Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Владельцы «Хани Баджер» Юлия Каленская и Артем Скубенко

Своя Карта – «Хани Баджер»

25.02.2020, Бар

Основанное в 2015 году семейное предприятие «Хани Баджер» – последнее открытие и увлечение D+, и мы готовы поделиться информацией.


Владельцы бренда «Хани Баджер» – Юлия Каленская и Артем Скубенко – представители поколения миллениалов, которые, как известно, выбирают лучшее. Так что, когда пара молодых украинцев основала предприятие по выпуску традиционных напитков по возрожденным рецептам, то, логично, что их кредо прозвучало так: «Собрать и сохранить лучшее из наследия украинских городов и сел». Простая идея оказалась гениальной.

Изучив, где в Украине выращивают лучшие ягоды и фрукты, владельцы там же подобрали самые аутентичные рецептуры. Лучшее местное сырье плюс лучшие местные рецепты. Так родилась концепция «Хани Баджер». Настойки и наливки уже имеют награды международных конкурсов. А благодаря их универсальной гастрономичности, к ним проявляют пристальное внимание рестораторы. Особо привлекательны настойки «Хани Баджер» для бартендеров, которым интересно готовить модные коктейли на базе старинных напитков, созданных из локального сырья.

Карта

Жовтим кольором позначені регіони, рецепти з яких в розробці.

История бренда только пишется, у основателей большие планы: расширить коллекцию рецептов, заполнив собственную карту Украины от «Хани Баджер», а также выйти на экспортные рынки. И для этого у бренда достаточно козырей!

 

Наливка на бджолах1.Настоянка «На бджолах»

Це особливий напій для сімейної компанії: рецепт родом із села Каленське, що на Житомирщині, переходив століттями від покоління до покоління і був, нарешті, переданий від батька дітям (в місцевих архівах знайдено 200-річне посилання, а в родині готують настоянку понад 100 років). Сімейна не тільки рецептура, а й пасіка. Настоянка на підморі вийшла цілющою, смачною, м’якою, ароматною, з медово-квітковим післясмаком.

Міцність: 37%. Пейрінг: м’ясні страви, дичина.


Наливка «Смородинова домашня»

2.Наливка «Смородинова домашня»

Наливка з чорної смородини створена за рецептом, записаному від старожилів Карпат. Напій повнотілий, у міру сухий, має чарівний аромат, характерний глибокий колір. Гарний баланс кислотності.

Міцність: 17%. Пейрінг: страви карпатської кухні: банош, деруни, грибна юшка; можливе використання як добавка до чаю та кондитерських виробів.


3.Наливка «Вишнева домашня»

3.Наливка «Вишнева домашня»

Секретом приготування наливки поділилися родичі із села Торканівка Вінницької області. Цей регіон славиться розкішними садами, де визрівають найсоковитіші вишні. Ягоди для напою відбираються вручну. Наливка має характерний вишневий смак із пікантним відтінком кісточки. Ошатний пурпуровий колір.

Міцність: 17%. Пейрінг: страви сучасної української кухні, сири та десерти.


Настоянка «Дубівка козацька»

4.Настоянка «Дубівка козацька»

Старовинний рецепт, переказаний знайомими з Черкаської області, де в Холодному Яру росте знаменитий тисячолітній дуб – символ довголіття і джерело сировини для народної медицини. Напій має коньячний колір, насичений смак.

Міцність: 37%. Пейрінг: в залежності від соусів, може поєднуватися як з рибними, так і з м’ясними стравами, ідеальна з дичиною.


Наливка «Малинова домашня»

5.Наливка «Малинова домашня»

Рецепт напою отримав батько засновників компанії від своїх друзів, що живуть на Харківщині. Слобожанщина завжди славилася своїми ремеслами, традиціями та чудовими ягідниками, найбільшою й ароматною малиною. Наливка з добірних ягід вийшла яскравою, з ідеальним балансом кольору, смаку та аромату. Це, мабуть, найгармонійніший продукт літа, з абсолютно сонячною емоцією.

Міцність: 17%. Пейрінг: пироги, галушки, налисники, солодкі вареники.


Настойка на вощині

6.Настоянка «На вощині»

Це старовинний, але модифікований рецепт міцного медового напою з батьківщини козацтва із Запоріжжя, створений на основі унікального бджолиного продукту. Вощина містить понад 300 корисних речовин. Напій має золотистий колір, виразний медовий аромат.

Міцність: 37%. Пейрінг: м’ясні страви на грилі, копченості, куліш.


Настойка кизилова

7.Наливка «Кизилова особлива»

Напій з корисної ягоди, що росте на землях України, створений за рецептом, переданим родичами з Криму. Має світлий кораловий колір, відрізняється ідеальним балансом смаку, приємним ароматом й чудовою гастрономічностю.

Міцність: 17%. Пейрінг: широкий від м’ясних страв до вишуканих десертів.


«Український джин»

8.U. Gin

Напій («Український джин») з нової лінійки колекції рецептів «Україна сучасна». Настойка з ягід ялівцю і прянощів створена у дусі моди на джини та адресована барменам й прихильникам ялівцевих дистилятів. Виключно натуральні інгредієнти дозволили створити продукт, який на 100% відповідає філософії «Хані Баджер» – безкомпромісна якість і натуральність.

Міцність: 37%. Пейрінг: витримані сири або з пліснявою. Ідеальний для коктейлів.

X
Украина