Увага! На сайті використовуються cookie файли.
The site uses cookie files
Даний сайт має вікове обмеження.
This site has age restrictions!
Я підтверджую, що мені, на жаль, давно виповнилося 18 роківКомпанія Cana Technology залучила інвестиції для просування винаходу на ринок.
Компанія Cana Technology після чотирьох років роботи над першою версією молекулярного принтера для напоїв залучила інвестиції у розмірі 30 мільйонів доларів від венчурного підприємства The Production Board (TPB).
Cana і TPB наголошують, що винахід має важливі екологічні переваги, він вирішить значну кількість проблем індустрії напоїв, зокрема зменшить залежність виробників від сільського господарства, заощадить воду, суттєво скоротить відходи, а також допоможе відмовитися від зайвих транспортних витрат.
Розробники диво-принтера стверджують, що новинка може у будь-який час створювати будь-який напій без шкідливого впливу на навколишнє середовище. За словами Бхарата Васана (Bharat Vasan), президента та головного операційного директора TPB, принтер Cana «схожий на Netflix у світі напоїв».
Як працює молекулярний принтер
Мета винаходу – синтезувати напої, виходячи з того, що кожен напій майже повністю складається з води. Картриджі, наповнені ароматизуючими сполуками, будуть вставлені в машину розміром з тостер та дисперговані у воді з використанням «новаторської мікрофлюїдної технології дозування рідини». Автор винаходу Дейв Фрідберг (Dave Friedberg) стверджує, що, використовуючи цей механізм, можна приготувати майже нескінченну кількість напоїв – від соків, чаю, газованої води та кави до пива, коктейлів й вина.
На сьогодні пристрій пройшов усі перевірки і вже наприкінці лютого з’явиться на ринку. Команда Cana стверджує, що один пристрій може надрукувати кількість напоїв, яка вмістилася б приблизно у сотню пляшок.
За матеріалами vinepair.com
Фото: thespoon.tech
04.01.2025
19.12.2024
11.12.2024