Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Київський КПК

E-commerce box для пляшок від ККПК – еволюція у світі електронного алкошопінгу

12.02.2024, Новини

Карантинні обмеження упродовж декількох років, затяжні повітряні тривоги у воєнний час, розвиток електронних платіжних сервісів сформували в українців стійку звичку до шопінгу онлайн. Швидко, зручно, надійно та вигідно. Сьогодні придбати через інтернет можна все, що пропонують сучасні торгові центри. Проте з доставкою деяких замовлень виникають неабиякі труднощі, пов’язані зі специфікою товарів. Передусім це стосується крихких речей, до яких належать і скляні пляшки з алкогольними напоями. На Київському картонно-паперовому комбінаті, що є складовою австрійського Pulp Mill Holding, знайшли декілька інноваційних пакувальних рішень, які дозволяють не тільки забезпечити успішну доставку крихкого вантажу до кінцевого споживача, але й надати останньому низку додаткових зручностей.   


Зміна вимог і уподобань споживачів

Європейський напрям розвитку нашої країни розширив світогляд пересічного українця, а можливість подорожувати світом дала поштовх формуванню в споживача загальної культури та більш витончених смаків. Сьогодні не лише гурман, але й не надто вибаглива людина розуміє: хай буде менше, але краще. А відсутність дефіциту базових продуктів стимулює бажання спробувати щось нове, екзотичне, крафтове, ексклюзивне. Ця тенденція простежується і у виборі алкогольних напоїв.

Через інтернет нині можна придбати який завгодно алкоголь, замовивши доставку з будь-якої торгової точки чи від виробника. Проте безпека перевезення такого крихкого і часто дорогого (якщо йдеться про елітні напої) вантажу досі лишається гострим питанням.

Київський КПК відгукнувся на цю потребу часу і став першим підприємством в Україні, яке розпочало виробництво спеціальної тари для електронної комерції в промислових масштабах. Окремі пропозиції в сегменті паковання e-commerce вдало вирішують проблему транспортування напоїв у скляних пляшках. Нова лінія працює півроку, але виготовлена на ній продукція вже встигла здобути популярність і користується значним споживацьким попитом.

Київський картонно-паперовий комбінат

Переваги паковання ecommerce box

Найкращий вибір для відправлення напою у скляній тарі службою доставки – wine box із вкладишем – капсулою безпеки. Він має спеціальну форму зовнішніх захисних виступів, що створюють демпферну підкладку, завдяки якій у разі падіння пошкодиться тільки зовнішня, а не внутрішня частина паковання. Вміст бокса надійно захищений від ударів з усіх боків.

Для запечатування коробки використовується клей постійної липкості, що дозволяє відмовитись від неекологічного скотчу та унеможливлює несанкціонований доступ до товару. Відкриття посилки здійснюється за допомогою відривної стрічки, без застосування гострих предметів. Це зручна, надійна та безпечна конструкція, яка завдяки вищеназваним новаціям дає змогу не лише оптимізувати процес пакування та зекономити час, але й значно зменшити витрати та шкідливий вплив на довкілля. До того ж паковання e-commerce придатне для повторного використання у разі повернення товару, а гофрокартон, з якого воно виготовлене, повністю підлягає ресайклінгу.

Індивідуальні розробки для нестандартних запитів

У сегменті продажу алкогольних напоїв, через різноманіття форм скляної тари, виникли запити на розробку індивідуальних пакувальних рішень. Тому Київський КПК виготовив декілька оптимальних типів паковання: для пляшок вина, ігристого, пива та будь-яких інших напоїв.

А для випадків, коли йдеться про нестандартну форму, або для одночасного замовлення напоїв у пляшках різної конфігурації фахівці ККПК пропонують варіант, що вже добре зарекомендував себе у світовій практиці, – універсальне паковання, яке гарантує цілість та неушкодженість товару. Додаткова перевага – економічність: оскільки всі пляшки, незалежно від форми, ввійдуть в один бокс, покупець оплатить доставку не кількох посилок, а лише однієї. До того ж оптимізоване розміщення пляшок усуває необхідність використання ущільнювача – плівки чи паперу. Це робить паковання компактним, знижує трудовитрати, видатки на матеріали, а також зменшує негативний вплив на довкілля. Вигода очевидна як для  клієнта, так і для продавця.

Київський картонно-паперовий комбінат

Правильний вибір паковання може навіть стати одним з ключових чинників побудови успішної бізнес-стратегії. Наприклад, виробники можуть практикувати певні знижки для інтернет-майданчиків, які використовують якісні, оригінальні та привабливі пакувальні рішення, що відповідають цінностям їхніх брендів. Більше того, надійність паковання і лояльність до бренду опосередковано впливає і на вибір способу оплати товару. Якщо покупець упевнений, що отримає замовлення вчасно, без пошкоджень, у зручному та гарному боксі, він може бути більше схильний до передоплати продукції. Що, безумовно, вигідно постачальнику.

Очевидно, що нішевий підхід як до самого продукту, так і до його паковання відіграє важливу роль у зміцненні конкурентних позицій: він здатен не лише посилити репутацію бренду, але й вивести компанію на новий комерційний рівень.

Реклама

X
Украина