Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Creative Chefs Summit 2020 – бути!

24.11.2020, Новини

30 листопада столиця вітатиме професійну гастроподію.


Цього року щорічний гастрофорум для кухарів, шеф-кухарів і власників ресторанного бізнесу, що організується компанією Hotelierо, відбудеться у Києві на традиційному майданчику у КВЦ «Парковий», хоч і в нетрадиційному форматі – онлайн.

Концепція цьогорічного шефського саміту – «Кухня без обмежень». Протягом трансляції на великій кухні-сцені 15 шеф-кухарів проведуть майстер-класи, а гостем буде вся Україна – цього року всі охочі безкоштовно мають змогу приєднатися до онлайн-трансляції.

За один день заходу шефи приготують 28 страв, відбудеться презентація колекції форми для кухарів від Ірини Махінько  та буде оголошено список кращих шеф-кухарів Ukrainian Culinary Faces.

Онлайн-гості Creative Chefs Summit 2020 отримають нові знання, дізнаються про тренди майбутнього на кухні, послухають про техніки від іменитих шеф-кухарів та звичайно дізнаються рецепти вишуканих страв. Під час події відбудеться також трейд-виставка постачальників і виробників локальних продуктів, професійного обладнання та інвентарю.

Детальніше:  https://www.facebook.com/creativechefssummit

X
Украина