Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Gustos Life

Gustos Life запускає сайт глобального рейтингу медальних вин

15.04.2022, Новини

Цифровий гід в глобальному світі виноробства запускає новаторський проєкт Global Wine Medal Rating (GWMR).


Платформа Gustos Life, яка надає виробникам та іншим учасникам винного ринку широкий спектр інструментів для просування та продажу своєї продукції, запустила сайт з глобального рейтингу медальних вин – Global Wine Medal Rating. Наразі відвідувачам доступні рейтинги по трьох країнах – Молдові, Румунії, Україні. Щотижня команда GWMR додаватиме рейтинги 5-10 країн.

Організатори кажуть, що для створення нового проєкту вони опрацювали інформацію про більш ніж 210 000 медалей, більш ніж 240 міжнародних конкурсів зі 101 країни світу, копітка робота тривала рік. Global Wine Medal Rating – це рейтинг виключно медальних вин!

Платформа дозволяє бачити одночасно як медальний рейтинг – оцінку професіоналів, так і аматорський рейтинг – приміром, оцінки на Vivino. Це означає, що відвідувач сайту може зробити ідеальний вибір в категорії, що його цікавить.

Навігація сайту дозволяє здійснювати будь-які вибірки та сортування: по країні, типу вина, за сортами винограду, за зонами походження та багатьма іншими параметрами. Частина параметрів доступна лише у режимі «Expert mode», тобто для зареєстрованих користувачів.

На сайті також можна отримати інформацію щодо придбання вин від партнерів Gustos Life.

Більш детально з новим проєктом можна ознайомитись тут.

Фото: facebook.com/GustosLife

X
Украина