Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Concours des Grands Vins du Beaujolais

Вина Божоле здобули медалі на Concours des Grands Vins du Beaujolais

02.02.2022, Новини

Щорічно у січні найбільший винний конкурс Божоле збирає професіоналів виноробства з 12 апелясьонів. Вина дегустують наосліп, оцінюють, найкращі отримують нагороди.


Найбільший винний конкурс Божоле – Concours des Grands Vins du Beaujolais щорічно організовує Inter Beaujolais спільно з Armonia – компанією, яка з 2009 року займається організацією всесвітньо відомих винних конкурсів, таких як Concours International de Lyon, Concours International des Cabernets, Concours des Grands Vins du Beaujois та ін.

27 січня відбувся черговий Concours des Grands Vins du Beaujolais, на якому вина Hospices de Beaujeu були відзначені срібними медалями.

Concours des Grands Vins du Beaujolais

З 2015 року ексклюзивним партнером Hospices de Beaujeu виступає Maison François Martenot. Таке партнерство дозволяє виноробній компанії з Бургундії повернути цьому історичному маєтку колишню славу і водночас підвищити імідж Божоле завдяки своєму досвіду у галузі маркетингу та продажу.


Досьє D+

У XIII столітті для допомоги літнім, хворим та нужденним людям заможні мешканці Божоле організували хоспіси, лорди Боже регулярно жертвували туди гроші. Наприкінці XIV століття хоспісам був подарований перший виноградник, вина з якого згодом продавали на аукціонах. Перший такий аукціон відбувся 26 березня 1797 року, в результаті було продано 30 лотів червоного вина з виноробного господарства Hospices. Зібрані кошти віддали малозабезпеченим та хворим, які отримують допомогу в хоспісі для покращення їх лікування, а також для розміщення нових хворих. Незважаючи на те, що з 2007 року практика аукціонів припинилась, Hospices de Beaujeu продовжують продавати вина з виноробного господарства шляхом прямого продажу. З кожної проданої пляшки частина прибутку йде в госпіталі Божоле, а також для допомоги страждаючим на хворобу Альцгеймера. Сьогодні вина Hospices de Beaujeu продаються у Франції та більш ніж у 30 країнах світу.

Підготувала О. Бантишева за матеріалами: facebook.com/LesGrandsChaisDeFrance.Ukraine, concoursbeaujolais.com, maisonfrancoismartenot.com
Фото: facebook.com/LesGrandsChaisDeFrance.Ukraine, facebook.com/ConcoursGrandsVinsduBeaujolais

X
Украина