Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Асоціація Крафтових Виноробів України

Все про економіку малої виноробні: освітній захід від Асоціації Крафтових Виноробів України та EU4Business

06.07.2023,

В межах програми міжнародної співпраці EU4Business за фінансування Європейського Союзу та Німеччини Громадська Спілка «Асоціація Крафтових Виноробів України» реалізує серію освітніх заходів, що мають на меті допомогти малим виноробам у становленні та сталому розвитку їхнього бізнесу.


Незважаючи на виклики війни, українське виноробство активно розвивається, створюючи нові крафтові й сімейні підприємства. Розвиток виноробної галузі має позитивно вплинути як на економіку окремих регіонів України, так і на економіку країни в цілому. Виноробство — це також важлива складова нашої національної культури. Саме тому «Асоціація Крафтових Виноробів України» ініціювала серію освітніх заходів для підприємців. Завдяки партнерству з програмою EU4Business організатори заходів мають можливість залучити в якості лекторів найкращих вітчизняних та міжнародних експертів, котрі поділяться своїми знаннями й практичним досвідом з учасниками семінарів.

Тож «Асоціація Крафтових Виноробів України» та EU4Business запрошують підприємців взяти участь у першому заході проєкту в Києві — безкоштовному дводенному семінарі «Економіка малої виноробні. Ведення документообігу та звітності у виноробному бізнесі». 

Семінар відбудеться 15 та 16 липня. Він міститиме наступні важливі теми:

  • Передумови отримання ліцензії на виробництво вин. Покрокова інструкція для легалізації виноробного бізнесу.
  • Особливості ведення бухгалтерії та подачі звітності для виноробні. Розглядаємо основні помилки.
  • Зміни в законодавстві для виноробень. Як підлаштуватися вже сьогодні.
  • Економіка малої виноробні. Формування ціни, загальні показники діяльності, P&L.
  • Як та на що можна отримати додаткове (не державне) фінансування? Де шукати гранти, як заповнювати грантові заявки?

*в програмі можуть відбутися незначні зміни

Дати й час проведення: 15.07.23 з 10:00 до 17:00 та 16.07.23 з 10:00 до 16:00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33 (Торгово-промислова палата України).

Формат: офлайн. Попередньо онлайн трансляції не передбачено.

Участь у семінарі безкоштовна для всіх: як для членів ГС «Асоціація Крафтових Виноробів України», так і для інших підприємців. 

Однак долучитися до події можна лише за умови попередньої реєстрації, до того ж кількість місць обмежена, тож поспішайте заповнити форму за посиланням: bit.ly/seminar_wou

Більш детально про програму семінару та спікерів можна буде дізнатись незабаром на сторінках ГС «Асоціація Крафтових Виноробів України» у соціальних мережах.

Заходи відбудуться в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua.

Організатор заходу – ГС «Асоціація Крафтових Виноробів України».

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГС «Асоціація Крафтових Виноробів України» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.

X
Украина