Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Villa Krim

Villa Krim першою в Україні використала функцію доповненої реальності для свого вина!

25.05.2020, Новини

Реклама

Виробник ТМ Villa Krim першим в Україні використав інноваційну технологію доповненої реальності для своєї нової колекції вин! Скористатися функцією доповненої реальності може будь-який власник смартфона, придбавши одну з пляшок Appetite Collection. Інноваційна розробка носить розважально-пізнавальний характер і покликана полегшити споживачеві вибір вина до його індивідуального меню.


Скористатися функцією доповненої реальності досить просто:

1. За допомогою смартфона скануєте QR-код з етикетки. Це можна зробити за допомогою Viber (натисніть на вкладку «ще» і в правому верхньому куті побачите значок QR-коду).

2. Завантажуєте додаток «Віртуальний сомельє».

3. Відкриваєте додаток, наводите камеру на етикетку і …

Луїджі Антоніо, який є одним з провідних фахівців Італії в питаннях виноробства і створення смаків, зі знанням справи познайомить вас з особливостями поєднання вина та їжі, розповівши про те, на що варто звернути увагу і чому саме дана позиція Villa Krim найкраще гармонує з тією чи іншою стравою.

Луїджі Антоніо: «Коли в Villa Krim мені запропонували співпрацю, ідея мені сподобалася, адже з одного боку вино та їжа створені для того, щоб доповнювати і посилювати відчуття від насолоди одне одним, з іншого боку – навіть не кожен професійний сомельє вміє грамотно обирати вдалі поєднання, що вже говорити про людей, які не розбираються в сортах винограду і тонкощах букета. Їм потрібна допомога і я радий її надати».

Крім короткого лікбезу, функція доповненої реальності пропонує ще пройти захоплюючий тест на здібності до мистецтва сомельє, що теж досить цікаво. Лідер зобов’язаний бути першопрохідцем, в Villa Krim цей принцип давно засвоїли і вдало застосовують, що в черговий раз підтверджує впроваджена інновація. Напевно, незабаром естафету підхоплять і інші бренди, але Villa Krim все одно запам’ятаються, як перші!

shkidlive

X
Украина