Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Wine Travel Awards на ENOEXPO-2023

Презентація Wine Travel Awards на ENOEXPO-2023

20.09.2023,

8-10 листопада у Кракові відбудеться найважливіша подія Польщі, що поєднує всю виноробну промисловість – ювілейний 20-тий реліз ENOEXPO. Цього року ENOEXPO стає The fair-partner of Wine Travel Awards і номінантом третього сезону WTA, як Enogastronomic Events/Magnet of the Region. ENOEXPO-2023 проводиться одночасно з HORECA – 30-ю Міжнародною виставкою обладнання для готелів та підприємств громадського харчування.


Drinks+ & Wine Travel Awards починає плідну та активну співпрацю з найбільшою винною виставкою Польщі та презентує на її майданчику у Кракові проєкт WTA – абсолютно новий формат у галузі винної, кулінарної та туристичної індустрії, що об’єднує міжнародних професіоналів з усього світу, створений Комунікаційною медіа групою Drinks+, однією з найстаріших винних медіа груп Східної Європи.

 

Wine Travel Awards

 

На виставці у Кракові Wine Travel Awards представить власний стенд з можливістю презентації вин партнерів WTA та Walk-Around Tasting. Презентація WTA відбудеться 9 листопада з 15.00 до 17.00. В рамках презентації WTA виступить Томаш Пранге-Барчінський (Tomasz Prange-Barczynski) – авторитетний винний критик, редактор та письменник, номінант та переможець публічного голосування Wine Travel Awards у номінації Wine & Food Influencer/ Expert opinion.

Wine Travel Awards на ENOEXPO-2023

Томаш Пранге-Барчінський (Tomasz Prange-Barczynski)

Також під дахом HORECA/ENOEXPO-2023 відбудуться національні відбіркові тури найважливішого кулінарного конкурсу Bocuse d’Or, змагання молодих кухарів у першому випуску конкурсу Trophee Mille Polska та конкурс польських вин та сидру, основна ідея якого – просування вина, сидру та медовухи, вироблених у Польщі. Більш детальна інформація тут.

Про усі івенти, що відбудуться у рамках HORECA/ENOEXPO-2023 можна дізнатися на офіційному сайті.

X
Украина