Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Wine Future-2023

Wine Future-2023 – головна подія року у виноробній галузі

04.10.2023, Новини

7-9 листопада у Коімбра (Португалія) відбудеться захід, який збере понад 60 експертів міжнародного винного сектору. Квитки на цей зоряний винний конгрес можна придбати на офіційному сайті Wine Future.


Комунікаційна медіагрупа Drinks+ та WTA ради повідомити, що стали інформаційними партнерами WineFuture-2023, та оголошують про тривалу та плідну співпрацю з цим великим конгресом.

Wine Future 2023

Wine Future 2023 збере найвпливовіші та найповажніші імена винного світу, серед яких доктор Лаура Катена (Dr.Laura Catena), Роберт Джозеф (Robert Joseph), лауреат Нобелівської премії сер Крістофер Піссарідес (Christopher Pissarides) та ще багато найактуальніших та найвпливовіших експертів з усіх сфер виноробної індустрії.

Robert Joseph

Роберт Джозеф (Robert Joseph)

Цього року в рамках Wine Future відбудеться подія Green Wine Future. Обговорюватиметься поточний стан виноробної галузі, залучення нових споживачів (міленіалів і покоління Z), робота в умовах нестабільної економіки, подолання конкуренції з боку «альтернативних напоїв», зростання продажів у нестабільні часи (нові стратегії та тренди) і багато інших актуальних тем, що наразі стоять перед виноробною галуззю.

Christopher Pissarides

Сер Крістофер Піссарідес (Christopher Pissarides)

Протягом трьох днів конференції гості матимуть можливість взяти участь у культових дегустаціях вин:

  • Icon Wines of Portugal, презентує Дірсеу Віанна-молодший MW (Dirceu Vianna Jr.);
  • The Magnificent 12, під патронатом Марка Сквайрса (Mark Squires);
  • Legendary Madeira & Port, яку проведе Річард Мейсон (Richard Mayson).

WineFuture

З гордістю повідомляємо, що наша видатна українська виноробня Shabo, як переможець премії WTA 2022-2023 в категорії Brand – the Visiting Card of the Country, представить свою спеціальну добірку культового вина «Важа» врожаю 2014 року Cabernet Sauvignon – спадщина сім’ї Іукурідзе.

Цьогорічний гість конгресу, справжня рок-зірка – фронтмен хеві-метал гурту Iron Maiden Пол Брюс Дікінсон (Paul Bruce Dickinson) поділиться своїм багатим досвідом як музиканта, та й бізнесмена. У своєму виступі Брюс Дікінсон пояснить, як виклики роботи в таких, здавалося б, несхожих сферах, як рок-музика та комерційна авіація, відображають ті ж самі виклики, з якими щодня стикається світ винного бізнесу.

Приїжджайте з 7 по 9 листопада до прекрасного історичного міста Коімбра, у вражаючий монастир Сан-Франциско (Convento de Sao Francisco).

! Купити квиток на цей зоряний винний конгрес можна тут.

!! Використовуйте код MP23WF для знижки 15% під час оформлення замовлення. Термін дії пропозиції обмежений і діє до 1 листопада.

Більш детально з повною програмою WineFuture можна ознайомитись за посиланням.

Фото: facebook.com/winefuture.org, www.fuw.ch

X
Украина