу у двох країнах одразу не тільки відображає зростаюче міжнародне значення Balkans International Wine Competition, а й наголошує на прагненні подальшого визнання різноманітності та якості вин регіону. Конкурс відбудеться 4-8 червня 2024 року.

У центрі цьогорічного конкурсу дві провідні фігури галузі, що символізують силу та інноваційний підхід жіночого підприємництва у виноробстві – Цветеліна Ніколова (Tsvetelina Nikolova) з Katarzyna Estate та Зейнеп Арка Шалліель (Zeynep Arca Şalliel) з Arcadia Vineyards. Їхня наполеглива праця та відданість сталому розвитку протягом багатьох років служать джерелом натхнення для всієї галузі.

 • Цветеліна Ніколова, яка стоїть за успіхом Katarzyna Estate, відома своєю відданістю виробництву вин, які відображають унікальність і багатство болгарських виноробних регіонів. Її робота підкреслює важливість інновацій і прагнення до створення продуктів світового класу.
 • Зейнеп Арка Шалліель, керуюча Arcadia Vineyards, є піонером застосування екологічних методів у турецькому виноробстві, тим самим сприяючи захисту навколишнього середовища та створюючи вина з особливим характером.

«Цьогорічний Balkans International Wine Competition, що охоплює Болгарію та Туреччину, знаменує собою важливу віху на нашому шляху до висвітлення різноманітної та багатої винної культури Балкан. Демонструючи виняткове лідерство та екологічні практики таких діячів, як Цветеліна Ніколова та Зейнеп Арка Шалліель, ми відзначаємо не лише досконалість балканських вин, але й новаторський дух жінок-підприємців у галузі. Цьогорічне проведення конкурсу у двох країнах відображає наше прагнення до розвитку нових торговельних відносин і просування нашої унікальної винної спадщини в міжнародному масштабі», – ділиться своїм баченням Галина Ніфору (Galina Niforou), голова Болгарської асоціації експортерів вина та засновник Balkans International Wine Competition.

Balkans International Wine Competition & Festival служить платформою, що дозволяє різним зацікавленим сторонам винного бізнесу – виробникам, дистриб’юторам, імпортерам – зустрітися та започаткувати нові торгові відносини. Щороку змагання проводяться в іншій балканській країні, що сприяє популяризації приймаючої країни. Розширення конкурсу на дві країни є чіткою ознакою різноманітності та багатої винної культури Балкан, водночас відкриваючи нові можливості для розвитку та співпраці.

Більше інформації про конкурс можна знайти тут.

Цього року Балканський конкурс вин відкриває нові можливості, охоплюючи дві країни із глибокими винними традиціями – Болгарію та Туреччину. Проведення заходу у двох країнах одразу не тільки відображає зростаюче міжнародне значення Balkans International Wine Competition, а й наголошує на прагненні подальшого визнання різноманітності та якості вин регіону. Конкурс відбудеться 4-8 червня 2024 року. У центрі […]

Українська винна революція в Таллінні

15 лютого стане важливою датою для всіх шанувальників вина у Таллінні, адже саме тоді відбудеться відкриття нового українського винного бару, розташованого в самому серці міста на вулиці Kopli 2c. Захід розпочнеться о 17:00, і всі охочі запрошуються приєднатися до цього винного свята.


Відкриваючи двері цього закладу, організатори втілюють унікальну концепцію української винотеки в Таллінні. Тут буде представлено близько 40 різних вин з усіх куточків України, від Бессарабії до Києва і від Закарпаття до Миколаєва. Це буде не просто місце, де можна насолоджуватися вином, але й справжня екскурсія по виноробній карті України, де кожен келих розкриває нові смакові перспективи.

Що робить винотеку особливою? По-перше, це найбільший вибір українських вин в Естонії. До Таллінна потрапляють найкращі та найцікавіші вина з України. Крім того, винотека та винний бар працюватимуть під дахом українського ресторона-кав’ярні Slava, де до вин можна обрати чудові українські закуски, щоб створити ідеальну симфонію смаку.

Організатори цього заходу − Veiniekspress, SLAVA Ukraina restoran & kohvik та Wines From Ukraine − об’єднали зусилля, щоб зробити цей вечір незабутнім та надалі задовольняти попит всіх прихильників вина та української культури.

Veiniekspress, прооєкт заснований в 2021 році, що став частиною цієї винної революції в Естонії, − компанія спільного замовлення вина Veiniekspress OÜ. Компанія працює над тим, щоб забезпечити доступність найкращих напоїв з усього світу для місцевих любителів вина. Їхня філософія полягає в спільному замовленні, яке дозволяє отримати найкращі ціни без посередників та зайвих витрат на логістику.

У 2022 році спільною українсько-естонською командою винних професіоналів Світланою Цибак, головою Асоціації крафтових виноробів, співзасновницею Wines of Ukraine та  засновниками Veiniekspress  Юханом-Маркусом Лаатсом і Мартіном Пярна був запущений  сайт WinesFromUkraine.com. Ця міжнародна команда винних професіоналів вже встигла зробити значний внесок у просування українських вин на міжнародному ринку. Їхня місія полягає в тому, щоб повернути Україну на винну карту Європи, а відкриття винного бару в Таллінні є лише одним з етапів цього захоплюючого шляху.

WinesFromUkraine.com забезпечує доставку українських вин в кожну країну ЄС. Розташування  Wines From Ukraine в Естонії зумовлено тим, що через війну надзвичайно важко доставляти вина безпосередньо з України.

Wines From Ukraine також активно просуває українські вина через різноманітні заходи, майстер-класи та рекламу в магазинах та ресторанах. Їхня робота є важливим кроком у відновленні слави української виноробної культури та демонструє потенціал українських вин на світовій арені.

Таким чином, відкриття українського винного бару у Таллінні обіцяє стати подією, яка змінить винний світ міста та відкриє нові горизонти для шанувальників вина.

15 лютого стане важливою датою для всіх шанувальників вина у Таллінні, адже саме тоді відбудеться відкриття нового українського винного бару, розташованого в самому серці міста на вулиці Kopli 2c. Захід розпочнеться о 17:00, і всі охочі запрошуються приєднатися до цього винного свята. Відкриваючи двері цього закладу, організатори втілюють унікальну концепцію української винотеки в Таллінні. Тут […]

E-commerce box для пляшок від ККПК – еволюція у світі електронного алкошопінгу

Карантинні обмеження упродовж декількох років, затяжні повітряні тривоги у воєнний час, розвиток електронних платіжних сервісів сформували в українців стійку звичку до шопінгу онлайн. Швидко, зручно, надійно та вигідно. Сьогодні придбати через інтернет можна все, що пропонують сучасні торгові центри. Проте з доставкою деяких замовлень виникають неабиякі труднощі, пов’язані зі специфікою товарів. Передусім це стосується крихких речей, до яких належать і скляні пляшки з алкогольними напоями. На Київському картонно-паперовому комбінаті, що є складовою австрійського Pulp Mill Holding, знайшли декілька інноваційних пакувальних рішень, які дозволяють не тільки забезпечити успішну доставку крихкого вантажу до кінцевого споживача, але й надати останньому низку додаткових зручностей.   


Зміна вимог і уподобань споживачів

Європейський напрям розвитку нашої країни розширив світогляд пересічного українця, а можливість подорожувати світом дала поштовх формуванню в споживача загальної культури та більш витончених смаків. Сьогодні не лише гурман, але й не надто вибаглива людина розуміє: хай буде менше, але краще. А відсутність дефіциту базових продуктів стимулює бажання спробувати щось нове, екзотичне, крафтове, ексклюзивне. Ця тенденція простежується і у виборі алкогольних напоїв.

Через інтернет нині можна придбати який завгодно алкоголь, замовивши доставку з будь-якої торгової точки чи від виробника. Проте безпека перевезення такого крихкого і часто дорогого (якщо йдеться про елітні напої) вантажу досі лишається гострим питанням.

Київський КПК відгукнувся на цю потребу часу і став першим підприємством в Україні, яке розпочало виробництво спеціальної тари для електронної комерції в промислових масштабах. Окремі пропозиції в сегменті паковання e-commerce вдало вирішують проблему транспортування напоїв у скляних пляшках. Нова лінія працює півроку, але виготовлена на ній продукція вже встигла здобути популярність і користується значним споживацьким попитом.

Київський картонно-паперовий комбінат

Переваги паковання ecommerce box

Найкращий вибір для відправлення напою у скляній тарі службою доставки – wine box із вкладишем – капсулою безпеки. Він має спеціальну форму зовнішніх захисних виступів, що створюють демпферну підкладку, завдяки якій у разі падіння пошкодиться тільки зовнішня, а не внутрішня частина паковання. Вміст бокса надійно захищений від ударів з усіх боків.

Для запечатування коробки використовується клей постійної липкості, що дозволяє відмовитись від неекологічного скотчу та унеможливлює несанкціонований доступ до товару. Відкриття посилки здійснюється за допомогою відривної стрічки, без застосування гострих предметів. Це зручна, надійна та безпечна конструкція, яка завдяки вищеназваним новаціям дає змогу не лише оптимізувати процес пакування та зекономити час, але й значно зменшити витрати та шкідливий вплив на довкілля. До того ж паковання e-commerce придатне для повторного використання у разі повернення товару, а гофрокартон, з якого воно виготовлене, повністю підлягає ресайклінгу.

Індивідуальні розробки для нестандартних запитів

У сегменті продажу алкогольних напоїв, через різноманіття форм скляної тари, виникли запити на розробку індивідуальних пакувальних рішень. Тому Київський КПК виготовив декілька оптимальних типів паковання: для пляшок вина, ігристого, пива та будь-яких інших напоїв.

А для випадків, коли йдеться про нестандартну форму, або для одночасного замовлення напоїв у пляшках різної конфігурації фахівці ККПК пропонують варіант, що вже добре зарекомендував себе у світовій практиці, – універсальне паковання, яке гарантує цілість та неушкодженість товару. Додаткова перевага – економічність: оскільки всі пляшки, незалежно від форми, ввійдуть в один бокс, покупець оплатить доставку не кількох посилок, а лише однієї. До того ж оптимізоване розміщення пляшок усуває необхідність використання ущільнювача – плівки чи паперу. Це робить паковання компактним, знижує трудовитрати, видатки на матеріали, а також зменшує негативний вплив на довкілля. Вигода очевидна як для  клієнта, так і для продавця.

Київський картонно-паперовий комбінат

Правильний вибір паковання може навіть стати одним з ключових чинників побудови успішної бізнес-стратегії. Наприклад, виробники можуть практикувати певні знижки для інтернет-майданчиків, які використовують якісні, оригінальні та привабливі пакувальні рішення, що відповідають цінностям їхніх брендів. Більше того, надійність паковання і лояльність до бренду опосередковано впливає і на вибір способу оплати товару. Якщо покупець упевнений, що отримає замовлення вчасно, без пошкоджень, у зручному та гарному боксі, він може бути більше схильний до передоплати продукції. Що, безумовно, вигідно постачальнику.

Очевидно, що нішевий підхід як до самого продукту, так і до його паковання відіграє важливу роль у зміцненні конкурентних позицій: він здатен не лише посилити репутацію бренду, але й вивести компанію на новий комерційний рівень.

Реклама

Карантинні обмеження упродовж декількох років, затяжні повітряні тривоги у воєнний час, розвиток електронних платіжних сервісів сформували в українців стійку звичку до шопінгу онлайн. Швидко, зручно, надійно та вигідно. Сьогодні придбати через інтернет можна все, що пропонують сучасні торгові центри. Проте з доставкою деяких замовлень виникають неабиякі труднощі, пов’язані зі специфікою товарів. Передусім це стосується крихких […]

Новий сезон винних подій розпочато: Wine&Spirits Trade Show відбудеться в Києві

Wine&Spirits Trade Show – це новий проєкт від організаторів міжнародної винної виставки вина, алкоголю та пива Wine&Spirits Ukraine. Вже шість років поспіль ця виставка є одним із найважливіших українських майданчиків для спілкування й бізнесових контактів для байерів торговельних мереж та представників HoReCa, місцем, де імпортери та дістрибʼютори мають знайти постачальників якісних алкогольних напоїв, а виробники — надійних партнерів з дистрибʼюції. 


Цього року організатори вирішили розширити формат проєкту й провести дві масштабні події. Восени Київ зустрічатиме традиційну виставку Wine&Spirits Expo, що вчергове залучить байерів з усіх регіонів України та іноземних імпортерів. А вже найближчим часом, навесні, у Києві відбудеться Wine&Spirits Trade Show, що фокусуватиметься у першу чергу на сегменті HoReCa та закупівель для готельно-ресторанного сектору. 

Насичена програма конференцій, семінарів та майстер-класів, безліч ділових контактів та найбільша в Україні експозиція виробників вина й міцного алкоголю – це те, що очікує учасників та гостей Wine&Spirits Trade Show 26-27 квітня

«Розвиток українського ринку вина й якісних алкогольних напоїв, розвиток культури споживання цих продуктів для наc є пріоритетом, — розповідає Вікторія Агромакова, засновниця й власниця Wine&Spirits Ukraine і Wine&Spirits Trade Show. — Ми поставили собі за мету створити карту українських вин у кожному закладі країни! Мета амбітна, але ми маємо для цього всі можливості й ресурси».

Wine&Spirits Trade Show

Програма 

Одним із головних напрямків, що обговорюватимуться на Wine&Spirits Conference, буде саме розвиток і досягнення українського виноробства й виробництва міцних напоїв. Досвідчені експерти розповідатимуть учасникам конференції, які пропозиції існують на вітчизняному ринку, як створити унікальну карту вина й алкоголю, що базуватиметься саме на українських продуктах, а також — як закохати у них українського споживача. Учасники заходів зможуть не лише продегустувати українські напої, а й дізнатись більш детально про процеси їхнього виробництва на презентаціях від виробників. 

Під час Trade Show також відбудеться серія навчальних майстер-класів для представників HoReCa у Wine&Spirits Academy. Це чудова можливість підвищення кваліфікації персоналу закладів ресторанно-готельного сегменту.

Окрему програму організатори підготували для сомельє. Своїм досвідом під час лекцій і майстер-класів із ними ділитимуться експерти міжнародного рівня. Також українські сомельє зможуть відвідати дегустації вин та алкогольних напоїв, котрі на даний момент ще не представлені на українському ринку. 

Важливою подією весняного шоу стане черговий дегустаційний конкурс Ukraine Wine&Spirits Awards. Найкращі сомельє та експерти України дегустуватимуть та оцінюватимуть нові релізи українського ринку.  

З детальною програмою майстер-класів, презентацій та навчальних заходів незабаром можна буде ознайомитись на сторінках Wine&Spirits Ukraine у соціальних мережах та на сайті ws.events.

Wine&Spirits Trade Show4

Локація

Wine&Spirits Trade Show відбудеться в одному з наймальовничіших куточків української столиці — у парку «Наталка». Гості й учасники шоу матимуть чудову можливість не лише активно працювати, а й насолодитись теплою квітневою погодою, зеленим парком та навіть… пограти у гольф! Obolon Event Hall – нова локація на території Гольф Центра парку «Наталка», саме тут відбудеться захід. 

Wine&Golf — чудове поєднання! Але про це більш детально — у наступних анонсах.

Адреса

Obolon Event Hall | Kyiv Golf Center
Київ, Оболонська набережна, 20А.

Wine&Spirits Trade Show – це новий проєкт від організаторів міжнародної винної виставки вина, алкоголю та пива Wine&Spirits Ukraine. Вже шість років поспіль ця виставка є одним із найважливіших українських майданчиків для спілкування й бізнесових контактів для байерів торговельних мереж та представників HoReCa, місцем, де імпортери та дістрибʼютори мають знайти постачальників якісних алкогольних напоїв, а виробники […]

Вся краса та смаки Італії з DiVine Wine & Gourmet Tours

Дегустація вин у найпрестижніших виноробних господарствах Італії, найкрасивіші краєвиди та смачні регіональні страви, а ще безліч унікальних майстер-класів – все це і набагато більше пропонує DiVine Wine & Gourmet Tours – оператор винних турів, створений у 2019 році італійським журналістом та винним експертом Антоніо Сферлаццо (Antonio Sferlazzo), номінантом Wine Travel Awards.


Номінант Wine Travel Awards – Антоніо Сферлаццо, засновник та власник DiVine Wine & Gourmet Tours, пропонує на 2024 рік індивідуальні винні тури основними виноробними регіонами Італії. К’янті, Брунелло, Нобіле, Болгері, Бароло, Амароне, Етна і Тоскана – бажаючи приєднатися побувають у найкрасивіших куточках Італії та скоштують найсмачніші вина країни.

Розкішні індивідуальні винні тури ELITE із приватним трансфером. Учасникам пропонують дегустації вин у найпрестижніших виноробних господарствах та виноробнях Італії з двомовними гідами, а також гастрономічні тури для гурманів та кулінарні майстер-класи від шеф-кухарів. Розміщення на чарівному заміському курорті 4*/5*, готелі або приватній віллі з басейном, розташовані серед найкрасивіших пейзажів Тоскани. За запитом групу можуть забрати в будь-якому місці Італії (куди група туристів прибуває спочатку) мікроавтобусом або автобусом. Тур розрахований на 6 днів, але за бажанням учасників тур може бути продовжений із відвідуванням Риму, Венеції та Мілану.

З детальною програмою можна ознайомитись тут.

Освітні корпоративні винні тури на замовлення розраховані на корпоративи, для нагородження найкращих співробітників та партнерів фірми, зміцнення відносин між діловими партнерами. Програма обговорюється індивідуально під час оформлення замовлення.

DiVine Wine & Gourmet Tours

Гольф та вино. Тури для тих хто любить вино та гольф, поєднує спорт та пристрасть до вина. Ранкові ігри у найкращих 18-лункових гольф-клубах Італії; денні дегустації вин; розміщення на чарівних заміських курортах 4*/5*; відвідування знаменитих міст мистецтва, таких як Флоренція, Сієна, Сан-Джиміньяно, Верона.

З детальною програмою можна ознайомитись тут і тут.

DiVine Wine & Gourmet Tours

Винні та гастрономічні тури включають дегустації найкращих вин та найсмачніші страви різних регіонів Італії; дегустацію оливкової олії; приватний кулінарний майстер-клас від шеф-кухаря; бронювання найкращих ресторанів. Програма обговорюється індивідуально під час оформлення замовлення.

DiVine Wine & Gourmet Tours

Майстер-класи, просунуті винні тури для імпортерів, трейдерів, сомельє – програма розрахована на професіоналів. Майстер-класи проводяться під керівництвом італійських виноробів та винних менеджерів. Програма обговорюється індивідуально під час оформлення замовлення.

DiVine Wine & Gourmet Tours

Стандартні винні та туристичні тури по найкращих виноробних господарствах з багатомовними гідами, синхронним перекладом та знайомством з найбільш важливими виноробними регіонами Італії; дегустація кращих італійських вин, таких як Chianti, Brunello, Barolo, Amarone. Туристів розміщують у 3*/4* готелях. До програми входить відвідування Флоренції, Сієни, Сан-Джиміньяно, Верони. Деталі обговорюються під час бронювання.

 • Антоніо Сферлаццо (розмовляє англійською, французькою, італійською мовами): sferlaz@gmail.com, IT mobile/whatsapp, +39 335 473688
 • Рената Костельникова (розмовляє чеською та італійською мовами): contact@italiecestovani.com, IT mobile/whatsapp +39 333 6478242, CZ mobile +420 721116576

Дегустація вин у найпрестижніших виноробних господарствах Італії, найкрасивіші краєвиди та смачні регіональні страви, а ще безліч унікальних майстер-класів – все це і набагато більше пропонує DiVine Wine & Gourmet Tours – оператор винних турів, створений у 2019 році італійським журналістом та винним експертом Антоніо Сферлаццо (Antonio Sferlazzo), номінантом Wine Travel Awards. Номінант Wine Travel Awards […]

День бармена – не*за*Баром!

24 лютого відзначається Всесвітній день бармена. Медіа-група Drinks+ вітає усіх причетних з професійним святом. Хочемо відзначити представників барної культури – номінантів Wine Travel Awards (WTA), адже їхній вклад у винний туризм важко переоцінити.


Всесвітній день бармена було засновано разом зі створенням  у 1951 Міжнародної асоціації барменів (IBA). Членами-засновниками стали Данія, Франція, Італія, Нідерланди, Швеція, Швейцарія та Велика Британія. На сьогоднішній день до складу  IBA входить 67 країн.

Професіонали за стійками барів є незамінними в індустрії гостинності. Вони не лише наливають і змішують напої, а й піклуються про те, щоб задовольнити найвибагливіші побажання клієнта. Якщо ви не впевнені, який напій взяти, або хочете спробувати щось нове, ви, швидше за все, попросите допомоги у бармена.

Бари по всьому світу хоча і схожі асортиментом класичних напоїв, все ж мають різноманітні ідентичності, що відповідають їхнім унікальним місцевостям, які пропонують власні напої та мікси.

Саме тому, серед номінантів Wine Travel Awards (WTA) з року в рік все більше з’являється барів та барменів, а до складу журі в цьому сезоні приєднався міксолог та підприємець Хав’єр де лас Муелас. Відомий у всьому світі піонер у коктейльній індустрії своєю експертною думкою допомагає WTA відзначати найкращих у винному туризмі.

Сеньйор де лас Муелас заслужив міжнародну славу як творчий геній, який створив декілька з найбільш інноваційних коктейль-барів і закладів харчування в Іспанії та Латинській Америці. Його  винні бари Dry Martini Madrid, Dry Martini Barcelona, Speakeasy, Montesquiu, Gimlet, Casa Fernández цього року номінуються на премію WTA в категорії Must Visit. Ці заклади користуються популярністю та отримують найкращі оцінки відвідувачів завдяки якісним інгредієнтам, елегантним презентаціям та майстерно поєднаними смаками.

Все більше представників барної культури сьогодні стають амбасадорами не лише міцних напоїв, а й винних брендів та винних регіонів. У номінації WTA Ambassador змагається за перемогу Джорджіо Факкінетті – бармен, що став амбасадором Consortuim Asti Spumante і Moscato d’Asti DOCG. Талановитий бармен пропонує нові та сучасні напої, які підкреслюють універсальність і природні властивості Asti Spumante і Moscato d’Asti. П’ємонтські ігристі, що обожнюють у всьому світі, стають ідеальними інгредієнтами для нових і витончених міксів.

Українські бренди і бармени попри всі складнощі і навіть загрозу життю, через постійні ворожі обстріли з боку росії, також активно беруть участь у WTA та святкуванні Всесвітнього дня бармена.

Номінант Brand – the Visiting Card of the Country унікальний крафтовий бальзам на травах RUTA, створений із 96 ароматних рослин, зібраних з різних куточків України, є прекрасним інгредієнтом для різноманітних міксів.

День бармена

6 лютого День бармена відсвяткували у київському барі Barman Dictat. Під час заходу шеф-бармен закладу Назар Макаров приготував фірмовий коктейль Herbberry Sour. До складу напою входять полуничне пюре, сік лимону, цукровий сироп, бальзам RUTA, Гуміарабік (замінник яєчного білку для сауерів), чипси з апельсину і рожевий перець. Сподіваємося, що цей рецепт стане популярним у закладах не лише в Україні.

А 25 лютого відзначити Міжнародний день бармена любителів барної культури запрошує DniproBar у місті Дніпро. Це буде не просто демонстрація коктейльного мистецтва, а благодійний захід на підтримку потреб військових. Донати будуть направлені на закупівлю FPV дронів військовим підрозділам.

Українці пам’ятають, завдяки кому ми маємо змогу продовжувати жити та займатись улюбленою справою на рідній землі. Підтримуємо майстерність наших барменів та спільно наближаємо Перемогу!

24 лютого відзначається Всесвітній день бармена. Медіа-група Drinks+ вітає усіх причетних з професійним святом. Хочемо відзначити представників барної культури – номінантів Wine Travel Awards (WTA), адже їхній вклад у винний туризм важко переоцінити. Всесвітній день бармена було засновано разом зі створенням  у 1951 Міжнародної асоціації барменів (IBA). Членами-засновниками стали Данія, Франція, Італія, Нідерланди, Швеція, Швейцарія […]

London Wine Fair 2024. Найкраще зі світу вина

Найбільша і найулюбленіша винна виставка Великобританії, що об’єднує понад 10 000 професіоналів індустрії напоїв – London Wine Fair, відбудеться  20-22 травня 2024 року у Olympia London.


Минулого року London Wine Fair, офіційний виставковий партнер Drinks+ & Wine Travel Awards, зібрала понад 400 експонентів і понад 10 000 відвідувачів. На виставці вдруге відбулась Церемонія нагородження переможців WTA.

Виставка 2024 року обіцяє бути насиченою різноманітними майстер-класами, унікальними дегустаціями та галузевими форумами. Усі відвідувачі та учасники заходу отримують доступ до цифрової мережі та платформи для планування виставок.

Вже зараз організатори LWF повідомляють про найбільшу кількість повторних бронювань, зокрема Hatch Mansfield, Enotria&Coe, ABS Wine Agencies, Felix Solis, Friarwood Fine Wines, EWGA, Ellis Wines та Richmond Wine Agencies, які вже підтвердили свою участь у наступному році.

London Wine Fair

Також на виставку 2024 року повертаються ключові гравці галузі. Так свою участь вже підтвердив Mentzendorff. Очікується, що найближчими тижнями свою участь підтвердять інші відомі імена. Підвищена увага до експонентів вишуканих вин підкреслюється новою функцією «The Judgment of London», яка віддає данину історичному суду «1976 Judgement of Paris». На цьому заході в перший день виставки відбудуться сліпі дегустації кращих маєтків Бордо проти їхніх аналогів у Новому Світі. Співкуратором івенту є Ронан Сейберн MS (Ronan Sayburn), генеральний директор The Court of Master Sommeliers Europe.

London Wine Fair

Показник Net Promoter Score для виставки 2023 року, критерій успіху бренду, склав виняткові 23,7, перевищивши середній показник по галузі в чотири рази. Цей результат на 22 бали вищий, ніж у 2022 році і є добрим знаком чого очікувати от майбутньої події.

Опитування підкреслило, що показник тих відвідувачів, хто має пряму купівельну здатність, зріс з 36% (2022 рік) до 43% відповідно.

Ханна Тові (Hannah Tovey), голова London Wine Fair, прокоментувала: «Ми дуже раді, що так багато провідних гравців Великобританії мають плани повернутися на LWF 2024 року. Особливо приємно, що деякі з них – після значної перерви; це яскраве підтвердження важливості Лондонської винної події. Протягом наступних місяців ми будемо раді оголосити про нові ініціативи і новаторський контент».

London Wine Fair

London Wine Fair включає дев’ять унікальних зон, кожна з яких зосереджена на різних аспектах вина, напоїв та алкогольної промисловості, забезпечуючи всеосяжний досвід для відвідувачів.

 • Drinks Britannia демонструє найкращі алкогольні напої британського виробництва.
 • Освітня зона надає інформацію про алкогольні напої.
 • Esoterica пропонує ексклюзивні та рідкісні вина від спеціалізованих імпортерів.
 • Discovery Zone демонструє останні інновації у виноробних технологіях, екологічному розвитку та стартапах.
 • Майстер-класи пропонують експертам дегустацію вин із кращих регіонів.
 • Торговий зал дозволяє відвідувачам запастися винами для роздрібної торгівлі та ресторанів.
 • Галузеві брифінги надають експертам інформацію про ключові теми галузі.
 • Walk-Up дегустації дозволяють спробувати вина з усього світу.
 • Wines Unearthed містить вина, які ніколи раніше не імпортувалися до Великобританії.
 • Mindful Drinking Experience охоплює тенденції з низьким вмістом алкоголю та без нього.
 • Серед інших івентів: нагородження Wine Buyers Awards, дегустація вин Judgement of London та виступи на головній сцені.

Відвідайте веб-сайт, щоб дізнатися більше.

Найбільша і найулюбленіша винна виставка Великобританії, що об’єднує понад 10 000 професіоналів індустрії напоїв – London Wine Fair, відбудеться  20-22 травня 2024 року у Olympia London. Минулого року London Wine Fair, офіційний виставковий партнер Drinks+ & Wine Travel Awards, зібрала понад 400 експонентів і понад 10 000 відвідувачів. На виставці вдруге відбулась Церемонія нагородження переможців […]

X
Украина