Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Cognac Delamain

У Cognac Delamain оголошують про важливі зміни у вищому керівництві

03.08.2023, Новини

Напередодні святкування свого двохсотріччя (1824-2024), сімейний Дім Cognac Delamain оголосив про численні зміни у структурі управління.


У березні 2024 року відомий майстер льоху Cognac Delamain Домінік Туто (Dominique Touteau) піде на пенсію, у Delamain месье Туто пропрацював понад 42 роки.

Cognac Delamain

Домінік Туто

Місце Домініка Туто займе Чарльз Браастад (Charles Braastad), представник дев’ятого покоління сім’ї Делемейн. З 1 вересня 2023 року Браастад обійме нову посаду майстра льоху/заступника керуючого.

У свою чергу посаду керівника Delamain обійме Ерік Ле Буар (Eric Le Bouar), основний акціонер Delamain. В даний час він очолює відділ злиття та поглинання в Groupe Bollinger, де керував придбанням Hubert Brochard у Сансері та Château d’Etroyes у Бургундії. Ле Буар має більш ніж 10-річний досвід роботи у виноробній та алкогольній промисловості у галузі фінансів та стратегій. До приходу в Groupe Bollinger він працював у Pernod Ricard, лідері галузі, у Франції, США та Латинській Америці.

Cognac Delamin

Святкування двохсотліття, яке розпочнеться навесні 2024 року, буде присвячене Домініку Туто та його кар’єрі у Cognac Delamin.

Джерело: harpers.co.uk
Фото: facebook.com/DelamainCognac

X
Украина