Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Продаж вин Бордо

Продаж вин Бордо в США досяг 30-річного максимуму

17.03.2022, Новини

За даними CIVB, продажі вин Бордо на ринку США досягли максимуму: у 2021 році у вартісному вираженні вони зросли на 67%.


За даними Bordeaux Wine Council (CIVB), минулого року американські споживачі купили вина із цього регіону на суму $395 млн, при цьому обсяги зросли на 24% (до 247 000 гектолітрів). Це найбільший показник збільшення обсягів продажу бордоських вин у США за 12 місяців, починаючи з 1985 року. Тепер Сполучені Штати є другим за величиною експортним ринком у регіоні та головним ринком збуту білих вин Бордо.

Продаж вин Бордо

У CIVB зазначають, що основним фактором зростання продажів вин Бордо стало скасування 25-відсоткових тарифів на французькі вина. Бернар Фарджес (Bernard Farges), президент CIVB, заявив, що він «захоплений результатами продажів у США. Це добрий знак на майбутнє. І, звичайно, це стало можливим завдяки тісній співпраці виробників Бордо та наших численних партнерів у США».

Зростання продажів вин Бордо на ринку США спостерігається по 65 апелясьонам, починаючи із звичайних вин і закінчуючи престижними АОС: Médoc (Pauillac, St. Estèphe, Saint Julien, Margaux), Graves, Saint-Émilion та ін.

За словами CIVB, це стосується всіх стилів вина: червоних, сухих білих, рожевих, солодких та ігристих. І хоча червоне вино залишається найпопулярнішим вибором, наразі продажі зросли саме в сегменті білого бордоського: в даний час у США продають близько 5,2 млн пляшок на рік.

Джерело: thedrinksbusiness.com
Фото: klike.net, winemag.com

X
Украина