Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Best Of Wine Tourism

Best Of Wine Tourism: Conca Bella Boutique Hotel – перший винний готель у Тічіно

07.10.2022, Новини

Винний туризм. Найкращі у Швейцарії. На п’ятому форумі Swiss Wine Tourism Meetings оголосили результати Best Of Wine Tourism.


У Швейцарії підбили підсумки «найкращих у сфері винного туризму», було відзначено семеро найліпших гравців ринку. Фаворитом журі став Conca Bella Boutique Hotel у Тічіно – заклад отримав нагороду від Terre & Nature, швейцарського тижневика, що видається у Лозанні.

Серед інших переможців: Provins-Valais («Архітектура/Пейзажі»), ACP Agency («Мистецтво/Культура»), La Cave de Genève («Відкриття/Інновація»), Travel Factory Sàrl («Навколишнє середовище/Розвиток»), Naturpark Pfyn-Finges («Кейтеринг/Гостинність»), Boven Family («Послуги/Організація та локальні виробники»). Почесну нагороду за новаторську діяльність та пропозиції в галузі винного туризму отримав Domaine Bovy з Шексбрі.

Best Of Wine Tourism

«Чим більше ресторани працюють пліч-о-пліч з місцевими продуктами, тим більше наша країна сприйматиметься як місце для гурманів», – сказав Жіль Мейстр (Gilles Meystre), член GastroSuisse та Switzerland Tourism.

Наприкінці зустрічі учасники дегустували вина шести виноробних регіонів Швейцарії та місцеві продукти з регіону Егль, а також вина-переможці Mondial du Chasselas.

З 2021 року Swiss Wine Tourism Award поступився місцем Best Of Wine Tourism, щоб відповідати вимогам міжнародної мережі Great Wine Capitals (GWC), частиною якої з 2018 року є Лозанна.

Переможців обирало професійне та громадське журі. Усього було подано більше 40 заявок зі всієї Швейцарії. Завдяки інтеграції Лозанни до мережі Great Wine Capitals, переможці різних категорій швейцарського Regional Best Of Wine Tourism мають можливість автоматично брати участь у міжнародному конкурсі Global Best Of Wine Tourism – титул, який присуджується найкращій пропозиції серед переможців національних конкурсних категорій. Підсумки цього конкурсу будуть оголошені на гала-концерті Генеральної Асамблеї мережі Великих Винних Столиць 3 листопада у Мендосі (Аргентина).

За матеріалами swisswine.ch
Фото: fr.concabella.ch, facebook.com/LaCaveDeGeneve

X
Украина