Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

UCDA

Оголошено реєстрацію на дегустаційний конкурс Independent Craft

11.02.2021, Новини

Новий механізм роботи конкурсу та оновлені категорії напоїв: UCDA запустила реєстрацію на ІІ Всеукраїнський професійний дегустаційний конкурс Independent Craft та премію Ukrainian Craft Spirits Awards 2021.


Асоціація крафтових дистиляторів України оголосила про ІІ Всеукраїнський професійний дегустаційний конкурс Independent Craft та премію Ukrainian Craft Spirits Awards 2021. Цього року організатори дещо змінили механізм роботи конкурсу та додали ряд нових категорій для напоїв.

“Минулорічний досвід показав, що малі українські дистилерії інтенсивно розробляють нові продукти. Вони бачать велику перспективу у розвитку своєї справи, яку ми в свою чергу намагаємося всіляко підтримувати. Тенденція така, що у виробників є напої, які важко внести до якоїсь із минулорічних категорій, тому ми вирішили розширити перелік можливих позицій, які можна подавати на конкурс”, – розповіла голова UCDA Катерина Лавренова.

Окрім таких уже відомих категорій, як зернові, плодові, коренеплодові дистиляти, джини, наливки та настоянки, з’явилися наступні категорії: ром, винний дистилят, медовий та пивний дистилят, авторські спиртні напої тощо.

З повним переліком класифікації можна ознайомитися на сайті UCDA.

Організатори конкурсу також звертають увагу, що цьогоріч зміниться і механізм роботи конкурсу. Він буде проходити в три етапи:

  • 25 січня-12 березня: збір зразків, розподіл за категоріями, складання карт і шифровка, складання графіку роботи журі за категоріями напоїв
  • 15 березня-26 квітня: засідання журі за категоріями напоїв
  • 27 квітня-30 квітня: фінальний підрахунок результатів і виведення протоколів.

Така концепція проведення конкурсу дозволить учасникам визначитись з напоями та добре підготувати зразки.

“Перед нами не стоїть завдання просто спробувати напої та роздати медалі. Ми розробили і проводимо цей конкурс, щоб об’єктивно оцінити стан ринку крафтових міцних напоїв, оцінити якість, рецептури, асортимент. Ми прагнемо виділити кращих і створити для них сприятливі можливості для зростання і просування”, – зазначає Катерина Лавренова.

Зареєструватися на конкурс можна на сайті Асоціації.

X
Украина