Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

День виноградаря і винороба

Указ підписаний. День виноградаря і винороба оголошено офіційно!

25.09.2020, Новини

Довгоочікуваному святу бути!


Деякий час тому у стрічках новин з’явилась інформація, що, нарешті, Кабінет Міністрів України прийняв рішення про введення «Дня виноградаря і винороба», який буде відзначатися кожної другої неділі листопада. Виноградарі та винороби раділи, але знайшлися й ті, хто вважав радість передчасною і необґрунтованою, мовляв, «прийняти рішення – ще не підписати указ…»

І ось, після довгих бюрократичних перипетій і зволікань, Указ про запровадження Дня виноградаря і винороба підписаний і сьогодні урочисто проголошений Президентом України, а отже – святу бути!

Про визначну для всієї української виноробної галузі подію Президент оголосив на території Chateau Chizay, що знаходиться в урочищі Мала гора поблизу Берегова, яке він відвідав в рамках робочої поїздки на Закарпаття. Також Володимир Зеленський назвав місцеві виноградники одним із скарбів Закарпаття, а крім того, доручив уряду та профільному міністерству розробити комплекс заходів щодо розвитку виноградарства та виноробства.

«Укрвинпромом» проведено багато копіткої роботи, зокрема підготовлені запити та отримані офіційні листи підтримки від міжнародних партнерів, наведено аргументаційні докази та докладено безліч зусиль як для схвалення проекту Указу Кабінетом Міністрів України, так і для проходження документу в Офісі Президента, – прокоментував Володимир Кучеренко, генеральний директор Української корпорації по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром». – Хоч це було не легко, але ми це зробили!»

Drinks+ вітає всіх виноградарів і виноробів з провадженням їхнього професійного свята!

Фото: slk.kh.ua

X
Украина