Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

ENOEXPO-2023

Wine Travel Awards запрошує на івент «Сьогодення та майбутнє ринку польського вина. Найкращі енотуристичні місця Польщі» та дегустацію вин і міцних крафтових напоїв від членів спільноти WTA

30.10.2023,

8-10 листопада у Кракові відбудеться найважливіша подія Польщі, яка об’єднує всю виноробну індустрію – 20-та ювілейна виставка ENOEXPO. Дегустація WTA пройде 9 листопада з 15.00 до 17.00.


Цього року Drinks+ & Wine Travel Awards починає плідну та активну співпрацю з найбільшою винною виставкою Польщі – ENOEXPO, яка тепер має статус «The fair-partner of Wine Travel Awards» і стала номінантом третього сезону WTA у номінації «Enogastronomic Events – Magnet of the Region». Виставка відбудеться 8-10 листопада у Кракові.

Wine Travel Awards на ENOEXPO-2023

В рамках презентації WTA виступить Томаш Пранге-Барчінський (Tomasz Prange-Barczynski) – авторитетний винний критик, редактор та письменник, номінант та переможець публічного голосування Wine Travel Awards у номінації Wine & Food Influencer/ Expert opinion.

Будь ласка, заповніть реєстраційну форму на івент та дегустацію кращих зразків вин і міцних напоїв від членів спільноти WTA. Хто є сучасним споживачем вітчизняних та іноземних вин у Польщі, які споживчі переваги зараз і які тенденції на польському споживчому ринку. Як успішно продавати вино та алкогольні напої в Польщі, як просувати та покращувати сектор винного туризму – ці теми будуть обговорені у рамках івенту «Сьогодення та майбутнє польського винного ринку. Найкращі енотуристичні місця в Польщі».

Після відбудеться дегустація кращих зразків вин і міцних напоїв від членів спільноти WTA.

Премія Wine Travel Awards (WTA) була заснована у 2021 році Drinks+ Communication Media Group – однією з найстаріших винних медіа-груп у Східній Європі.

WTA – інноваційний щорічний глобальний проєкт у сфері винного та алкогольного туризму в новому інклюзивному форматі. WTA – це не просто рейтинг, а єдина маркетингова та рекламна кампанія з гібридною концепцією – онлайн-активності та офлайн-події в різних країнах.

Wine Travel Awards

У центрі уваги WTA – виноробні та дистилярні, винні маршрути та регіони, освітні програми, інфлюєнсери, блогери, винні гіди, амбасадори вин і виноробних регіонів, туристичні оператори та винні події.

! Ми раді вітати ENOEXPO як номінанта WTA 2023-2024.

!! Приєднуйтесь до нас на презентації WTA, а також на новому сезоні WTA!

Для участі в проекті WTA, будь ласка, зареєструйтеся тут.

 

X
Украина