Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Слава Україні

В Офіційній Резиденції Посла Аргентини посадили виноградну лозу «Слава Україні»

02.07.2021, Новини

Корпорація «Укрвинпром» та Посольство Аргентинської Республіки в Україні символічно відзначили історичну перемогу збірної України з футболу на чемпіонаті Євро-2020. На території Офіційної Резиденції Посла Аргентинської Республіки в Україні посадили виноградну лозу, яка належить до сорту зі знаковою назвою – «Слава Україні». Подія відбулась у всесвітній день «Озеленення планети».


«Здобута у нелегкій боротьбі перемога нашої збірної показала характер, силу духу і нескореність українців. Тож ми, спільно з нашими друзями аргентинцями, вирішили у такий спосіб символічно відзначити цю історичну перемогу, що ознаменувала Славу України на всю Європу, увесь світ. Щиро вдячний Пані Послу Елені Летісії Мікусінскі за активне сприяння дружнім та діловим зв’язкам між обома країнами, зокрема, українськими й аргентинськими виноробами», – сказав  генеральний директор корпорації «Укрвинпром» Володимир Кучеренко.

Елена Мікусінскі з В.Кучеренком

«Ця подія як продовження послідовної співпраці аргентинців з українськими виноробами має для нас велике значення. Аргентина завжди засвідчуватиме свою інституційну підтримку українцям, українському футболу, українському виноробству. Бажаємо футбольній збірній України нових перемог!» – заявила Посол Аргентинської Республіки в Україні Пані Елена Летісія Мікусінскі.

Виноградна лоза Слава Україні

У заході також взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Куба в Україні Пані Натача Діас Агілера, Посол Чорногорії в Україні Пані Драгіца Понорац, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Пані Аніца Джамич та засновниця і президент Business Woman Club Ганна Крисюк.

X
Украина