Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Вино від фотографа

13.10.2022, Автор: Наталія Захарчук

Номінант WTA 2021-2022 Арсен Федосенко у номінації Wine & Food Influencer фотограф і журналіст, який останні роки присвятив дослідженню і висвітленню винної тематики, створив своє власне вино. Вітаємо з прем’єрою у ролі винороба! Шкода лише, що прем’єра прийшлася на часи війни. А сам Арсен сьогодні не на виноградниках, а на фронті.


Мабуть немає в Україні винороба, чиєї світлини не зробив би Арсен Федосенко. Втілюючи фотопроєкт «Нова історія українського вина», він багато подорожував Україною, зустрічався з виноробами, захоплювався їхньою працею і чудовими винами. Арсен став справжнім фанатом виноробства і почав мріяти про створення власного вина.

В одній зі своїх подорожей Арсен познайомився з виноградарями села Михайлівка на Вінниччині. Їхнє прагнення повернути славу давньому виноробному регіону, відродити випробувані часом сорти винограду, яких дуже мало залишилось в Україні, не залишили митця байдужим. Пан Арсен разом з михайлівськими  виноградарами  збирав  виноград  та  власноруч виготовив своє перше вино. 

«Бачити втілення ідеї – неймовірні відчуття! Михайлівські вина стають брендом, як і сама Михайлівка… Радий, що і я двічі доклав до цього руку. Перший раз, коли зробив вино з Михайлівського Португеза, а вдруге – коли розробив етикетку. Тепер воно гідно презентуватиме цей традиційний виноградарський край», – поділився своєю радістю відомий фотограф і винороб-початківець Арсен Федосенко.

Слід додати, що це вино не тільки презентує Вінниччину та її виноробів, а й працює на перемогу. Першу пляшку бренду «Михайлівські вина» було продано за 5000 грн на аукціоні, де збирали кошти для придбання квадрокоптера одному із підрозділів ЗСУ.

До речі, сам Арсен Федосенко, озброєний фотоапаратом, теж знаходиться на передовій. Зараз він документує війну. Але після нашої Перемоги ми сподіваємося знову побачити на його світлинах квітучу українську землю та натхненних людей, що на ній працюють. І, звичайно, обов’язково продегустуємо вина Арсена.

 

Фото: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004853357789

X
Украина