Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Nendo

Пивна бляшанка від Nendo. У чому секрет ідеальної піни?

12.05.2023, Новини

Японська дизайнерська студія Nendo розробила альтернативну пивну бляшанку з двома язичками для відкривання, що дозволяє контролювати рівень піни, яка утворюється під час відкриття.


Розробники запевняють, що новий дизайн пивної бляшанки обіцяє ідеальне співвідношення пива та піни. Циліндрична бляшанка є тонким контейнером сірого кольору з двома пронумерованими язичками, а не одним традиційним. Nendo, японська дизайнерська компанія, яка не раз дивувала своїми рішеннями та за 17 років праці отримала чисельні нагороди.

«Nendo хоче виробляти бляшанки для пива, які можуть створювати ідеальну піну при наливанні його в склянку, не надто багато і не надто мало», – кажуть у компанії.

Nendo

Перший язичок з позначкою «1» лише трохи відкриває бляшанку, але створює концентрований рівень тиску всередині, який активує бульбашки в пиві. Це дозволяє споживачеві налити бажану кількість піни в склянку, перш ніж відкрити другий язичок із позначкою «2». У Nendo пояснюють, що другий язичок відкриває кришку бляшанки повністю та створює плавний потік пива без піни.

«Пивна «шапка» вважається важливим елементом для покращення смаку пива, принаймні у Японії до цього ставляться саме так, – кажуть у компанії. – Шар піни достатньої товщини діє як кришка – запобігає контакту пива з повітрям і не дозволяє випаровуватися аромату та смаку».

Розробники новинки коментують, що хоча більшість комерційного пива поставляється в скляних пляшках або цистернах, пиво, яке купується для домашнього споживання, зазвичай розфасоване саме у бляшанки. Саме тому Nendo прагнула створити банку, яка може виробляти таку ж контрольовану кількість піни, як пінта пива, налита в склянку в барі або ресторані.

Джерело: www.dezeen.com
Фото: www.dezeen.com

X
Украина