Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

RUTA Cocktail challenge

RUTA Cocktail challenge 2024 оголошує переможця

09.05.2024, Новини

7 травня відбувся фінал національного конкурсу RUTA Cocktail challenge 2024. В закладі партнерів конкурсу OTB Studio за перемогу змагалися 12 професійних бартендерів з усіх куточків України.


В якості організатора конкурсу виступила ТМ RUTA “Чарівне зілля” (номінант  WTA 2023-2024 у номінації  The Visiting Card of the Country/Brand – the Visiting Card of the Country), а її крафтовий бальзам став невід’ємною складовою у всіх коктейлях, підкреслюючи український колорит та смакові відтінки напоїв.

Так як і бальзам RUTA створений з рослин зі всієї України, так і географія учасників конкурсу охоплює всю країну – від західних областей до східних регіонів, від північних міст до південних населених пунктів. Зі  Львова та Харкова, Запоріжжя та Івано-Франківська, Дніпра та Києва талановиті учасники привезли унікальні рецепти, ідеї та натхнення, щоб підкреслити багатогранність української культури через свої напої.

Організатори отримали заявки від 70 талановитих барменів, які бажали відзначитися своїм унікальним підходом до мистецтва створення коктейлів. А 12 найкращих з них потрапили у фінал захоплюючого конкурсу.

Компетентне журі RUTA Cocktail challenge 2024 визначало переможців, оцінюючи не лише смак та аромат коктейлів, але й концепцію, презентацію та історичний і культурний підтекст. Учасники підійшли до конкурсу коктейлів творчо і креативно. Бармен  зі Львова супроводжував презентацію коктейлю власними віршами.

Один із конкурсантів власноруч створив посуд для презентації коктейлю – земну кулю з бджолиного воску, а  інший учасник з Чернівців відтворив у своєму коктейлі аромати землі та літнього дощу…

У рецептах коктейлів було використано широкий спектр локальних продуктів, таких як топінамбур, гречка, мак, копчена груша, буряк, чорнобривці та калина. Всі конкурсанти презентували свої витвори мистецтва, поєднані однією ідеєю – створення автентичного українського коктейлю, який має право на популярність. І саме зараз вона на часі.

Переможцем конкурсу став Володимир Кутько з Вінниці (бар «Полуночники»). Його неперевершений коктейль під назвою «Хист» поєднав традиційні інгредієнти для приготування українського борщу, а презентація була виконана в стилі «глечика з борщиком» з гріночками та сметанкою! Смак цього неймовірного коктейлю підкреслив унікальний крафтовий бальзам RUTA.

Усі коктейлі, представлені на конкурсі, вразили як організаторів і журі, так і саму барну спільноту. Сподіваємось, ініціатива від бренду RUTA стане початком  переможної ходи нашої барної культури по всьому світу, забезпечивши нашим міксам гідне місце поруч зі світовою класикою.

X
Украина