Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Wine Future-2023

Лідери португальського та міжнародного винного світу на Wine Future-2023

24.10.2023, Новини

7-9 листопада 2023 року в Коімбрі відбудеться 4-й винний конгрес Wine Future. Метою цьогорічного заходу є аналіз численних викликів, що стоять перед виноробною галуззю у всьому світі.


Wine Future-2023 відбудеться в історичному та мальовничому місті Коімбра (Португалія), з 7 по 9 листопада у Convento de São Francisco і включатиме доповіді, дегустації, виставкову зону та численні гостинні заходи.

Комунікаційна медіагрупа Drinks+ та WTA стали інформаційними партнерами Wine Future-2023, та оголошують про тривалу та плідну співпрацю з цим великим конгресом.

Wine Future-2023 збере найвпливовіших представників міжнародного виноробного сектору. Головні теми для обговорення: залучення споживачів покоління Z та міленіалів; стратегії цифрового маркетингу та соціальних мереж; сталий розвиток; охорона здоров’я та соціальна політика у виноробстві. Мета спікерів та організаторів – поділитися рішеннями та надихнути всіх присутніх.

Представники від проекту WTA, як медіа партнеру Wine Future 2023, також будуть присутні на конференції, тож слідкуйте за оновленнями та репортажами з цієї епохальної події.

Wine Future-2023

Ключовими спікерами Wine Future 2023 є найвідоміші імена у португальській виноробній галузі:

  • Фредеріко Фалькао (Frederico Falcão), президент ViniPortugal та співорганізатор цієї ініціативи;
  • Адріан Брідж (Adrian Bridge), генеральний директор компанії Taylors, візьме участь у панелі, присвяченій винного туризму;
  • Антоніу Аморім (António Amorim), голова компанії Amorim, обговорить використання нових технологій у виноробній галузі;
  • Бенто Амарал (Bento Amaral), відомий португальський винороб, візьме участь у панелі, присвяченій різноманітності, рівності та інклюзивності.

На панелі, присвяченій збільшенню продажів у складні часи, відому компанію Sogrape представить Жоао Гомеш да Сілва (João Gomes da Silva), а винороб компанії – Луїш Соттомайор (Luís Sottomayor) прокоментує вина, надані цим брендом для деяких дегустацій, зокрема легендарне Barca Velha на майстер-класі The Magnificent 12, який проведе Марк Сквайрс (Mark Squires).

Раді також відмітити, що український бренд Shabo – переможець номінації WTA 2022-2023 в категорії «Бренд – Візитна картка країни» також представить на данній дегустації свій унікальний взірець вина “Vaja”/рік врожаю 2014/Каберне Савіньйон – Iukuridze Family Wine Heritage.

На другій дегустації, під патронатом Дірсеу Віанна MW (Dirceu Vianna Junior), буде представлено 12 легендарних португальських вин, серед яких Quinta do Crasto, José M. da Fonseca, Mouchão, Buçaco, Niepoort, Casa da Passarella, Quinta do Casal Branco, Douro Vértice, Costa Boal та Anselmo Mendes, відомого виробника вина з Вінью-Верде.

Третя дегустація під керівництвом Річарда Мейсона (Richard Mayson), присвячена історичним та легендарним винам Мадейри та Порто, включатиме Kopke, Sogrape, Niepoort, Quevedo та Quinta do Vallado.

Більш детально з повною програмою Wine Future можна ознайомитись за посиланням.

Купити квиток на цей зоряний винний конгрес можна тут.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте офіційний сайт.

X
Украина