Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

у Лондоні

Чергові нагороди в скарбничку компанії 46 Parallel

15.04.2021, Новини

Вина української компанії отримали рекордні 7 нагород у Лондоні.


Вина української компанії 46 Parallel Wine Group в черговий раз отримали міжнародну відзнаку: поважне журі одного з найавторитетніших дегустаційних конкурсів London Wine Competition 2021 відзначило 7 медалями вина Grand Admiral та El Capitan.

Це найбільша кількість нагород серед компаній, які представили Україну на конкурсі цього року. Таким чином, компанія не тільки підтвердила високу якість своєї продукції, але й підвищила престиж України як виноробної країни.

Визнання  міжнародних експертів та медалі конкурсу отримали вина:

  • Grand Admiral Brut Nature ( класичний метод шампанізації з витримкою на осаді  21 місяць, вінтаж 2018 р.) – срібло
  • Grand Admiral Merlot-Cabernet Sauvignon (марочне сухе червоне, вінтаж 2016 р.) – срібло
  • Grand Admiral Merlot (марочне сухе червоне, вінтаж 2016 р.) – бронза
  • Grand Admiral Cabernet Sauvignon-Saperavi-Merlot (марочне сухе червоне, вінтаж 2016 р.) – бронза
  • El Capitan Brut ( вінтаж 2020 р.) – срібло
  • El Capitan Pinot Noir (сухе червоне, вінтаж 2019 р.) – срібло
  • El Capitan Pinot Gris (біле сухе, вінтаж 2019 р.) – срібло.

Вина 46 parallel

Анна Горкун, власниця компанії 46 Parallel Wine Group, розповіла: «Лондонський конкурс – чудова нагода для українських виробників заявити про себе на міжнародному рівні, підтвердити високу якість своїх вин та утвердити статус України як виноробної країни. Для нашої команди це перший міжнародний  конкурс, у якому ми взяли участь цього року. Тішимося, що в чергове підтвердили наше кредо – «Proudly Ukrainian», що  визнання міжнародних експертів отримали усі вина, які подавалися нами на конкурс. Показово, що за результатами конкурсу 13 вин від України отримали нагороди. Щиро вітаємо колег та бажаємо, щоб вітчизняні вина здобували щоразу якомога більше перемог!»

Конкурс London Wine Competition проводиться у Великобританії з 2017 року і є одним з провідних міжнародних конкурсів вин, де оцінюється не тільки їхня якість, але й, зокрема, співвідношення якості та ціни. До складу журі входять професійні сомельє, байєри найбільших роздрібних мереж, авторитетні винні експерти, власники виноробень та винних компаній. Набрані бали підсумовуються, а на основі підсумку визначаються переможці. Цього року у London Wine Competition взяли участь вина з 36 країн світу.


46 Parallel Wine Group – українська виноробна компанія, яка створює вина високої європейської якості, гідні бути візитівкою України на світових ринках. Вина створені виключно з українського винограду, який народжується на 46-ій  паралелі – в Херсонській, Миколаївській та Одеській областях. Компанія представлена двома брендами: преміальним – 46 Parallel та сучасним, емоційним брендом Apostrophe. Бренд 46 Parallel включає дві лімітовані колекції: класичні та марочні авторські вина Grand Admiral та  вишукані легкі преміальні – El Capitan.

Сьогодні компанія активно запроваджує тренд на якісне українське вино, про що свідчить її діджитал-орієнтованість та визнання експертів: усього з моменту презентації компанії у лютому 2020 року вина 46 Parallel Wine Group вибороли понад 30 нагород вітчизняних та міжнародних дегустаційних конкурсів. Вино компанії El Capitan Pinot Gris – єдине вино з України – отримало медаль престижного Міжнародного дегустаційного конкурсу Concours Mondial de Bruxelles 2020.

Вина компанії отримали срібні нагороди американського конкурсу USA Wine Ratings, а Grand Admiral Cabernet Sauvignon-Saperavi-Merlot виноробів 46 Parallel Wine Group відзначено Великою золотою медаллю Sélections Mondiales des Vins Canada та  увійшло у ТОП- 30 кращих вин світу.

X
Украина