Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Обрати вино в три етапи: про що вам розповість етикетка

01.08.2021, Вино

Вибір вина на полиці в супермаркеті часом спантеличує. Можна орієнтуватися за ціною, але непідготовленому покупцеві складно розібратися, який напій ховається у вибраній пляшці. Ключ до розгадки – етикетка. Разом з Villa Krim, яка нещодавно оновила і пляшку, і етикетку для своїх вин, розповідаємо, на які елементи варто звернути увагу, щоб швидко обрати саме те, що потрібно.

Зазвичай виробники розміщують на етикетці наступну інформацію: назву бренду, рік заснування виноробні та рік збору врожаю, особливості регіону походження винограду, сорт, назви конкурсів і медалі, які отримало вино, смакові характеристики і рекомендації щодо поєднання зі стравами. Це цікаво, але не несе користі, коли ви забігли в магазин купити вино до вечері після роботи або по дорозі в гості. Якщо навчитися «читати» етикетку і вирізняти головне, процес вибору займе декілька хвилин. Тож що шукати на пляшці вина і де саме?

Villa Krim

  1. Біле або червоне

Якщо одразу вирішити, яке вино плануєте купити, це полегшить вибір і звузить кількість варіантів. Але вже на цьому етапі можуть виникнути труднощі. У моді мінімалізм, і виробники розміщують на етикетці привабливу картинку з назвою виноробні, регіону або сортів винограду. У підсумку на довгих винних полицях зображення змішуються, наче в калейдоскопі. На оновлених етикетках Villa Krim з’явилися спеціальні «орієнтири» – кольорові акценти. Якщо на пляшці яскраво-помаранчева смужка – всередині червоне вино, наприклад, традиційне Merlo і Pinot Noir або купаж Shevalie Rouge. Бірюзовий колір елементів говорить про те, що всередині біле або рожеве вино – Shateau Baron або Shateau Le Grand.

Вино Villa Krim

  1. Сухе або солодке

Багато виробників вказують кількість цукру на зворотній стороні пляшки. Але якщо знайти там, наприклад, показник 18 г/л, він не підкаже аматору, чи це ще напівсухе або вже напівсолодке. Для покупців, які не знають особливостей технологічного процесу, не розуміються на сортах винограду, вмісті цукру в них та інших тонкощах виноробства, вказівка категорії – солодке, напівсолодке, напівсухе, сухе – допоможе обрати швидше. На оновлених пляшках Villa Krim ця інформація стала більш помітною і змістилася у центр етикетки.

  1. Знайомий виробник або новий бренд

Експерименти варто залишити для вчених, а до вибору вина, тим більше, якщо це  потрібно зробити швидко, варто підходити традиційно і довіряти перевіреним брендам.

Знайомий смак вин Villa Krim в оновленій пляшці легко знайти за фірмовими елементами. Звична абревіатура VK перетворилася на зображення литої медалі зі стилізованим зображенням вілли – тієї, на якій створювалися перші зразки і купажі для Villa Krim, і яка у 2012 році дала назву марці. Образ вілли розташований вгорі пляшки, а в нижній частині з’явився ще один литий фігурний елемент – ключі. Вони відкривають двері у світ смаку і символізують головний «секрет»: упаковка вин Villa Krim оновилася, але якість і смак залишаються незмінними. Крім того, стала більшою латинська буква V. Це не тільки перша буква в назві Villa Krim, а й знак лідерства компанії на винному ринку України.

Уміння читати винну етикетку – запорука економії часу і гарантія правильного рішення при виборі. Три ключові позиції, які допомагають його прийняти, легко запам’ятовуються. А зрозуміле маркування в оновленій ​​Villa Krim спрощує вибір і дає можливість швидше насолодитися келихом улюбленого вина, незалежно від ситуації: наодинці, у компанії друзів або в тихій атмосфері сімейної вечері.

Реклама

X
Украина