Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Асоціація крафтових виноробів України

У виноробній галузі України важлива подія! Крафтові винороби об’єднуються

25.10.2021, Новини

Малі винороби об’єднались і створили Громадську спілку «Асоціація крафтових виноробів України» (АКВУ).


Малі винороби об’єднались і створили «Асоціацію крафтових виноробів України» (АКВУ). Спілка представлятиме крафтових виноробів всіх регіонів України, в перспективі – має набути статус всеукраїнської саморегулюючої професійної організації.

Засновники організації – ГС «Асоціація виноробів Причорномор’я» та ГО «Спілка виноградарів та виноробів Львівщини». Ініціатори утворення – провідні крафтові винороби й лідери регіональних об’єднань: Максим Кичма (Львів), Руслан Ковалевський (Центральна Україна), Георгій Молчанов (Миколаївщина й Причорномор’я), Георгій Самсонюк (спілка виноробів Вінниччини) і патріарх серед крафтовиків – Богдан Павлій (Поділля).

АКВУ

«Ми вже декілька років ведемо активну роботу в напрямку дерегуляції галузі, а тепер закликаємо долучитись усі регіональні асоціації», – каже Георгій Молчанов, голова «Асоціації крафтових виноробів Причорномор’я».

Цілі новоствореної спілки:

• Дерегуляція виноробної галузі та створення умов для появи та діяльності тисяч малих виноробень, що виведе галузь з кризи;

• Спільна координація дій усіх асоціацій-членів з центром та постійним представництвом в Києві;

• Створення бренду «Крафтове вино», громадський контроль за його якістю та використанням, відновлення іміджу українських вин.

Асоціацію крафтових виноробів України

Очолити діяльність асоціації запросили Світлану Цибак, заступником обрали Едуарда Городецького.

АКВУ заявила про себе на конференції з проблем виноградарсько-виноробної галузі України в Шабо, яка проходила 8 жовтня 2021 р. Спілка подала до Кабінету Міністрів України пропозиції, спрямовані на вдосконалення податкового кодексу та законодавства, а також на захист інтересів малих виробників.

Логотип АКВУ розробив художник Арсен Федосенко.

Щодо вступу до організації звертатись на пошту: cwaukraine@gmail.com або до співзасновника Максима Кичми через мережу Фейсбук.

X
Украина