Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

WebWineWriting

Шостий WebWineWriting запрошує до участі винних письменників!

26.06.2023, Новини

Онлайн-конкурс винних письменників WebWineWriting, метою якого є підняття престижу професії, чекає на участь у конкурсі тексти про «Планету Вина». Крайній термін подачі матеріалів – 10 липня 2023 року.


«Писати може кожен, але щоб розважати та одночасно давати точну інформацію – потрібні вміння та копітка праця, – кажуть організатори WebWineWriting. – Надішліть свій лист і виграйте винну подорож до Угорщини! Крім того, винні письменники можуть виграти чудові вина та престижний значок, для свого блогу або веб-сайту».

WebWineWriting

Агнес Немет

Конкурс WebWineWriting був запущений угорською винною журналісткою, співзасновницею та головним редактором сайту Hungarywines.eu Агнес Немет (Ágnes Németh), яка займається винною журналістикою понад 15 років. У 2021-2022 р.р. Агнес Немет була номінантом Wine Travel Awards у категорії Author of the Year/Wine & Food Influencers.

WebWineWriting

Тамлін Каррін

Цього року у процесі суддівства WebWineWriting відбулися зміни: журі обере переможців у кожній із трьох категорій, а читачі можуть проголосувати за трьох переможців, щоб обрати абсолютного переможця. Кожен переможець може взяти участь у 4-денній винній подорожі Угорщиною (раніше журі обирало фіналістів, а переможці визначалися голосуванням).

WebWineWriting

Джон Сабо

До складу журі входять Тамлін Каррін (Tamlyn Currin), Великобританія, JancisRobinson.com; Йонас Роєрман (Jonas Röjerman), MW, Швеція; Джон Сабо (John Szabo), Канада.

WebWineWriting

Йонас Роєрман

Три категорії конкурсу:

  • Біодинамічні історії (Biodynamic stories). У цій категорії журі чекатиме статті про історії успіху конверсії з усього світу, з описом найважливіших проблем та перешкод на шляху.
  • Старі лози (Old vines). У цій категорії журі чекатиме статті про старі лози, старі плантації з усього світу.
  • Мій угорський винний досвід (My Hungarian wine experience). У цій категорії журі чекатиме статті від винних письменників Північної Європи. Твори повинні ґрунтуватися на особистому досвіді та розповідати про один або кілька угорських вин. «Північна Європа є важливим ринком для угорських вин, і ми сподіваємося продавати все більше і більше вин до Данії, Норвегії, Швеції, Фінляндії, Латвії та інших північних країн. Та чи знаєте ви, дорогі північні винні журналісти, наші вина?» – звертаються організатори WebWineWriting до винних письменників із Північної Європи.

Розмір тексту 10 000 символів / 1400 слів. Крайній термін подачі матеріалів – 10 липня 2023 року.

WebWineWriting

Більше інформації про конкурс та умови доступно тут.

Джерело і фото: hungarianwines.eu, telex.hu

X
Украина