Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Vivanco Museum

Vivanco Museum святкує своє двадцятиліття

24.06.2024, Автор: Олександра Бантишева

29 червня Vivanco Museum, одна з найбільших ікон культури вина у світі, відзначатиме свій ювілей. Приєднатися до свята запрошуються всі бажаючи.


Vivanco Museum, номінант та переможець публічного голосування Wine Travel Awards, святкує свій ювілей та пропонує унікальну можливість – безкоштовно відкрити для себе виноробню та музей, які ЮНЕСКО вважає найкращими у світі.

Vivanco Museum

Це місце було створено щоб просвіщати, навчати, поширювати та взаємодіяти з вином як елементом цивілізації. І ось уже 20 років музей вина у Бріонесі відкриває для відвідувачів всесвіт винних відчуттів через виноробню, музей, дегустаційні курси та ресторан, у привілейованій обстановці, в оточенні виноградників.

Vivanco Museum

«Мені хотілося створити простір, відвідавши який кожен міг би зрозуміти тісні та особливі стосунки, що виникли між вином і людиною», – каже сеньйор Сантьяго Віванко (Santiago Vivanco), автор та засновник Vivanco Museum.

Сантьяго Віванко

Сантьяго Віванко розповідає, що пристрасть до вина перейшла до нього від батька, який був енологом, а також колекціонував все, що пов’язано з вином. «Для мене вино завжди було чимось більшим, ніж просто аромат, смак та текстура. Набагато більше, ніж виноградники та землі. Мене завжди цікавила людська сторона вина та 8000-річна історія, яку воно поділяє з людиною».

Vivanco Museum займає площу 4000 м2, включаючи 5 постійних виставкових залів та зал для тимчасових виставок. Крім демонстрації ремісничого інструменту та опису історії виноробства, Vivanco також представляє витвори мистецтва, що ілюструють натхнення художників вином, тут зберігаються роботи Пабло Пікассо (Pablo Picasso), Хоакіна Соролья (Sorolla), Жоана Міро (Joan Miró), Хуана Гриса (Juan Gris) та ін. Важко знайти кращий приклад де ще б так гармонійно пліч-о-пліч йшли виноробня і мистецтво.

Vivanco Museum

У Vivanco можна дізнатися про походження вина, про виноградні ґрунти в кожній частині світу, про походження та розвиток Ріохі, про те, що таке філоксера, як обробляють виноградники та багато іншого. У Саду Бахуса ви знайдете понад 220 сортів винограду з усього світу. Після їжі духовної, відвідувачі можуть відкрити для себе гастрономію Ріохі в панорамному ресторані вишуканої кухні.

Vivanco Museum

Отже, 29 червня, Vivanco Museum, Бріонес, Насьональ 232.

Приходьте на безкоштовний день відчинених дверей.

Vivanco Museum 20 років!

X
Украина