Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Terroirs et Vignerons de Champagne

Terroirs et Vignerons de Champagne – новий гігант ігристого

30.12.2021, Новини

В результаті злиття, яке офіційно відбулося 15 грудня, CRVC-Champagne Castelnau та Centre Vinicole-Champagne Nicolas Feuillatte (CV-CNF) об’єднали свої зусилля для створення нової компанії з виробництва ігристого – Terroirs et Vignerons de Champagne.


Угода є надзвичайно амбітною за своїм обсягом і завданнями та об’єднує близько 6000 індивідуальних виробників, які обробляють близько 3000 гектарів виноградників. Для порівняння, загальна площа виноградників у Шампані становить близько 34 000 га.

Такий грандіозний обсяг винограду дозволить Terroirs et Vignerons de Champagne потенційно продавати 24 мільйони пляшок шампанського на рік.

Веронік Блін (Véronique Blin), президент Centre Vinicole-Champagne Nicolas Feuillatte, прокоментувала цю подію так: «Створення нової великої групи є відображенням консолідації все більшої кількості гравців у Шампані, а також необхідності реструктуризації кооперативної моделі. Це відповідь на поступовий спад продажів виноградників, який спостерігався після останньої кризи в Шампані в 2008 році, коли це призвело до втрати 40 мільйонів пляшок на французькому ринку».

Еммануель Комін (Emmanuel Comyn), президент CRVC-Champagne Castelnau, додав: «Цей рух дозволить надати додаткову цінність концепціям співпраці та обміну – двом цінностям, які у сучасному світі важливіші, ніж будь-коли. Ставши одним із трьох основних операторів у Шампані, ми тепер маємо можливість підвищити цінність кооперативної моделі у всіх сенсах – це відкриває неймовірні перспективи».

За матеріалами harpers.co.uk

X
Украина