Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Bocuse d`Or прийшов до України

31.01.2021, Гастрономія

Мабуть, немає жодного кухаря, який би не знав про легендарний гастрономічний конкурс Bocuse d’Or.


В жовтні 2021 року в Україні вперше відбудеться Національний відбір з метою вибору кандидата, який буде представляти Україну на Bocuse d’Or European Final 2022.

11 жовтня 2021 року в Києві 8 кандидатів учасників Національного відбору приготують на очах численної аудиторії та журі авторські м’ясні та рибні страви. Переможець конкурсу отримає приз від організаторів у розмірі 100 000 гривень.

На гостей заходу чекають 8 годин майстер-класів, лекцій та презентацій від відомих міжнародних та українських шеф-кухарів, дегустації та нетворкінг з експертами ресторанної індустрії. За один день на головній сцені буде приготовано 246 страв.

Національний відбір Bocuse d’Or Україна відбудеться в оффлайн-форматі. На території проведення заходу буде представлена експозона офіційних партнерів, а також виставка HoReCa виробників.

Місія заходу – привернути увагу до України як країни із стрімким розвитком гастрономії, формування іміджу української гастрономії в світі, підвищення впізнаваності українських кухарів, локальних продуктів на міжнародній кулінарній арені.

Цінності Bocuse d’Or Україна – екологічність, повага до продукту, філософія та авторський почерк шеф-кухаря, підтримка українського ринку гостинності.

Творимо кулінарну історію України разом!

Детальну інформацію про конкурс і умови участі в ньому можна отримати на сайті https://bocusedor.com.ua/ або за телефоном (098)293 50 96.

Партнер конкурсу – Комунікативна медіа-група Drinks+.

 

X
Украина