Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Veuve du Vernay в алюмінієвій пляшці

BGPL USA, американський імпортер і трейдер відомих французьких винних Домів, представляє інноваційну упаковку для вишуканого ігристого Veuve du Vernay Ice Rosé.


Компанія BGPL USA, імпортер та трейдер Barton & Guestier, Patriarche (виробник Veuve du Vernay) та Listel, представив на ринку США нову алюмінієву упаковку для Veuve du Vernay Ice Rosé об’ємом 250 мл. Інноваційний формат відповідає вимогам стійкості у виноробній галузі. Алюмінієва пляшка «одягнена» у фірмовий рожевий відтінок Veuve du Vernay та має кришечку з кільцем, що легко відкривається.

Veuve du Vernay

«Компанія BGPL USA рада представити цей новий формат Veuve du Vernay Ice Rosé на ринку Сполучених Штатів. Ми хочемо здивувати наших споживачів, зберігши при цьому незмінну якість, яку вони звикли отримувати від колекції Veuve du Vernay, – говорить Карлос Варела (Carlos Varela), генеральний директор BGPL USA. – Стійкий розвиток є важливою частиною наших основних цінностей, як і наші споживачі, ми знаходимося в постійному пошуку новаторських, екологічно чистих рішень, які скорочують вуглецевий слід. Дослідження показують, що переробка 1 тонни алюмінію забезпечує економію енергії на 96%, порівняно зі склом».

Veuve du Vernay

Виробники кажуть, що алюмінієва упаковка дає споживачеві кілька переваг, по-перше, швидке охолодження, а по-друге, «вона не розіб’ється, отже ідеально підходить для використання продукту на відкритому повітрі – на пікніку, на пляжі, біля басейну, це зручна та стильна альтернатива пляшкам об’ємом 750 мл».

Джерело: wineindustryadvisor.com
Фото: facebook.com/SGWineSpirits, linkedin.com/in/noemie-dauvissat, wineindustryadvisor.com

BGPL USA, американський імпортер і трейдер відомих французьких винних Домів, представляє інноваційну упаковку для вишуканого ігристого Veuve du Vernay Ice Rosé. Компанія BGPL USA, імпортер та трейдер Barton & Guestier, Patriarche (виробник Veuve du Vernay) та Listel, представив на ринку США нову алюмінієву упаковку для Veuve du Vernay Ice Rosé об’ємом 250 мл. Інноваційний формат […]

На приватизаційний аукціон виставлено «Ізмаїльський виноробний завод»

Торги заплановані на 11 квітня 2023 року.


Фонд державного майна України виставив на приватизаційний інтернет-аукціон майно колишнього комплексу «Ізмаїльський виноробний завод». Аукціон відбудеться 11 квітня 2023 в онлайн-системі «Prozorro.Продажі».

Комплекс «Ізмаїльський виноробний завод» використовувався для виробництва та розливу виноробної продукції, зокрема ігристих вин. Заснований винзавод у місті Ізмаїл у 1949 році.

До складу активів заводу входять: виносховище, цех переробки винограду, цехи розливу, цех виготовлення ігристих вин, склад готової продукції, виставковий комплекс, адмінбудівлі. Загальна площа будівель складає 27240,1 кв.м. Загальна площа земельних ділянок – 13,9222 га.

Зазначається, що стартова ціна підприємства становить 35,7 млн грн.

Фонд державного майна України наголошує, що інформацію про всі поточні аукціони по всій території України можна знайти на сайті Фонду. Також існує «Інвестиційний дайджест», у якому можна ознайомитись з найближчими крупними приватизаційними аукціонами.

Фото: mind.ua

Торги заплановані на 11 квітня 2023 року. Фонд державного майна України виставив на приватизаційний інтернет-аукціон майно колишнього комплексу «Ізмаїльський виноробний завод». Аукціон відбудеться 11 квітня 2023 в онлайн-системі «Prozorro.Продажі». Комплекс «Ізмаїльський виноробний завод» використовувався для виробництва та розливу виноробної продукції, зокрема ігристих вин. Заснований винзавод у місті Ізмаїл у 1949 році. До складу активів заводу […]

Concours Mondial du Sauvignon 2023: результати конкурсу

З 14 по 16 березня 1210 зразків Sauvignon з усього світу боролися за бажані медалі. Вперше у своїй історії змагання проходили за межами Європи – у Південній Африці.


З 14 по 16 березня більше тисячі зразків Sauvignon з усього світу боролися за медалі Concours Mondial du Sauvignon. П’ятдесят міжнародних суддів нагородили срібними та золотими медалями вина із 20 різних виноробних країн.

Concours Mondial du Sauvignon 2023

Вперше у своїй історії Concours Mondial du Sauvignon відбувся за межами Європи – у невеликому містечку Франшхук (Південна Африка). Містечко отримало свою назву від французьких гугенотів, які оселилися тут понад 300 років тому. Назва міста перекладається як «французький куточок». Сьогодні Франшхук претендує на звання столиці вишуканої їжі та чудових вин ПАР.

Кращий Sauvignon конкурсу представила Штирія – Dubourdieu Trophy присуджено Sauvignon Blanc Sieme Eichberg Adam-Lieleg winery. Зібравши 85 медалей (45 золотих, 40 срібних), Австрія підтверджує високий рівень якості своїх Sauvignon Blanc.

Concours Mondial du Sauvignon 2023

Незважаючи на складний урожай 2022 року, Луара здобула 77 медалей (28 золотих, 49 срібних). Також Франція здобула International Trophy за найкращий купаж гасконського вина Saint-Lannes Sauvignon Chardonnay від Duffour Père & Fils.

Південна Африка затвердила свій рейтинг країни-виробника Sauvignon Blanc, здобувши 56 медалей (26 золотих, 30 срібних), а також International Trophy. Villiera Bush Vine від Villiera Wines був удостоєний Tonnellerie Sylvain Trophy, який вручається за найкраще вино, витримане в дубових бочках.

Concours Mondial du Sauvignon 2023

Результати конкурсу можна переглянути тут.

Фото: cmsauvignon.com, facebook.com/cmsauvignon

З 14 по 16 березня 1210 зразків Sauvignon з усього світу боролися за бажані медалі. Вперше у своїй історії змагання проходили за межами Європи – у Південній Африці. З 14 по 16 березня більше тисячі зразків Sauvignon з усього світу боролися за медалі Concours Mondial du Sauvignon. П’ятдесят міжнародних суддів нагородили срібними та золотими медалями […]

BIG WINES BIG ART – двічі чемпіон!

Перший реліз нового українського вина BIG WINES BIG ART limited edition. Ivan Marchuk  здобув другу золоту медаль. Цього разу – на найбільшому у світі міжнародному винному конкурсі Berliner Wine Trophy.


Лише два місяці тому світ побачив перший реліз нового українського вина BIG WINES BIG ART limited edition. Ivan Marchuk, виробленого з локального вітчизняного сорту Одеський Чорний. Саме на цей сорт зробив ставку Рікардо Нуньес, власник Vinos de La Luz – міжнародної компанії, що має виробничі потужності в Аргентині, у двох  DO Іспанії, в Італії (Тоскана) та США (Каліфорнія). Під його патронатом була відкрита українська філія – Big Wines. Українську компанію очолила відома сомельє, винна журналістка та амбасадор компанії Vinos de La Luz Наталія Бурлаченко. Ця ставка всесвітньовідомого винного маестро зіграла якнайкраще: два місяця від народження вина – і вже два золота! 

Це справжня сенсація і триумф унікального мистецького проєкту, де на етикетці – картина видатного українського художника Івана Марчука, а в пляшках – непересічне вино. Першу свою золоту медаль вино ВIG WINES BIG ART limited edition. Ivan Marchuk отримало на престижному міжнародному конкурсі Mundus Vini. А буквально вчора прийшла звістка про нову перемогу – тепер золото на Berliner Wine Trophy.

Berliner Wine Trophy – найвпливовіший та найбільший у світі міжнародний винний конкурсом під патронатом OIV та UIOE. BWT щороку об’єднує відомих виробників і дистриб’юторів з усього світу. На відміну від інших винних конкурсів, лише 30% продегустованих вин можуть бути нагороджені (згідно з правилами OIV). Це означає, що лише найкращі продукти мають честь отримати медаль Wine Trophy. Це не зменшує цінності решти виробів, але підкреслює престиж медалі та велику честь її отримання. 

Ми щиро вітаємо наших давніх друзів Рікардо Нуньеса і Наталію Бурлаченко, а також всіх причетних до створення цього вина з новою перемогою і пишаємося успіхом проєкту українського вина з локального сорту Одеський Чорний. 

«Ми надзвичайно зворушені такою високою оцінкою міжнародної колегії жюрі конкурсу Berliner Wine Trophy нашого українського вина Big Wines Big Art. Ivan Marchuk limited edition, – ділиться радістю у соцмережі Наталія бурлаченко. – Не можу сказати, що неочікувано, адже після золота на Mundus Vini ми, затамувавши подих, чекали результатів! І ось результати перевершили очікування! Знову золото! Щиро дякую всій команді bigwines.bigart та Vinos de La Luz  за роботу! Тепер нам нічого не залишається, як тримати високо підняту планку і лише вдосконалюватися!»

Ми впевнені, що такий яскравий старт свідчить про велике майбутнє Big Wines, бажаємо здійснення мрій і нових перемог. Нагадаємо, що Наталія Бурлаченко також є номінантом Wine Travel Awards, в номінаціях Ambassador та Wine & Food Influencer. Тож підтримаємо голосами і нашого автора, і українського виробника – залишився останній тиждень голосування!

Перший реліз нового українського вина BIG WINES BIG ART limited edition. Ivan Marchuk  здобув другу золоту медаль. Цього разу – на найбільшому у світі міжнародному винному конкурсі Berliner Wine Trophy. Лише два місяці тому світ побачив перший реліз нового українського вина BIG WINES BIG ART limited edition. Ivan Marchuk, виробленого з локального вітчизняного сорту Одеський […]

Ювілейний 25-ий Le Mondial des Vins Blancs Strasbourg. Реєстрацію подовжено!

Єдиний у світі конкурс, повністю присвячений різноманітності білих вин, який проходить під патронатом OIV, оголошує про подовження реєстрації. Реєстрація відкрита до 23 березня 2023 року.


Виноробні господарства планети мають час до 23 березня, щоб зареєструвати свої найкращі білі вина у 12 категоріях конкурсу (Chardonnay, Chenin, Gewürztraminer, Muscat, Pinot Blanc, Pinot Gris, Riesling, Sauvignon, Sylvaner, Viognier, Other White grape varieties, Blended white wines). Конкурс представить близько 1000 зразків найкращих білих вин з 5 континентів, а участь у ньому візьмуть 25 країн. Захід пройде у Страсбурзькому конгрес-центрі.

Le Mondial des Vins Blancs Strasbourg

Le Mondial des Vins Blancs Strasbourg відбудеться 16-17 квітня.

Drinks+ та унікальний український стартап Wine Travel Awards є інформаційними партнерами Mondial des Vins Blancs Strasbourg.

Реєстрація для вин з України безкоштовна!!!

Нагадуємо, у 2021 році українським вином, яке отримало на Le Mondial des Vins Blancs Strasbourg срібну медаль, стало Riesling Rhine Limited ordinary white dry 2016 від Виноробного господарства князя П.М. Трубецького, номинанта Wine Travel Awards.

У рамках заходу відбудуться майстер-класи.

Le Mondial des Vins Blancs Strasbourg

Серж Дубс (Serge Dubs), керівник 25-го ювілейного заходу, проведе майстер-клас Grand Cru Rangen de Thann (Ельзас), рейтинг 12 найкращих виноградників планети за версією Decanter.

Досье D+

Серж Дубс: Кращий сомельє Ельзасу (1974 та 1976), Віце-чемпіон Франції серед сомельє (1978 та 1980), Найкращий сомельє Франції (1983), Кращий сомельє Європи та переможець конкурсу «Майстер портвейну» (1988), Кращий сомельє світу та MS UDSF (1989). У 2004 році він став президентом UDSF, був віце-президентом Європейського континенту ASI.

Le Mondial des Vins Blancs Strasbourg

З детальною програмою майстер-класів Le Mondial des Vins Blancs Strasbourg можна ознайомитись тут.

Фото: facebook.com/mondialvinsblancs

Єдиний у світі конкурс, повністю присвячений різноманітності білих вин, який проходить під патронатом OIV, оголошує про подовження реєстрації. Реєстрація відкрита до 23 березня 2023 року. Виноробні господарства планети мають час до 23 березня, щоб зареєструвати свої найкращі білі вина у 12 категоріях конкурсу (Chardonnay, Chenin, Gewürztraminer, Muscat, Pinot Blanc, Pinot Gris, Riesling, Sauvignon, Sylvaner, Viognier, […]

Вітаємо Wine Travel Awards на ProWein 2023!

Цього року Wine Travel Awards вже вдруге зайняла своє почесне місце на світовій виставці вина та алкогольних напоїв №1 ProWein. 


У неділю стартувала Міжнародна виставка сектору вин та спиртних напоїв у Дюссельдорфі, де Комунікаційна медіа-група Drinks+ представляє власний проект Wine Travel Awards.

Wine Travel Awards – унікальний український стартап, який розпочав свою роботу у найтяжчий для країни час і вистояв попри всі складнощі, зібравши ком’юніті професіоналів винної індустрії від виноградарів та виноробів до блогерів і різноманітних навчальних закладів. Крім того, WTA обрано з десятків видатних світових ініціатив як успішний стартап для нової міжнародної програми в Інкубаторі Bernard Magrez Start-Up Win на 2023 рік. Наразі триває другий рік цієї міжнародної винної премії і вже вдруге побачило світ спеціальне видання WTA Guide.

Серед 6000 експонентів із понад 60 країн, які зараз демонструють свій асортимент у 13 залах виставкового центру Дюссельдорф, з Wine Travel Awards Guide можна ознайомитися на стенді міжнародної преси International Trade Press. 

Путівник WTA на ProWein 2023 представлений у друкованій і цифровій версіях.

Електронна версія буде доступна на сайті ProWein протягом року. Крім того відвідувачі ProWein мають змогу відсканувати QR-код із плакатів, що розміщені у залах виставки, який виведе до цифрового WTA Guide. Він також буде доступний на сайтах WTA, Drinks+ та наших партнерів цілий рік та поширюється через електронний маркетинг.

У WTA Guide міститься інформація про виноробні з усього світу та інші цікаві локації виновиробників, а також розповіді про амбасадорів та інфлюенсерів, які стали номінантами цьогорічної премії. 

Цього року у рамках ProWein 2023 команда Wine Travel Awards проведе презентацію проєкта та особливу дегустацію шести вин від українських виноробів. Ми відібрали найкращих з найкращих!

ProWein 2023

Приєднуйтесь у вівторок 21 березня 2023 року – 16.00 / Зал 13 (Форум 13.2).

Крім того, українські виробники вперше представлені на ProWein колективним стендом, який вже у перші дні виставки викликав підвищену цікавість до українського вина та бренду Wines of Ukraine.

Цього року Wine Travel Awards вже вдруге зайняла своє почесне місце на світовій виставці вина та алкогольних напоїв №1 ProWein.  У неділю стартувала Міжнародна виставка сектору вин та спиртних напоїв у Дюссельдорфі, де Комунікаційна медіа-група Drinks+ представляє власний проект Wine Travel Awards. Wine Travel Awards – унікальний український стартап, який розпочав свою роботу у найтяжчий […]

Leleka Wines – весняний line up 2021

В столичному закладі «Наживо» відбулася дегустація українського бренду Leleka Wines. 


Дегустація врожаю 2021 року від українського бренду Leleka Wines зібрала у столичному закладі «Наживо» повний аншлаг. Серед гостей – представники вітчизняної винної галузі, винна преса, рітейл, ресторатори, сомельє та кавісти.

Дегустували:

Leleka Wines Pinot Gris 2021

Leleka Wines Chardonnay 2021

Leleka Wines Chardonnay Reserve 2021

Leleka Wines Merlot 2021

Leleka Wines Odesa Black 2021

Leleka Wines Cabernet Sauvignon Reserve 2021

Напівсолодке Leleka Wines Red 2021

Хотілося б відмітити таких фаворитів дегустації:

Pinot Gris 2021 – у 2021 році вино зазнало кардинальних змін, завдяки чому вдалося значно підвищити продажі:  збір винограду відбувався при гарній кислотності, відсутні мацерація та процес яблучно-молочного бродіння. Результат – вино свіже, в ароматі диня, тропічні фрукти, манго, тони зеленого яблука, яскрава кислотність, приємний лагідний посмак.

Бренд-амбасадор Leleka Wines Богдан Панчук пояснив, чому реліз цього вина досить обмежений: «2021 рік був досить несприятливим для виноробів, що вплинуло на обсяги збору білих сортів». 

Leleka Wines Chardonnay Reserve 2021 – елегантне вино, витримане в дубових бочках 8,5-9 місяців із солодкими нотами дюшесу, цедри лимона, витонченими ванільними нотами, довгим маслянистим посмаком.

Leleka Wines Odesa Black 2021 – насичений смак з нотами в’ялених фруктів, в ароматі шоколад, кава, тютюн. Приємний ягідний посмак. Перший розлив відбувся у лютому цього року. Можна сказати – прем’єра. Одеський Чорний від LW  – елегантний, легкий, вино питке свіже, відрізняється низьким рівнем танінів. Чудова пара до сочного стейка.

Leleka Wines Cabernet Sauvignon Reserve 2021 – в ароматі нотки чорної смородини, лісових ягід, підкопченого чорносливу, спецій. Вино має гарну структуру, витончене і збалансоване. Чудова пара до страв з дичини.

Минулого року компанія отримала 3 срібла та 3 бронзи на Austria Wine Challenge. В планах виноробів – ігристе від Leleka Wines, розширення лінійки до Grand Reserve та представити вино на міжнародних винних конкурсах.

В столичному закладі «Наживо» відбулася дегустація українського бренду Leleka Wines.  Дегустація врожаю 2021 року від українського бренду Leleka Wines зібрала у столичному закладі «Наживо» повний аншлаг. Серед гостей – представники вітчизняної винної галузі, винна преса, рітейл, ресторатори, сомельє та кавісти. Дегустували: Leleka Wines Pinot Gris 2021 Leleka Wines Chardonnay 2021 Leleka Wines Chardonnay Reserve 2021 […]

Новий рекорд експорту австрійського вина

Австрійські вина користуються незмінним успіхом на міжнародних ринках. У 2022 році експорт досяг нового рекордного рівня сягнувши 231 мільйон євро. Найбільше зростання вартості показали білі вина та Sekt. Австрійське вино користувалося особливо високим попитом у Канаді, США та Північній Європі.


Згідно з останніми даними Статистичного управління Австрії, у 2022 році країна експортувала 67,7 мільйона літрів вина, що еквівалентно 231,3 мільйонам євро у вартісному вираженні. Хоча обсяг був дещо нижчим, ніж у попередньому році (-3,5%), вартість зросла на 6,4%. В результаті експортна ціна за літр досягла рекордного рівня – 3,42 євро. «Успіх на експортних ринках, а особливо рекордна середня ціна, дуже важливий для нашої виноробної галузі. Нинішня хвиля інфляції також сильно б’є по наших виноробах, саме тому ми повинні зосередитися на зростанні їхньої доданої вартості», – підкреслює Кріс Йорк, генеральний директор Austrian Wine (Австрійська рада з маркетингу вина).

Експортні показники 2000-2022 рр., станом на березень 2023 р., джерело: Статистичне управління Австрії

Біле вино та Sekt користуються найбільшим попитом

Австрійське біле вино Qualitätswein користувалося особливо високим попитом (+7,9% у вартісному вираженні). «Ми помітили, що наші білі вина дійсно користуються попитом у міжнародних споживачів, і попит на них постійно зростає», – розповідає Йорк. Попит на Sekt також продовжує зростати (+19,3%).

Потужне зростання в Канаді, США та Північній Європі

Щодо конкретних експортних ринків, Йорк пояснює: «Вже на минулорічному VieVinum, найбільшому винному ярмарку Австрії, ми почали помічати, що наші вина користуються дуже високим попитом у певних країнах, таких як Канада, США та Північна Європа. Споживачі на цих ринках шукають високоякісні, екологічно вироблені вина, а також сплачують за них хорошу ціну. Це ідеальний збіг для нас!»

Канаді знову вдалося забезпечити хороший ріст, вартість збільшилася на 46,7% до 10,7 млн євро. За останні п’ять років вартість експорту на канадський ринок зросла більш ніж у сім разів. У 2022 році США також знову були на підйомі, зафіксувавши зростання вартості на 11,2%. Значне зростання також спостерігалося в Нідерландах (+17,0% у вартісному вираженні) та Скандинавії, наприклад, у Швеції (+7,2% у вартісному вираженні), Данії (+29,4% у вартісному вираженні) та Фінляндії (+62,3% у вартісному вираженні). Швейцарія, другий за важливістю експортний ринок Австрії, також продемонструвала значне зростання на 8,6%. На найбільшому експортному ринку Австрії, в Німеччині, експорт дешевшого вина наливом збільшився на шкоду вину в пляшках, що призвело до незначного падіння вартості експорту (-1,3%).

Втрати у Великобританії та Китаї

У 2022 році експорт у Сполучене Королівство впав на 38% у вартісному вираженні. Внаслідок Brexit робота на цьому ринку стала більш складною та проблематичною. Після значного зростання у 2021 році (+77,9%) волатильний китайський ринок знову дещо знизився (-15,8% у вартісному вираженні).

Японія та Корея на підйомі

Після кількох років стагнації престижний японський експортний ринок значно зріс (+61,3%). Сильне зростання (+26,4% у вартісному вираженні) було зафіксовано також у Південній Кореї, яка стає перспективним ринком збуту австрійських вин у майбутньому.

Топ-10 країн-експортерів 2022 року (частка від загального обсягу продажів); станом на березень 2023 року;
джерело: Статистичне управління Австрії

Наступна мета експорту – чверть мільйона євро

«Ми бачимо, що цілеспрямовані спільні зусилля як Austrian Wine, так і виноробів країни приносять свої плоди. Ми на шляху до досягнення наступної експортної мети у чверть мільярда євро», – підсумовує Йорк.

Фото: © Austrian Wine 

Австрійські вина користуються незмінним успіхом на міжнародних ринках. У 2022 році експорт досяг нового рекордного рівня сягнувши 231 мільйон євро. Найбільше зростання вартості показали білі вина та Sekt. Австрійське вино користувалося особливо високим попитом у Канаді, США та Північній Європі. Згідно з останніми даними Статистичного управління Австрії, у 2022 році країна експортувала 67,7 мільйона літрів […]

Concours Mondial du Sauvignon вперше за межами Європи

Вперше у своїй історії Concours Mondial du Sauvignon відбувається за межами Європи. Чотирнадцятий CMS від Concours Mondial de Bruxelles відкрився у Франшхоєк (75 кілометрів від Кейптауна, Південна Африка). Захід триває з 14 по 16 березня.


Проведення Concours Mondial du Sauvignon у Південній Африці не випадкове. Sauvignon є сортом, що найбільше продається на внутрішньому ринку (14,3 млн. літрів у 2022 році) і самим експортованим сортом (67,7 млн. літрів). Південна Африка займає восьме місце серед найбільших виноробних країн світу, випереджаючи Німеччину та Португалію та поступаючись Австралії, Чилі і  Аргентині. Виробництво вина в Південній Африці в 2022 році склало 10,6 млн. гектолітрів, експорт склав 3,7 млн гектолітрів за обсягом та 506 млн євро за вартістю.

Concours Mondial du Sauvignon

«Наша мрія здійснилася! – каже Р. Дж. Бота (RJ Botha), голова Sauvignon Blanc South Africa. – Ми розпочали переговори з Квентіном Хаво (Quentin Havaux), директором Concours Mondial du Sauvignon, чотири роки тому. Після місяців обговорень, залучення партнерів та складання майже нездійсненних планів ми пожинаємо плоди нашої праці. Це сталося! І це чудова можливість для нашої виноробної промисловості та нашої країни».

50 професійних суддів, у тому числі – журналісти, винороби та баєри з 4 континентів оцінять 1210 вин із сорту винограду Sauvignon Blanc, що є рекордним показником для заявок.

Concours Mondial du Sauvignon

Південну Африку часто зараховують до виноробних країн Нового Світу, хоча її історія вирощування винограду походить від 17 століття, коли перший губернатор Капської провінції Ян ван Рібек (Jan van Riebeeck) посадив виноградник і зробив у 1659 році перші вина країни. Початок вирощування саме Sauvignon у Південної Африки може бути менш точно датовано, але відомо, що лози Sauvignon були посаджені в Groot Constantia наприкінці 1880-х років. Згідно з Sauvignon Blanc South Africa, перше комерційне сортове вино Sauvignon було виготовлено Verdun (зараз Asara) в 1977 році, а Backsberg і De Wetshof вступили в боротьбу у 1980 році. Наразі Sauvignon займає 12,2% загальної площі виноградників у Південній Африці і є другим за величиною сортом винограду в країні, незалежно від кольору.

Concours Mondial du Sauvignon

На Concours Mondial du Sauvignon 2023 домінує Франція – 40% вин. Потім йде Австрія з представленими 225 винами (18,6%). Країна, що приймає, представила майже 13% заявок, що є рекордним показником для Південної Африки. Італія та Нова Зеландія замикають першу п’ятірку країн-учасниць.

Підсумки конкурсу та церемонія нагородження відбудуться на ProWein, 20 березня, о 13.00: Hall 1, Room 14, CCD South. Результати будуть опубліковані на www.cmsauvignon.com

Джерело: cmsauvignon.com
Фото: cmsauvignon.com, facebook.com/sauvignonblancsa

Вперше у своїй історії Concours Mondial du Sauvignon відбувається за межами Європи. Чотирнадцятий CMS від Concours Mondial de Bruxelles відкрився у Франшхоєк (75 кілометрів від Кейптауна, Південна Африка). Захід триває з 14 по 16 березня. Проведення Concours Mondial du Sauvignon у Південній Африці не випадкове. Sauvignon є сортом, що найбільше продається на внутрішньому ринку (14,3 […]

Вина Австрії на ProWein-2023

З 19 по 21 березня на ProWein Düsseldorf 229 австрійських виноробів представлять понад 3000 вин. Участь у виставці візьмуть перші вина 2022 року, видатний вінтаж 2021 року, а також більш старі вина, включно з представниками унікального вантажу 2019 року.


«ProWein Düsseldorf стане найбільшою цьогорічною сценою для австрійських вин, — каже Кріс Йорк (Chris Yorke), генеральний директор Austrian Wine. – Разом із 229 австрійськими виноробнями ми представимо наші визначні вина в Нall 5».

Вина Австрії на ProWein

Кріс Йорк (Chris Yorke)

Більше 3000 вин з усіх виноробних регіонів Австрії буде представлено на ProWein 2023.

Вина Австрії на ProWein

Austrian Wine проведе 14 майстер-класів (дегустації вин із коментарями) з міжнародними експертами, які докладніше розкриють ті чи інші теми. MW Каро Маурер (Caro Maurer) представить різноманітність флагманського австрійського сорту Grüner Veltliner. Марк Альмерт (Marc Almert), «Кращий сомельє світу» за версією ASI 2019? розповість про «австрійські перлини», майстер-клас MW Енн Кребель (Anne Krebiehl), буде присвячений ігристому Rosé Sekt Austria із захищеним найменуванням місця походження. Про різні екологічно безпечні підходи до виноградарства в Австрії розкажуть Себастьян Руссольд (Sebastian Russold) «Кращий сомельє Німеччини» 2021-2022 та Сабіна Бауер-Вольф (Sabine Bauer-Wolf) з Austrian Wine.

З детальним розкладом майстер-класів можна ознайомитись тут.

Вперше всі австрійські вина включені до цифрового списку експонентів ProWein. Це дозволить міжнародним експертам ознайомитися з усіма маєтками та їхніми винами, щоб краще спланувати відвідування Нall 5.

Вина Австрії на ProWein

Джерело: www.austrianwine.com
Фото: www.austrianwine.com

З 19 по 21 березня на ProWein Düsseldorf 229 австрійських виноробів представлять понад 3000 вин. Участь у виставці візьмуть перші вина 2022 року, видатний вінтаж 2021 року, а також більш старі вина, включно з представниками унікального вантажу 2019 року. «ProWein Düsseldorf стане найбільшою цьогорічною сценою для австрійських вин, — каже Кріс Йорк (Chris Yorke), генеральний […]

X
Украина