Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Frumushika-Nova

Frumushika-Nova отримала золото на VINARIUM International Wine Contest 2024

05.06.2024, Вино

Господарство, що входить до проєкту «Дороги вина та смаку Української Бессарабії» – Frumushika-Nova, отримало Золоту Медаль на одному із найпрестижніших винних конкурсів у Східній Європі.


Номінант та переможець Wine Travel Awards у складі «Дороги вина та смаку Української Бессарабії», господарство Frumushika-Nova отримало золото на VINARIUM International Wine Contest 2024, який відбувся в кінці травня у Бухаресті.

Frumushika-Nova

Міжнародний конкурс вин VINARIUM 2024 організовано компанією ASER Consulting & Management у партнерстві з Асоціацією дегустаторів Румунії (ADAR), під патронатом OIV та VINOFED (Всесвітня федерація провідних міжнародних конкурсів вин і алкогольних напоїв). З 2020 року партнером конкурсу стала FIJEV (Міжнародна федерація журналістів і винних письменників).

Frumushika-Nova

Під час сліпої дегустації золото отримало вино Цитронний Магарача і це єдина золота медаль на VINARIUM, яку отримало вино з України, про що повідомила професорка Одеського національного технологічного університету Наталія Каменєва.

Frumushika-Nova також має ферму та відома овечою бринзою. Цитронний Магарача, а також інші вина господарства можна придбати на сайті компанії.

Фото: frumushika.com

X
Украина