Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Vinitaly

Vinitaly рушає навколо світу

01.06.2023, Новини

Міжнародний винний конкурс і виставка Vinitaly, що традиційно відбувається у Вероні, в цьому році розширюють свій бізнес за кордоном за допомогою міжнародних заходів.


Vinitaly невпинно прокладає шляхи до нових можливостей міжнародного бізнесу, адже це ідеальна нагода розширити мережу покупців по всьому світу. У 2023 році до вже міжнародних існуючих майданчиків додається нова колаборація в Сполучених Штатах, що сприятиме подальшому розширенню можливостей виходу на зовнішні ринки.

International Wine Expo, 22-23 жовтня 2023 р.

IWE є B2B подією, яка спрямована на розвиток міцних і тривалих відносин між виробниками та покупцями в комфортному середовищі. Головна ідея цієї співпраці – запропонувати італійській винній промисловості новий комерційний канал у Сполучених Штатах.

Vinitaly China Roadshow, 11-16 вересня 2023 р.

Це роуд-шоу виникло в результаті співпраці з ICE Network у Китаї та торкнеться таких міст як Пекін, Чанша та Ханчжоу. Vinitaly запрошує взяти участь в якості експонентів вже у шостій сесії Vinitaly China Roadshow, щоб зустрітися та укласти угоди з китайськими операторами у секторі вина та алкогольних напоїв у Китаї.

Wine South America – WINESA, 12-14 вересня 2023 р.

Вже в четвертий раз відбудеться найбільший виноробний ярмарок в Південній Америці, який народився завдяки взаємодії бразильської Milanez & Milaneze, яка ще у 2013 році приєдналася до Veronafiere group, лідера з організації виставок в Італії та другого за обертами в Європі. Серед цілей партнерства є реалізація важливого плану розвитку бізнесу, який збільшить кількість ярмарків, конференцій, конгресів та інших заходів по всій Латинській Америці.

X
Украина