Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

експофорум ресторанно-готельного бізнесу

FoReCH 2020 & IFFIP 2020: детальна програма

17.09.2020, Новини

Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу & Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки проанонсували розширену програму заходів.


23, 24 та 25 вересня виставки FoReCH 2020 & IFFIP 2020  пройдуть у звичайному форматі з дотриманням усіх необхідних карантинних вимог та на звичному виставкому майданчику Міжнародного виставкового центру на Броварському проспекті, 15  у столиці.

FoReCH&IFFIP 2020 – унікальний майданчик для діалогу представників усіх професій харчової промисловості та готельного бізнесу.

FoReCH 2020 – головний професійний та авторитетний захід серед представників сектору HoReCa в Україні. Форум задає нові тренди руху індустрії гостинності та є майданчиком, де презентують все нове і краще, що з’явилося в галузі, тенденції розвитку послуг та сервісу. На території заходу проходять освітні конференції з відомими спікерами сегменту HoReCa, кулінарні майстер-класи та виставка новітнього обладнання й технологій.

Тематичні розділи FoReCH 2020: Restaurant Expo, Restaurant Food Expo, Modern Hotel, World of Tableware, Vending Expo Kyiv, Kyiv Clean Expo.

IFFIP 2020 – головна щорічна та очікувана в середовищі професіоналів харчової та пакувальної індустрії подія. Популярність форуму серед учасників та відвідувачів підтверджує ефективність даного бізнес-майданчика та якість роботи організатора. IFFIP є сполучною ланкою між постачальниками, виробниками обладнання, виробниками упаковки, переробними та виробничими компаніями, оскільки об’єднує чотири самостійних виставки суміжних галузей: ПакЕкспо, ПродЕкспо, ПродТехМаш, Хлібопекарська і кондитерська індустрії.

Переваги проведення виставок IFFIP та FoReCH одночасно:

  • учасники отримують унікальну можливість взяти участь одночасно у двох виставках;
  • гості зможуть відвідати одночасно 2 виставки;
  • напрямки виставок доповнюють один одного і створюють синергетичний ефект.

Що варто відвідати на FoReCH 2020:

♦ Збережено оффлайн-формат заходів ділової програми виставок FoReCH та IFFIP 2020, забезпечивши необхідні заходи безпеки. Підготовлено лише актуальні теми від провідних лідерів галузі, які стануть дієвим інструментом підтримки бізнесу в нелегкі часи.

♦ Всеукраїнський з’їзд «ЖИТТЯ ПІСЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ НАССР: ПОСТІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ ДІЮЧОЇ СИСТЕМИ ХАРЧОВОЇ БЕЗПЕЧНОСТІ» – масштабна подія для фахівців із безпечності та якості харчових продуктів. Всеукраїнський з’їзд відбудеться 24 вересня у форматі живого діалогу та дискусій. Під час виступів усіх експертів у залі працюватиме мікрофон, тому кожен охочий матиме змогу поставити запитання експерту у будь-який момент виступу! Детальніша інформація та програма заходу на сайті IFFIP www.iffip.kiev.ua

♦ Всеукраїнська асоціація пекарів (ВАП) та компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» в рамках виставки IFFIP 2020 24 вересня проведуть конференцію «Сучасний стан і вимоги законодавства до виробництва хлібопекарської галузі» та 23 вересня – конкурс хлібобулочних виробів в категоріях: «Краща Великодня випічка 2020»; «Кращий хліб із суміші житнього та пшеничного заварного борошна 2020»; «Краща упаковка хлібобулочних виробів 2020». Детальніша інформація та програма заходу на сайті IFFIP www.iffip.kiev.ua

BREW BATTLE – батл на приготування кращого кавового напою методом ручного заварювання. Під час батлу учасники готуватимуть напої трьома методами: pour over, aeropress, immersion, використовуючи для цього відповідні девайси, надані організаторами. Партнер – Barista Games. Батл проходитиме два дні: 23 вересня – відбірковий етап; 24 вересня – фінал. Детальніша інформація на сайті FORECH www.forech.kiev.ua

VEGAN LATTE ART BATTLE – батл, в якому учасники демонструватимуть свої навички та вміння лате-арту, готуючи напої на основі сухих сумішей Fonte та рослинних напоїв Alpro (тобто без кави та молока). Батл проходитиме 25 вересня. Детальніша інформація на сайті FORECH www.forech.kiev.ua

Цього сезону учасники виставок FoReCH та IFFIP продемонструють новинки, які ексклюзивно будуть представлені з 23 по 25 вересня у 3-му павільйоні Міжнародного виставкового центру.

Режим роботи виставок FoReCH 2020 та IFFIP 2020:

23 – 25 вересня 10.00 – 18.00 (вхід до 17.30)

25 вересня 10.00 – 17.00 (вхід до 16.30)

Акредитаційна форма, прес-реліз, програма заходів та додаткова інформація за тел. +38 (044) 461 93 44, e-mail: alyona@kmkya.kiev.ua. Контактна особа: Олена Марчук.

www.facebook.com/InternationalForech

www.facebook.com/IFFIP.InternationalExhibition

www.forech.kiev.ua

www.iffip.kiev.ua

Виконання рекомендацій МОЗ та UFI убезпечує учасників та відвідувачів від захворювання та підвищує ефективність роботи.

Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Партнер FoReCH: Barista Games.

Партнери IFFIP: Клуб пакувальників, Всеукраїнська асоціація пекарів, Denys Suhoviy Bakery School.

X
Украина