Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Château Malartic-Lagravière

Емілі в Парижі та Château Malartic-Lagravière

13.12.2021, Новини

Netflix анонсує другий сезон серіалу, який полюбився багатьом, про нові пригоди Емілі Купер у Парижі і на французькій Рів’єрі.


«Емілі у Парижі» повертається! З 22 грудня Netflix запускає другий сезон серіалу про Емілі Купер, яку грає акторка Лілі Коллінз (Lily Collins). Це історія про привабливу американку, яка приїхала завойовувати Париж, і, як і раніше, проявлятиме любов до всього французького, включаючи прославлене вино Château Malartic-Lagravière.

Винний шлях сім’ї Бонні (про чию виноробню йдеться) почався трохи більше, ніж два десятиліття тому, коли серця бельгійської пари Альфреда та Мішель Бонні (Alfred/Michèle Bonnie) підкорило Château Malartic-Lagravière, Grand Cru Classé de Graves у Леоньяні.

Château Malartic-Lagravière

У 2005 році сім’я поповнила свої активи, ставши власниками ще двох маєтків: Château Gazin Rocquencourt (Песак-Леоньян, Бордо) та Bodega Diam Andes (Мендоса, Аргентина).

Ось уже 25 років Bonnie Family Estates виробляють виняткові вина, у яких вираз кожного терруару, пошук балансу та вишукана складність роблять їх ідеальними союзниками гастрономії.

Вина сім’ї Бонні присутні в меню першокласних ресторанів світу і немає сумнівів, що Malartic Grand Cru Classé Blanc якраз для неї, для Емілі Купер, яка має відмінний смак і вміє насолоджуватися найкращим, що дарує життя.

Фото: facebook.com/Malartic.Lagraviere, malartic-lagraviere.com

X
Украина