Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Be Wine calls: тут зароджується любов до вина

Drinks+ та Wine Travel Awards, раді повідомити, що  Be Wine International Wine Show – масштабна винна подія, яка об’єднує поціновувачів винної культури, локальних та міжнародних виробників вина, імпортерів, сомельє та представників HoReCa  – 25-26 травня запрошує гостей. Захід відбудеться у Києві, КВЦ «Парковий».


На винній мапі нашої країни Be Wine з’явилась у 2021 році. Захоплююча подорож у світ винної культури разом з BE WINE International Wine Show триває попри всі виклики воєнного часу. Адже Україна – це країна, де цінують гарне вино, вміють його створювати та ним насолоджуватись!

Що чекає вас на Be Wine 2024:

  • 2 дні унікального досвіду та якісного дозвілля;
  • 5 залів дегустацій, Wine Zone, Food & Lounge Zone;
  • понад 200 видів вина
  • понад 100 дегустацій за два дні;
  • ком’юніті сомельє, кавістів, імпортерів, виробників вина, рестораторів та готельєрів.

Be Wine International Wine Show – це не лише майданчик для зустрічі гравців винного ринку, але й величезна спільнота, яка об’єднує любителів вина з усього світу. Ця подія дає унікальну можливість познайомитися з різноманітними брендами та виробниками, знайти нових партнерів і сформувати оновлений портрет кінцевого споживача.

Be Wine докладає багато зусиль для розвитку винної індустрії. Це місце, де фахівці та ентузіасти можуть не лише насолодитися чудовими смаками вина, але й поглибити свої знання, дізнавшись більше про культуру, історію та філософію виноробства. Тут кожен може відчути себе частиною цієї чарівної галузі.

Допомагаємо разом

Експерти подій гостинності компанія Hoteliero, організатори Be Wine International Wine Show, не лише створюють неймовірні винні події, але й зробили благодійність невід’ємною частиною своєї місії. Компанія підтримує  Superhumans Center, передаючи частину прибутку від продажу квитків на Be Wine, а також 100% прибутку від інтерактивів Be Wine, що спрямовуються на підтримку центру.

Тим самим, кожен учасник Be Wine, насолоджуючись вином та спілкуванням на заході, автоматично стає частиною цієї благородної справи. Ця подія не лише розвиває винну індустрію, але й робить маленькі добрі справи, щоб підтримати великих людей нашої країни.

Запрошуємо всіх поціновувачів вина та прихильників благодійності приєднатися до Be Wine International Wine Show. Нехай кожен келих вина буде символом доброти та спільної підтримки!

Придбати квиток можна за посиланням.

Instagram події: https://www.instagram.com/bewine.show/

Facebook події: https://www.facebook.com/bewineshow

Drinks+ та Wine Travel Awards, раді повідомити, що  Be Wine International Wine Show – масштабна винна подія, яка об’єднує поціновувачів винної культури, локальних та міжнародних виробників вина, імпортерів, сомельє та представників HoReCa  – 25-26 травня запрошує гостей. Захід відбудеться у Києві, КВЦ «Парковий». На винній мапі нашої країни Be Wine з’явилась у 2021 році. Захоплююча […]

Grillo DOC Sicily – амбасадор сицилійського вина у світі

DOC Sicily Wine Consortium на останньому Vinitaly презентував «феномені Grillo». Доповідь «Grillo DOC Sicily, історія успіху» була в центрі уваги конференції.


Антоніо Ралло, президент DOC Sicily Wine Consortium, розповів про значне зростання продажів Grillo, як за обсягом, так і за вартістю: «Серед понад 70 місцевих сортів регіону Grillo виділяється як символ зростаючого престижу вин Sicilia DOC як в Італії, так і за кордоном. Це знак сицилійської енологічної якості на глобальному рівні».

Згідно з даними Nielsen, споживання Grillo повернулося до рівня до 2019 року, що спочатку було ознакою сильної стійкості ринку, а потім пішли реальні піки зростання: Grillo зріс на +20% за обсягом, +19% за вартістю та +15 % продажів у упаковці у 2023 році порівняно з попереднім роком, значення ніколи не досягали в минулому. Важливі та надзвичайно значні цифри також отримані в результаті аналізу даних, зібраних на німецькому ринку: враховуючи лише продажі GDO (велика роздрібна торгівля), Sicilia DOC вдалося продати майже 3 мільйони пляшок Grillo у цьому сегменті ринку у 2023 році.

Те, що випливає з цих даних, є справді важливими цифрами, які говорять про зростання сорту винограду, який заслужив звання беззаперечного головного героя серед корінних жителів Сицилії.

Успіх Grillo на внутрішньому та міжнародному ринках є результатом низки цілеспрямованих та багаторівневих стратегій, реалізованих Консорціумом DOC Sicily протягом останніх років. Ці стратегії були спрямовані не лише на популяризацію сорту винограду, а й на сицилійську територію, посилюючи її унікальну ідентичність за допомогою інноваційних та ефективних рекламних заходів. Варто також зазначити, що з точки зору території Сицилія сьогодні є одним із ключових регіонів у ландшафті італійських білих вин DOC, демонструючи невикористаний потенціал для Grillo.

Grillo і надалі має потенціал для подальшого розширення своєї присутності як на національному, так і на міжнародному рівнях. Перспективи зростання значні, зокрема за рахунок розширення дистрибуції та збагачення асортименту в торгових точках. Ця розробка не тільки зміцнить роль Grillo як лідера серед білих вин DOC, але й зміцнить її позицію на зовнішніх ринках, де вона вже демонструє багатообіцяючі ознаки.

Висока якість, сильна ідентичність, цілеспрямовані маркетингові стратегії та ефективна рекламна компанія: ось елементи, які формують шлях та історію Grillo DOC Sicilia. Історії, якій судилося зберегти свій статус енологічного явища, що відображає здатність передавати традиції водночас втілюючи сучасність, притаманну сицилійському вину.

Досьє D+

Консорціум DOC Sicily був створений у 2012 році з метою представлення вина Сицилії та просування найменування Sicilia DOC, підвищення впізнаваності символічного бренду. Майже 8000 виноробів і близько 500 розливників є промоутерами контрольованого найменування походження, що є цінним визнанням для їх представлення, а також для покращення та захисту виробництва вина на острові. Система Sicilia DOC забезпечує стійку досконалість: багато з понад 24 тисяч гектарів виноградників у Деномінації вирощуються відповідно до правил сталого виноградарства Фонду SOStain Sicilia.

Фото: @ConsorzioDocSicilia

DOC Sicily Wine Consortium на останньому Vinitaly презентував «феномені Grillo». Доповідь «Grillo DOC Sicily, історія успіху» була в центрі уваги конференції. Антоніо Ралло, президент DOC Sicily Wine Consortium, розповів про значне зростання продажів Grillo, як за обсягом, так і за вартістю: «Серед понад 70 місцевих сортів регіону Grillo виділяється як символ зростаючого престижу вин Sicilia […]

RUTA Cocktail challenge 2024 оголошує переможця

7 травня відбувся фінал національного конкурсу RUTA Cocktail challenge 2024. В закладі партнерів конкурсу OTB Studio за перемогу змагалися 12 професійних бартендерів з усіх куточків України.


В якості організатора конкурсу виступила ТМ RUTA “Чарівне зілля” (номінант  WTA 2023-2024 у номінації  The Visiting Card of the Country/Brand – the Visiting Card of the Country), а її крафтовий бальзам став невід’ємною складовою у всіх коктейлях, підкреслюючи український колорит та смакові відтінки напоїв.

Так як і бальзам RUTA створений з рослин зі всієї України, так і географія учасників конкурсу охоплює всю країну – від західних областей до східних регіонів, від північних міст до південних населених пунктів. Зі  Львова та Харкова, Запоріжжя та Івано-Франківська, Дніпра та Києва талановиті учасники привезли унікальні рецепти, ідеї та натхнення, щоб підкреслити багатогранність української культури через свої напої.

Організатори отримали заявки від 70 талановитих барменів, які бажали відзначитися своїм унікальним підходом до мистецтва створення коктейлів. А 12 найкращих з них потрапили у фінал захоплюючого конкурсу.

Компетентне журі RUTA Cocktail challenge 2024 визначало переможців, оцінюючи не лише смак та аромат коктейлів, але й концепцію, презентацію та історичний і культурний підтекст. Учасники підійшли до конкурсу коктейлів творчо і креативно. Бармен  зі Львова супроводжував презентацію коктейлю власними віршами.

Один із конкурсантів власноруч створив посуд для презентації коктейлю – земну кулю з бджолиного воску, а  інший учасник з Чернівців відтворив у своєму коктейлі аромати землі та літнього дощу…

У рецептах коктейлів було використано широкий спектр локальних продуктів, таких як топінамбур, гречка, мак, копчена груша, буряк, чорнобривці та калина. Всі конкурсанти презентували свої витвори мистецтва, поєднані однією ідеєю – створення автентичного українського коктейлю, який має право на популярність. І саме зараз вона на часі.

Переможцем конкурсу став Володимир Кутько з Вінниці (бар «Полуночники»). Його неперевершений коктейль під назвою «Хист» поєднав традиційні інгредієнти для приготування українського борщу, а презентація була виконана в стилі «глечика з борщиком» з гріночками та сметанкою! Смак цього неймовірного коктейлю підкреслив унікальний крафтовий бальзам RUTA.

Усі коктейлі, представлені на конкурсі, вразили як організаторів і журі, так і саму барну спільноту. Сподіваємось, ініціатива від бренду RUTA стане початком  переможної ходи нашої барної культури по всьому світу, забезпечивши нашим міксам гідне місце поруч зі світовою класикою.

7 травня відбувся фінал національного конкурсу RUTA Cocktail challenge 2024. В закладі партнерів конкурсу OTB Studio за перемогу змагалися 12 професійних бартендерів з усіх куточків України. В якості організатора конкурсу виступила ТМ RUTA “Чарівне зілля” (номінант  WTA 2023-2024 у номінації  The Visiting Card of the Country/Brand – the Visiting Card of the Country), а її […]

Австрійські совіньйони визнані найкращими на конкурсі Sauvignon Selection by CMB

З 18 по 20 квітня відбувся 15-й конкурс Sauvignon Selection by CMB (раніше Concours Mondial du Sauvignon). 56 міжнародних суддів оцінювали вина з 27 країн (загалом 1285 вин) і вибрали вино зі Штирії  (Steiermark) найкращим совіньйоном конкурсу.


Штирія, яка приймає цьогорічний Sauvignon Selection від CMB, заслужила репутацію одного з найкращих регіонів світу для сорту Sauvignon Blanc, і результати цьогорічного конкурсу підтверджують це. Вперше в історії конкурсу регіон показав настільки високі результати в усіх напрямках – 2 Revelation trophies, 11 із 19 Grand Gold медалей, а також 81 із 161 золотої медалі також було присуджено винам Штирії. Крім того, два Sauvignon Blanc з Бургенланда та один з Нижньої Австрії (Нижня Австрія) також отримали срібні медалі. Вражаючі 42% австрійських вин були відзначені членами експертного журі під час сліпої дегустації.

Найкращим у конкурсі став Südsteiermark DAC Sauvignon Blanc Ried Grubthal 2020 від виноробні Muster.Gamlitz. Це вино вразило суддів своєю елегантністю та складністю, а також вишуканими нотами ананаса. Ця виноробня також отримала найвищу нагороду у минулорічному конкурсі.

Цього року Штирія також отримала ще дві бажані нагороди Revelation. Tonnellerie Sylvain Trophy за найкраще вино, витримане в дубових бочках, дісталося Südsteiermark DAC Sauvignon Blanc Kitzeck-Sausal Privat 2019 від виноробні Schmölzer (Sausal), а виноробня Frauwallner (Straden) отримала нагороду «Sweet Revelation» з the Vulkanland Steiermark Sauvignon Blanc Trockenbeerenauslese Essenz Ried Stradener Rosenberg 2017.

 «Це перший випадок в історії Sauvignon Selection, коли регіон показав такі високі результати, отримавши 11 із 19 великих золотих медалей. Це неймовірний результат, яким може пишатися вся Штиріяа», – прокоментував Квентін Хаво (Quentin Havaux), керуючий директор організатора конкурсу Vinopres.

Кріс Йорк, генеральний директор Austrian Wine Marketing Board (Austrian Wine), погодився: «Вітаємо переможців! Я радий, що ми змогли захистити титул чемпіона світу з Sauvignon. Це ще раз доводить, що Steiermark виробляє совіньйони світового класу. І надзвичайна кількість нагород для австрійських совіньйонів також свідчить про те, що ми є однією з країн-виробників найвищої якості вина у світі. Усі ці вина є яскравим свідченням Австрії як виноробної нації».

Штефан Поцінгер, голова Wein Steiermark зазначив: «Усі три регіони Штирії виробляють Совіньйон Блан світового класу. Коли так багато провідних виноградарів зосереджуються на одному сорті, успіх неминучий. Але фундаментальним для цього успіху також є те, що наш  теруар ідеально підходить для цих вин».

Сімоне Шмідтбауер, радник з питань сільського господарства Штирії наголосив: «Я пишаюся тим, що Штирія відзначилася не тільки як регіон-господар Sauvignon Selection, але й як дуже успішний регіон-учасник. Наші місцеві виноградарі були нагороджені за нелегку працю справжньою зливою медалей. Я хотів би привітати всіх переможців, а особливо переможців зі Штирії. Я також з нетерпінням чекаю можливості знову вітати міжнародну аудиторію з виноробної промисловості, торгівлі вином і виноробів у цьому прекрасному регіоні!»

Sauvignon Selection від CMB на даний момент є найбільшим у світі конкурсом на Совіньйон Блан. Започаткований у Бордо в 2010 році Concours Mondial du Sauvignon, який зараз називається Sauvignon Selection by CMB, незабаром став найважливішою подією для вин Совіньйон Блан. Унікальною особливістю цього заходу є те, що дегустація щороку відбувається в іншому регіоні, що дає змогу приділити увагу певному регіону чи країні, яка спеціалізується на цьому сорті винограду. Вибір найкращого Совіньйону вже проводився в семи різних регіонах Франції, а також в Італії, Австрії, Іспанії та Португалії. Минулого року Sauvignon Selection by CMB відбувся в Південній Африці, вперше за межами Європи. У 2018 році цей захід вперше прийняла Австрія, а тепер через шість років конкурс повернувся в регіон.

Фото: © Wein Steiermark / Werner Krug

З 18 по 20 квітня відбувся 15-й конкурс Sauvignon Selection by CMB (раніше Concours Mondial du Sauvignon). 56 міжнародних суддів оцінювали вина з 27 країн (загалом 1285 вин) і вибрали вино зі Штирії  (Steiermark) найкращим совіньйоном конкурсу. Штирія, яка приймає цьогорічний Sauvignon Selection від CMB, заслужила репутацію одного з найкращих регіонів світу для сорту Sauvignon […]

South Africa Selection. Новий конкурс від Concours Mondial de Bruxelle

Маючи більш ніж 30-річний досвід роботи у виноробній галузі по всьому світу, Concours Mondial de Bruxelles з гордістю оголошує про South Africa Selection від CMB (CMB SA), новий престижний конкурс вин та спиртних напоїв, відкритий для всіх регіонів Південної Африки.


Прийом заявок на перший випуск South Africa Selection відкриється 1 червня 2024 року, змагання CMB SA відбудуться з 17 по 20 вересня у Кейптауні.

«Після успіху конкурсу Sauvignon Selection, проведеного CMB у березні 2023 року, який тоді називався Concours Mondial du Sauvignon, було прийнято рішення створити національний конкурс у Південній Африці у 2024 році», – розповідає Квентін Хаво (Quentin Havaux), директор Concours Mondial du Sauvignon.

Мета South Africa Selection вибрати найкращі вина та спиртні напої Південної Африки, запропонувати споживачам у всьому світі керівництво з якості та просувати виноробну спадщину ПАР на міжнародному рівні.

South Africa Selection

До складу журі входять 45 фахівців з усього світу, включаючи баєрів та міжнародних дистриб’юторів, енологів, вчених-дослідників, виноробів та виробників спиртних напоїв, журналістів та винних письменників.

Медіа-команда CMB представить переможців South Africa Selection на міжнародних винних виставках, у тому числі – Prowein, Wine Paris-Vinexpo, Vinitaly та Guiyang.

Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті.

З усіх питань пишіть на електронну пошту керівнику конкурсу Лоррейн Іммельман (Lorraine Immelman): southafricaselection@vinopres.com; lorraine.immelman@vinopres.com

Лоррейн є відомим винним експертом, починаючи з 1997 року, вона заснувала у Південній Африці два успішні конкурси вин і спиртних напоїв.

Фото: southafricaselection.com

Маючи більш ніж 30-річний досвід роботи у виноробній галузі по всьому світу, Concours Mondial de Bruxelles з гордістю оголошує про South Africa Selection від CMB (CMB SA), новий престижний конкурс вин та спиртних напоїв, відкритий для всіх регіонів Південної Африки. Прийом заявок на перший випуск South Africa Selection відкриється 1 червня 2024 року, змагання CMB […]

Wine Travel Awards 2023-2024 оголошує переможців!

1 травня завершився основний етап голосування Wine Travel Award 2023-2024.


Ми раді оприлюднити переможців Премії та щиро вітаємо всіх учасників! Рухаючись вперед, наша подорож продовжується церемонією WTA у Лондоні, де буде підбито підсумки кампанії 2023-2024 років та оголошено переможців як громадського голосування, так і професійного журі.

Від команди Drinks+ ми хочемо окремо привітати переможців від України. У ці непрості часи, коли країна бореться з підступним ворогом, вони змогли провести голосування – зацікавили друзів та шанувальників, акумулювали свої сили, бажання та цілі та зробили крок до власної перемоги на нашому спільному шляху до великої Перемоги світла над темрявою.

Отже 21 травня в Olympia London, з 10.30 до 12.30 у Gallery Suit відбудеться Церемонія нагородження Wine Travel Awards. Запрошуємо на свято!

Скористайтеся цією формою, щоб отримати бейдж на London Wine Fair.

Переможці Wine Travel Awards:

Ambassador

Особи, які представляють вина, регіони, еногастрономічні маршрути, бренди; асоціації, консорціуми, національні винні бюро, туристичні офіси та туроператори.

Creative Strategy

The Imeretian Wine Association, створена в 2022 році, змогла продемонструвати вина Імеретії всьому світу в перший рік свого існування. Маючи близько 70 членів, виноробні компанії активно рекламували регіон за допомогою міжнародних заходів. У Багдаті реалізується проєкт винної лабораторії, що відповідає світовим стандартам. Очолювана такими ентузіастами, як Кеті Джурхадзе (Keti Jurkhadze), асоціація прагне піднести вина Імереті до світового визнання.

The Wine Travel Awards 2023–2024

Ambassador of the Year

Сонал Холланд, єдиний майстер вина в Індії, є піонером у виноробній промисловості країни. Вона заснувала Vine2Wine, провідну мережу роздрібної торгівлі вином, і винний клуб SoHo. Як сертифікований винороб, Сонал заснувала Sonal Holland Wine Academy. Вона є телеведучою, письменницею і суддею в галузі виробництва напоїв. Її вплив поширюється по всьому світу, що робить Сонал Холланд затребуваним консультантом і амбасадором бренду.

Sonal Holland

Wine & Food Influencer

Журналісти, професійні ЗМІ, блогери, фотографи та відеооператори.

Author of the Year

Анджело Перетті, видатного італійського журналіста та винного письменника, що проживає у Венето, називають винним послом регіону. Він є редактором InternetGourmet.it та автором кількох книг про італійські вина, у тому числі – «Духовні вправи для любителів вина», яка досліджує філософські аспекти споживання вина. Книжка Перетті отримала визнання, вигравши престижні літературні премії та похвалу від таких відомих видань, як La Repubblica. Завдяки своїй роботі Перетті прагне піднести вживання вина до медитативного мистецтва, переплітаючи енологічний досвід з літературою, мистецтвом і філософією.

Angelo Peretti

Expert Opinion

Марінела Арделян, яка має ступінь MBA та доктора філософії в галузі маркетингу, робить революцію в румунських винах. Натхненна італійською культурою, вона написала книгу, в якій поєднує румунські вина з італійською кухнею. Марінела Арделян прагне популяризувати румунські вина в усьому світі за допомогою таких ініціатив, як фестиваль RO-Wine та дослідження.

Marinela Ardelean

The Brightest Journey

Дарія Холодиліна, фахівець з винного туризму в Грузії, рекламує грузинські вина через блоги та онлайн-події. Маючи досвід маркетингу та пристрасть до вина, вона стала співавтором путівника по виноробних регіонах Грузії. Дарія виступає за вивчення менш відомих виноробних регіонів за межами Кахетії, підкреслюючи їхні унікальні терруари та сорти. Вона прагне зробити грузинські виноробні регіони більш доступними та цінними у всьому світі.

Daria Kholodilina

Education in Enotourism

Музеї вина, інститути вина, дегустаційні зали, в тому числі розташовані на території виноробень, академії еногастрономії, школи вина, які беруть участь у туристичних проєктах, організатори екскурсій на виставки тощо.

Cultural Mission

WOW, розташований на південному березі річки Дору, є унікальною культурною локацією з шістьма музеями та безліччю ресторанів. Заснований Адріаном Бріджем (Adrian Bridge), WOW пропонує фантастичні краєвиди на горизонт та набережну міста Порту. Музей винного досвіду в рамках WOW прагне демістифікувати вино, пропонуючи інтерактивну подорож від винограду до пляшки. Інші музеї, такі як Pink Palace та Planet Cork, пропонують захоплюючий досвід вивчення різних аспектів культури та історії.

World of Wine (WOW)

Unique Program

  • Переможець: Shumi Wine School
  • Суддя: Ніна Бассе (Nina Basset)

SHUMI WINERY стала піонером енотуризму в Грузії, маючи унікальний туристичний комплекс і загальноосвітню винну школу, яка пропонує безкоштовні освітні програми. Зосереджуючись як на комерційній діяльності, так і на благодійності, SHUMI Wine School надає студентам глибоке розуміння виноградарства, виноробства та винного туризму. Завдяки співпраці з міжнародними експертами та університетами, SHUMI активно сприяє освіті та розвитку виноробної промисловості в Грузії.

Shumi Wine School

Wine Guide

Екскурсоводи, гіди-представники виноробних регіонів, туроператори та ін.

Top Guide

Довічний зв’язок Мігеля зі світом вина почався на винограднику його родини в португальському регіоні Вінью-Верде. У 2011 році він заснував ML Private Tours. Мігель пропонує преміальні тури до різних виноробних регіонів Португалії та Іспанії, демонструючи багату спадщину країни та різноманітний асортимент вин. Стародавні традиції виноробства Португалії та унікальні сорти винограду роблять Португалію найкращим місцем для любителів вина з усього світу.

Miguel Leal

Travel Operator of the Year

  • Переможець: Wine Paths
  • Суддя: Флоренс Катіяр (Florence Cathiard)

Wine Paths пропонує розкішні подорожі вином і алкогольними напоями по 15 країнах, включаючи найкращі маєтки, помешкання та заклади харчування. Wine Paths, заснована Стефаном Тіллементом (Stephane Tillement) яки є її генеральним директором. Компанія спеціалізується в індустрії подорожей класу люкс, пропонує індивідуальні програми, маршрути яких можна розробити за допомогою місцевих експертів. Завдяки ексклюзивним партнерствам, унікальному доступу до приватної власності та визнанню провідних туристичних видань, Wine Paths є лідером у світовому винному туризмі високого класу.

Wine Paths

Enogastronomic Events

Фестивалі, дні вина та місцевих продуктів, виставки, рекламні програми.

Magnet of the Region

The National Wine Day of Moldova – це свято, яке демонструє винну культуру та спадщину країни і яке проводиться щорічно в перші вихідні жовтня. На відвідувачів чекають дегустації, майстер-класи та зустрічі з експертами, знайомство з оцінкою вина, історією та виробництвом. На заході представлені сотні вин від понад 60 виробників, а також традиційні ремесла, музичні виступи та кулінарні шедеври. Крім того, учасники можуть досліджувати виноробні напрямки під час екскурсій, відкриваючи для себе різноманітні виноробні регіони Молдови та енологічні пригоди.

The National Wine Day of Moldova

Event of the Year

  • Переможець: Yerevan Gastronomic Days
  • Суддя: Проф. д-р проф. Гергей Сольнокі (Prof. Dr. Prof. h.c. Gergely Szolnoki)

EventToura підняла винний туризм у Вірменії за допомогою таких ініціатив, як Yerevan Gastronomic Days, спрямованих на посилення глобальних позицій країни в еногастрономії. Під керівництвом засновників Нуне Манукян (Nune Manukyan) і Мері Бадалян (Mary Badalyan) агентство позиціонує Вірменію як найкращий туристичний напрямок, привертаючи увагу міжнародної спільноти. Єреванські гастрономічні дні включають майстер-класи, обговорення пейрінгу, сталого розвитку, а також участь світових винних і кулінарних експертів; збагачує культурний досвід і сприяє винному туризму у Вірменії.

Yerevan Gastronomic Days

The Visiting Card of the Country

Напрямки, виноробні, національні бренди, заклади з винною програмою: готелі, ресторани місцевої кухні, бари, музеї вин і фірмових страв, дегустаційні зали.

Region of the year

  • Переможець: Austria
  • Суддя: Тім Ханні (Tim Hanni MW)

Яскраве виноробство Австрії, що охоплює понад 46 515 гектарів, відображає її багату 2000-річну традицію. З середньовічними селами та монастирями у стилі бароко Австрія пропонує унікальний туристичний досвід впродовж усього року. Від весняного відвідування льоху до літніх велосипедних турів і осіннього відвідування термальних джерел, кожна пора року приносить свої насолоди. Відень із понад 700 га виноградників є унікальною виноробною столицею, яка може похвалитися чарівними винними тавернами Heurigen. Протягом року Австрія запрошує відвідувачів досліджувати захоплюючий світ вин, поєднуючи традиції з сучасними практиками.

Austria

© Austrian Wine / WSNA

Art & History Object

  • Переможець: Château Angelus
  • Суддя: Стефан Баде (Stéphane Badet)

Château Angelus, яким керує родина де Буар де Лафорест (de Boüard de Laforest), є втіленням досконалості Бордо, зосереджуючись на його унікальному терруарі та сорті Каберне Фран. Відданий екологічній стійкості, маєток отримав сертифікат HVE і відкрив Carillon d’Angelus, сучасну виноробню, яка дотримується суворих екологічних стандартів.

Château Angelus

Progressive Approach

  • Переможець: Tenuta Manoylo
  • Суддя: Тім Ханні (Tim Hanni MW)

Tenuta Manoylo, розташована серед мальовничих ландшафтів регіону Марке, дотримується повільного та осмисленого підходу до виноробства. Відзначаючи унікальні особливості цієї землі, маєток виготовляє вина, що відображають стародавні традиції виноробства регіону. Наголошуючи на стійкому розвитку та інноваціях, Tenuta Manoylo пропонує позачасові вина, що відображають суть терруару регіону.

Tenuta Manoylo

Brand – the Visiting Card of the Country

  • Переможець: Cloudy Bay
  • Суддя: Естер Гарсіа Адрадос (Ester Garcia Adrados)

Cloudy Bay виробляє якісні вина, зосереджуючись на захисті свого дому, про що свідчить участь у Sustainable Winegrowing New Zealand. Заснована в 1985 році, виноробня отримала міжнародне визнання своїм Совіньйон Блан і зараз виробляє ряд вин, включаючи Шардоне і Піно Нуар. Відвідувачів запрошують до Мальборо та Центрального Отаго, щоб познайомитися з виноградниками Cloudy Bay і насолодитися дегустацією серед приголомшливих ландшафтів.

Cloudy Bay 

Must Visit

  • Переможець: SHUMI Winery
  • Суддя: Естер Гарсіа Адрадос (Ester Garcia Adrados)

Грузія, відома як колиска виноградарства та виноробства, може похвалитися 8000-річною традицією, яка включає найдавніші культивовані сорти винограду та метод виноробства квеврі. Виноробня SHUMI, розташована в центрі грузинського виноробства в Цінандалі, має 25-річну історію відродження цих стародавніх традицій, підкріплену величезною колекцією з понад 2000 сортів винограду. Окрім виноробства, SHUMI пропонує унікальний туристичний комплекс із музеєм вина, грузинським етнографічним павільйоном і різноманітними гастрономічними враженнями, що робить його місцем, яке обов’язково потрібно відвідати як любителям вина, так і дослідникам культури.

SHUMI Winery

Також цього року журі вирішило вручити дві спеціальні нагороди.

Нагороду «Вибір журі» отримали:

Deschidem Vinul Românesc

  • Nomination: Ambassador
  • Category: Creative Strategy
  • Суддя: Фелісіті Картер (Felicity Carter)

Deschidem Vinul Românesc – це довгострокова національна програма, розроблена Carrefour România. Метою проекту є підтримка румунської виноробної промисловості та розміщення Румунії на міжнародній винній карті. На сьогоднішній день програма включає 240 вин з більш ніж 70 румунських виноробень. Щороку Deschidem Vinul Romanesc розширює своє портфоліо новими сортами та виноробнями. Деякі з цих вин можна придбати ексклюзивно в Carrefour.

Deschidem Vinul Românesc

Vitaliy Kovach Sommelier School

  • Nomination: Education in Enotourism
  • Category: Unique Program
  • Суддя: Ніна Бассе (Nina Basset)

Школа сомельє Віталія Ковача – інноваційний освітній онлайн-проєкт, спрямований на зняття стресу та популяризацію вина. Школа, заснована Віталієм Ковачем, відомим винним експертом, пропонує навчання по всьому світу та має випускників, які працюють на різних престижних посадах у всіх куточках планети. Проєкт дає можливість ентузіастам зануритися у світ вина, зрозуміти його нюанси та охопити культуру виноробства та споживання.

Vitaliy Kovach Sommelier School

Kabistoni Wine School

  • Nomination: Education in Enotourism
  • Category: Unique Program
  • Суддя: Ніна Бассе (Nina Basset)

Шлях Кеті Джурхадзе (Keti Jurkhadze) від винного ентузіаста до вченого та засновниці винної школи Kabistoni відображає пристрасть до грузинської винної культури та відданість її просуванню. Маючи великий досвід роботи в якості винного судді, професора та директора, Кеті відіграла значну роль у підвищенні авторитету грузинських вин на міжнародному рівні. Завдяки своїм інноваційним освітнім ініціативам, зокрема Школі вина Kabistoni, Кеті Джурхадзе надала можливість любителям вина та підприємцям поглибити свої знання та оцінити виноградарство та виноробство.

Kabistoni Wine School

The Wine School. World of Wine (WOW)

  • Nomination: Education in Enotourism
  • Category: Unique Program
  • Суддя: Ніна Бассе (Nina Basset)

WOW’s Wine School пропонує унікальний освітній досвід, поєднуючи вивчення вина з подорожжю до Португалії, одного з найкрасивіших виноробних регіонів світу. Школу очолює Адріан Брідж (Adrian Bridge). Розташована в великому культурному та туристичному центрі WOW, школа є частиною більшої ініціативи, спрямованої на відзначення культури, історії та основних галузей промисловості Португалії, зокрема вина.

The Wine School. World of Wine (WOW)

Britt Karlsson & Per Karlsson

  • Nomination: Wine & Food Influencer
  • Category: Author of the Year
  • Суддя: Роберт Джозеф (Robert Joseph)

У «Вино для майбутнього» Брітт та Пер Карлссон розглядають нагальні проблеми сталого розвитку, органічного землеробства та вплив зміни клімату на виноробну промисловість. У своєї книги, спочатку опублікованою шведською мовою, автори досліджують проблеми, з якими стикаються виробники вина під час впровадження екологічно чистих практик та адаптації до зміни клімату. Завдяки проникливим обговоренням таких тем, як стале виноградарство, органічне землеробство та вплив зміни клімату на виробництво вина, Брітт та Пер Карлссон надають цінну інформацію як професіоналам галузі, так і ентузіастам вина.

Britt and Per Karlsson

The Cité des Climats et Vins de Bourgogne

  • Nomination: Education in Enotourism
  • Category: Cultural Mission
  • Суддя:  Янг Шен (Yang Shen)

Cité des Climats et Vins de Bourgogne, заснований Бургундською винною радою (BIVB) у 2010 році, спрямований на популяризацію багатої історії та винної культури Бургундії через інноваційну музеографію та майстер-класи з дегустаціями. Розділений на три об’єкти в Шаблі, Боні та Маконі, Cité є мережею, що представляє виноробні регіони Бургундії. Він пропонує відвідувачам сенсорний досвід, включаючи відвідування печери Cave aux Arômes.

The Cité des Climats et Vins de Bourgogne

Winery Khareba

  • Nomination: The Visiting Card of the Country
  • Category: Must Visit
  • Суддя: Естер Гарсіа Адрадос (Ester Garcia Adrados)

Winery Khareba зосереджується на збереженні унікальних сортів вина за допомогою традиційних методів виноробства, володіючи понад 1500 га виноградників по всій Грузії. З різноманітним асортиментом вин преміум-класу, включаючи вина вироблені у квеврі та ігристі, Khareba Winery отримала численні нагороди на міжнародних конкурсах. Культова винна печера Кварелі пропонує унікальний досвід, її великі тунелі створюють ідеальне середовище для зберігання та витримки вина, що приваблює відвідувачів з усього світу.

Winery Khareba

Anna Alekseyeva

  • Nomination: Wine Guide
  • Category: Top Guide
  • Суддя: Флоренс Катіяр (Florence Cathiard)

Подорож Анни Алексєєвої з Києва до Верони привела її до заснування Vivavino Wine Shop, сімейної енотеки, відомої своїм дизайном та широким вибором вин з місцевих виноградників. Анна є сертифікованим сомельє та засновником першої в Італії Академії винного етикету. Вона ділиться своєю пристрастю через консультаційні послуги, навчальні програми та еногастрономічні тури, популяризуючи італійську культуру та кухню у Вероні та за її межами.

Anna Alekseyeva

Ijevan Wine-Brandy Factory

  • Nomination: The Visiting Card of the Country
  • Category: Progressive Approach
  • Суддя: Тім Ханні (Tim Hanni MW)

Ijevan Wine-Brandy Factory, заснований у 1951 році, представляє Тавуш і Вірменію своїми унікальними коньяками, винами та консервованою продукцією; використовує нове обладнання та технології, зберігаючи традиції виробництва винограду та вина. Перебуваючи під новим власником з 2005 року, фабрика розширила асортимент продукції, оновила свої приміщення та інвестувала у виноградники. Відвідувачам пропонують екскурсії виноградниками та підвалами.

Ijevan Wine-Brandy Factory

Piemont and Consorzio Asti DOCG

  • Nomination: The Visiting Card of the Country
  • Category: Region of the year
  • Суддя: Тім Ханні (Tim Hanni MW)

Земля Asti DOCG з її благородними пагорбами та пишними виноградниками відома своїм унікальним терруаром, який представляє гармонійне поєднання традицій та інновацій. Ландшафти виноградників Ланге, Роеро та Монферрато, визнані об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, є свідченням міцного зв’язку між природою та людською майстерністю. Asti Spumante і Moscato d’Asti, два культових вина, вироблені з винограду Moscato Bianco, уособлюють досконалість виноробства регіону, пропонуючи чудові аромати та смаки, які передають суть П’ємонту.

Piemont and Consorzio Asti DOCG

Charitable Gastro Dinners

  • Nomination: Enogastronomic Events
  • Category: Event of the Year
  • Суддя: Проф. д-р проф. Гергей Сольнокі (Prof. Dr. Prof. h.c. Gergely Szolnoki)

Асоціація кухарів України разом із кухарями кількох європейських країн організовує благодійні гастровечері на підтримку України. На цих заходах представлені страви національної кухні в авторській інтерпретації, які супроводжуються аукціонами унікальних речей, як-от боксерські рукавички з автографом Віталія Кличка та пам’ятні речі видатних діячів. Організатори запрошують партнерів приєднатися до цієї благородної місії, наголошуючи на важливості підтримки України та демократії в усьому світі.

Charitable Gastro Dinners

Dry Martini by Javier de las Muelas. The bar. Madrid

  • Nomination: The Visiting Card of the Country
  • Category: Art & History Object
  • Суддя: Стефан Баде (Stéphane Badet)

Відомий бармен Хав’єр де лас Муелас (Javier de las Muelas) відтворив Dry Martini у Мадриді, зберігши класичну атмосферу мартіні-бару з декором із латуні, кришталю, оксамиту та шкіри, прикрашений творами мистецтва з його особистої колекції. У барі представлений широкий вибір коктейлів, у тому числі класичні – Dry Martini, інноваційні – Wasabi Mule, екзотичні – Mezcaltini та Bamboo. Гості також можуть насолодитися унікальними враженнями від таких коктейлів, як La pipa та The Fugu, що подаються в екзотичній рослині в поєднанні з п’ятьма видами ікри.

Dry Martini by Javier de las Muelas. The bar. Madrid

Нарешті, двоє номінантів — SHUMI Winery та Marinela Ardelean — були нагороджені Гран-прі Wine Travel Awards: за виняткові досягнення та самовідданість у просуванні мистецтва виноробства та створенні незабутніх вражень від винного туризму.

Команда WTA вітає усіх переможців – прмії та голосування! І нагадуємо, що акцент в проєкті Wine Travel Awards робиться не тільки на призах та визнанні. Справжню цінність має встановлення дружніх зв’язків і творчих колаборацій. Приєднуйтесь до  комьюніті прогресивних, активних і талановитих номінантів Wine Travel Awards!

1 травня завершився основний етап голосування Wine Travel Award 2023-2024. Ми раді оприлюднити переможців Премії та щиро вітаємо всіх учасників! Рухаючись вперед, наша подорож продовжується церемонією WTA у Лондоні, де буде підбито підсумки кампанії 2023-2024 років та оголошено переможців як громадського голосування, так і професійного журі. Від команди Drinks+ ми хочемо окремо привітати переможців від […]

Kyiv Food and Wine Festival повертається на ВДНГ

18-19 травня на столичний ВДНГ повертається легендарний фестиваль сиру та вина Kyiv Food and Wine Festival, міжнародним інформаційним партнером якого є Drinks+ та Wine Travel Awards. Це ключова подія виноробного та гастрономічного сектору України, де смак поєднується зі знаннями. У 2024 році фестиваль святкує своє десятиріччя, а травневий фестиваль стане 20-м у історії проведення. На ювілейній події будуть представлені провідні українські виноробні та крафтові сировари з усіх куточків України.


Сергій Клімов, засновник та організатор Kyiv Food and Wine Festival, амбасадор українських вин, автор книги «Нерозказана історія українського виноробства» (видавництво Ukraïner), пишається тим, який шлях пройшов фестиваль та українське виноробство за 10 років: «У далекому 2014 році Kyiv Food and Wine Festival став початковою точкою популяризації якісних українських вин. На тому фестивалі, який проходив ще у місці під назвою G13, де сьогодні побудований житловий комплекс, було представлено 5 українських виноробень. Виноробня Beykush, яка сьогодні асоціюється з новою хвилею українського виноробства, тоді вперше представила киянам свої вина на широкий загал, а виноробня Князя Трубецького, яка у 2022 році була пограбована та зруйнована росіянами сьогодні носить нову назву Stoic Winery.  За ці 10 років кардинально змінилося відношення до українських вин серед українців у позитивну сторону, з’явилися десятки нових виноробень, радикально трансформувалося законодавство, почали розвиватися нові виноробні регіони, зірками стали місцеві сорти винограду, як Одеський Чорний, Сухолиманський Білий, Цитронний Магарача (і це лише початок), українські вина експортуються за кордон, відроджуються старі традиції, видаються книги про історію українського виноробства, виходять фільми».

Ювілейний 20-й фестиваль збирає близько 30 провідних українських виноробів нової хвилі, які особисто презентують вина нового сезону. Відвідувачі заходу матимуть ексклюзивна можливість скуштувати найновіші розливи усіх учасників та познайомитись з виноробами особисто. Вина Поділля, Наддніпрянщини, Галичини, Бессарабії, Закарпаття та інших регіонів дивуватимуть, адже з кожним роком лози стають доросліше, сорти винограду різноманітніші, а вина ще цікавіші. Більшу частину вин можна буде продегустувати безкоштовно та обрати те, що вам до смаку.

Великий маркет сиру, де більше 10 кращих крафтових сироварів презентують свої сири – різноманітні смаки та асортимент. Дегустація сирів також безкоштовна на більшості стендів учасників. Сирний партнер Kyiv Food and Wine Festival «Школа сироваріння Тетяни Дядечко».

Гості в числі перших матимуть змогу оцінити на фестивалі кращі українські вина та сири й поставити їм свою оцінку. На вході будуть видаватися спеціальні жетони, один з яких потрібно віддати виноробу, а інший – сировару, продукція яких сподобалася найбільше. Наприкінці фестивалю будуть підведені підсумки, визначено фаворитів та оголошено ТОП-3 виноробні та їхні три найпопулярніших вина, а також ТОП-3 сироварні і три їхні найсмачніші сири.

Окрім вже звичної школи вина, де проходять лекції та дегустації від провідних експертів винної індустрії та презентації новинок від українських виноробів, буде діяти ще й школа сиру, де впродовж двох днів гостей будуть навчати сирній культурі та її поєднанню з гастрономією кращі сировари країни. Відвідування школи вина та сирної школи входять у вартість квитка.

Впродовж двох днів будуть проходити і сирні майстер класи від «Школи сироваріння Тетяни Дядечко», де усі бажаючі зможуть долучитися до створення фестивального сиру та опанувати це ремесло самостійно. Взяти участь може будь який гість фестивалю безкоштовно.

Також на гостей фестивалю чекає фудкорт з різноманітними стравами – реберця, свіжа піца, крафтове мʼясо, українські страви в новому виконанні.

На 20-му фестивалі буде два типи квитків – з келихом та без. Якщо ви маєте свій келих та хочете прийти з ним тоді купуйте квиток без келиху. Ті, хто хочуть поповнити колекцію матимуть таку змогу, придбавши квиток з келихом з новим логотипом.

Традиційно фестиваль підтримує ЗСУ. Частина коштів від вхідних квитків та додаткових активностей в рамках події відправиться у благодійний фонд «Лелека», який опікується тактичною медициною та тим, що рятує життя нашим захисникам та захисницям. Минулої осені фестиваль Brave Wine (в 2022-2023 роках Kyiv Food and Wine Festival проводив менший фестиваль в укритті під назвою Brave Wine) передав у благодійний фонд Лелека 151 200 гривень, на які були придбані 5 повністю укомплектованих наплічників для бойових медиків.

Переглянути детальну програму та купити квитки на фестиваль можна на сайті фестивалю. Приходьте з сім’єю та друзями і відкривайте світ українських вин, крафтових сирів та гастрономії на Kyiv Food and Wine Festival, 18-19 травня, ВДНГ, павільйон 4.

Щоб отримувати оперативну інформацію про учасників та розклад, підписуйтесь на соціальні мережі фестивалю: Facebook, Instagram

18-19 травня на столичний ВДНГ повертається легендарний фестиваль сиру та вина Kyiv Food and Wine Festival, міжнародним інформаційним партнером якого є Drinks+ та Wine Travel Awards. Це ключова подія виноробного та гастрономічного сектору України, де смак поєднується зі знаннями. У 2024 році фестиваль святкує своє десятиріччя, а травневий фестиваль стане 20-м у історії проведення. На […]

Врожай 2023 року в Італії став найменшим за останні 76 років

У 2023 році в Італії було вироблено 38,3 мільйона гектолітрів вина, що на 23,2% менше у порівнянні з 2022 роком.


Міністерство сільського господарства, продовольчого суверенітету та лісового господарства (Ministero dell’agricoltura, della sovranità alimentare e delle foreste) Італії повідомило, що врожай 2023 року став найменшим за 76 років. Основна причина зниження врожаю – рясні дощі, що спричинили появу плісняви в центральних та південних регіонах країни, а також град та повені.

Зниження врожаю зменшує рівень запасів вина та спричиняє зниження експорту на базові ринки. Компанії-виробники будуть змушені збільшити вартість своєї продукції.

Рекорд найбільшого врожаю в Італії було зафіксовано у 1999 році, тоді виробництво досягло 58,1 мільйона гектолітрів.

Екстремальні погодні умови знизили виробництво вина й в інших виноробних країнах. Помітне зниження відбулося в Іспанії, там виробництво впало більш ніж на 20% порівняно з 2022 роком і на 25,7% нижче від середнього п’ятирічного показника. В Австрії падіння становило 6,5%, у Німеччині 3,8%, в Угорщині – 2,1%.

Джерело: nv.ua, euronews.com
Фото: decanter.com

У 2023 році в Італії було вироблено 38,3 мільйона гектолітрів вина, що на 23,2% менше у порівнянні з 2022 роком. Міністерство сільського господарства, продовольчого суверенітету та лісового господарства (Ministero dell’agricoltura, della sovranità alimentare e delle foreste) Італії повідомило, що врожай 2023 року став найменшим за 76 років. Основна причина зниження врожаю – рясні дощі, що […]

Big Wines – бренд з мистецьким вектором

Амбітний український проєкт Big Wines під зонтичним брендом компанії Vinos de La Luz, відомий видатними винами, які вже завоювали престижні медалі на міжнародних конкурсах, а також колаборацією з геніальним художником Іваном Марчуком по створенню образів лінійки вин, продовжує меценатську місію щодо арт-проєктів та заходів. Напередодні Великодня бренд Big Wines практично здійснив Диво: відзначився практично одночасно на кількох мистецьких майданчиках в різних куточках країни.


В одному з інтерв’ю Drinks+ пані Наталія Бурлаченко – амбасадор Vinos de La Luz, СЕО Big Wines і переможець голосування премії Wine Travel Awards у номінаціях Ambassador та Wine & Food Influencer,  розповідаючи про Big Wines та співпрацю з паном Марчуком, підкреслила, що ідея компанії – популяризувати українське. «Перш за все вино, але також все, що пов’язано з Україною. Ми відчуваємо зацікавленість нашою країною і ідея полягала в тому, щоб ще більше підігріти інтерес до українського виноробства через мистецтво і навпаки –  через мистецтво до виноробства». До речі, деякий час тому, разом з Київським національним університетом культури і мистецтв, Big Wines брала участь у реєстрації всесвітньо відомого твору українського композитора Миколи Леонтовича «Щедрик» як нематеріальної культурної спадщини. Поки така реєстрація відбулась в Україні, але пані Наталія каже, що незабаром подання до ЮНЕСКО.

BIG WINES – BIG ART

Отже, з Україною в серці засновники компанії просувають українське як бренд на світовому ринку, підтримують різноманітні вітчизняні проєкти та презентують свої вина – висококласні, українські. Виробники Big Wines обрали сьогодні два флагманські сорти – Одеський Чорний для червоних вин та Тельті Курук для білих.  Лінійка поповнюється – і живописна колекція теж: унікальні етикетки створені як арт-репліки картин великого майстра Івана Марчука.

І тепер кожен захід Big Wine перетворюється на експозицію мистецьких творів. Цьогорічний квітень видався особливо насиченим подіями. 28-27 квітня Big Wines зі своїми винами брала участь у «Фестивалі вина та сиру» в Одесі. А вже 29 квітня компанія завітала у Винницю на мистецький захід «Кращий художник/The Best Artist 2024», куди власників запросив сам Іван Марчук – обличчя проєкту, член правління громадської організації «Кращий художник». «Пан Марчук запросив нас на цей захід, щоб ми відчули місце сили, побачили на власні очі, як у цей нелегкий час митці з різних куточків нашої країни (а сюди приїжджають з усієї України) збираються разом, творять свої полотна, проводять майстер-класи. А ще, щоб ми підтримали проєкт вином – зробили дегустацію та подарунки художникам», – розповідає в ексклюзивній бесіді Drinks+ пані Наталія Бурлаченко.

І нарешті 30 квітня власники Big Wines підтримали ще один мистецький захід, присвячений Великодню, – встановлення рекорду по одночасному розпису писанок. Свято писанок влаштовував Київський національний університет культури і мистецтв. А Big Wines презентував на святі вина з колекції, надихаючи майстрів, пригощаючи гостей.

До речі, лайфхак від Drinks+: лінійка вин Big Wines, створена з Іваном Марчуком, може стати перлиною збірки будь-якого колекціонера – як вин, так і картин. Зважаючи на те, що зміст цих арт-пляшок цілком за рівнем відповідає формі, що ці чудові вина придатні до багаторічної витримки, і що надалі сортовий асортимент Big Wines буде збільшуватися, а колекція поповнюватиметься, то закладка на полиці цих вин – справжнє відкриття для тямущего вайнловера.

Амбітний український проєкт Big Wines під зонтичним брендом компанії Vinos de La Luz, відомий видатними винами, які вже завоювали престижні медалі на міжнародних конкурсах, а також колаборацією з геніальним художником Іваном Марчуком по створенню образів лінійки вин, продовжує меценатську місію щодо арт-проєктів та заходів. Напередодні Великодня бренд Big Wines практично здійснив Диво: відзначився практично одночасно […]

Ellis Wines – бізнес з золотим серцем

Світова винна спільнота невпинно підтримує наших виноробів і весь український народ. Велика Британія, безперечно, серед лідерів таких ініціатив. Ellis Wines – один з найстаріших трейдерів, постачальників відбірних вин з усього світу до британських споживачів, активно долучається до гуманітарної допомоги Україні.


У жовтні 2023 року Ellis Wines і BM caterers у співпраці з Hogan Lovells організували благодійний гала-вечір Golden Heartraising  для збору коштів на гуманітарну допомогу, яка вже вдруге була відправлена українцям, що страждають від війни.

«Золоті серця» зібрали близько 150 тис. фунтів стерлінгів: 48 тис. фунтів стерлінгів – на медичну допомогу, 90 тис. фунтів стерлінгів за 9 придбаних апаратів ЕКГ, і кілька тисяч плюшевих ведмедиків від компанії The Teddy Trust.

Зібрана допомога була діставлена в Україну фургоном, який Ellis Wines пожертвувала заради виконання цієї та всіх наступних волонтерських місій. Гуманітарну експедицію очолив Річард Єйтс, менеджер з розвитку бізнесу Ellis Wines.

Шлях Golden Hearts простягнувся через всю Європу до Києва, а далі – на південь України – більше 7500 км!

Протягом подорожі волонтери зустрічалася з військовими і цивільними, пораненими і внутрішньо переміщеними особами, дорослими і дітьми. Допомогу отримали всі!

Британська команда передала медичні аптечки підрозділам протиповітряної оборони, подарувала 9 апаратів ЕКГ військовим шпиталям і цивільним лікарням, провела декілька тренувань з першої допомоги при пораненні. Також волонтери навістили сім’ї внутрішніх переселенців і порадували подарунками дітей.

Учасники гуманітарної експедиції Golden Hearts своїми очима побачили, скільки людського горя і руйнувань принесла до нашої країни війна. Власними враженнями від цієї подорожі поділився Річард Єйтс: «Зрозуміло, що коли все це закінчиться, відбудова суспільства (людей, які повертаються додому) і підтримка ветеранів війни буде основною роботою всіх благодійних організацій. З нашої першої поїздки стало ясно, що народ України втомлений і напружений, економіка в руїнах і цвинтарі заповнюються… Але все ще є величезний рівень рішучості.

Потреба у допомозі зараз є більшою, ніж будь-коли, і наша присутність є дуже важливою для підтримки морального духу та надії для українців».

Від імені всіх українців ми дякуємо за небайдужість і активну допомогу компанії Ellis Wines та іншим, чиї золоті серця не можуть залишатися осторонь від трагедії нашого народу.

Досьє D+

Дистриб’ютор і постачальник вин до Великої Британії Ellis Wines – сімейний бізнес, заснований ще у 1822 році. Компанія представляє понад 50 відзначених нагородами виноробних бутиків з усього світу. Філософія Ellis Wines полягає в пошуку й імпорті вин, які створюють відмінний і унікальний асортимент. Крім того, компанія пропонує навчання для клієнтів, щоб вони могли стати справжніми амбасадорами власної винної карти.

Світова винна спільнота невпинно підтримує наших виноробів і весь український народ. Велика Британія, безперечно, серед лідерів таких ініціатив. Ellis Wines – один з найстаріших трейдерів, постачальників відбірних вин з усього світу до британських споживачів, активно долучається до гуманітарної допомоги Україні. У жовтні 2023 року Ellis Wines і BM caterers у співпраці з Hogan Lovells організували […]

X
Украина