Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Borkollégium

Web: www.borkollegium.hu
Email: info@borkollegium.hu
Tel.: +36 70 622-1060
Address: 1067 Budapest, Podmaniczky u. 31. I/7, Hungary


Borkollégium – перша школа вина в Угорщині та перший угорський центр всесвітньої мережі Wine and Spirit Education Trust/WSET (Лондон). Винний коледж працює з 1996 року, акредитацію WSET отримав у 2005 році.

Borkollégium

Винна школа вже підготувала понад 6000 фахівців різного рівня, серед яких менеджери, винороби та сомельє численних виноробень, ресторанів та готелів. До викладачів інституту входять визнані світові фахівці. Президент Winelovers Wine Awards – Ласло Балінт (László Bálint) – сертифікований педагог WSET, також є викладачем Borkollégium.

Детальну інформацію про рівні та вартість можна дізнатися тут.

Фото: facebook.com/borkollegium, instagram.com

Web: www.borkollegium.hu Email: info@borkollegium.hu Tel.: +36 70 622-1060 Address: 1067 Budapest, Podmaniczky u. 31. I/7, Hungary Borkollégium – перша школа вина в Угорщині та перший угорський центр всесвітньої мережі Wine and Spirit Education Trust/WSET (Лондон). Винний коледж працює з 1996 року, акредитацію WSET отримав у 2005 році. Винна школа вже підготувала понад 6000 фахівців різного […]

Все про економіку малої виноробні: освітній захід від Асоціації Крафтових Виноробів України та EU4Business

В межах програми міжнародної співпраці EU4Business за фінансування Європейського Союзу та Німеччини Громадська Спілка «Асоціація Крафтових Виноробів України» реалізує серію освітніх заходів, що мають на меті допомогти малим виноробам у становленні та сталому розвитку їхнього бізнесу.


Незважаючи на виклики війни, українське виноробство активно розвивається, створюючи нові крафтові й сімейні підприємства. Розвиток виноробної галузі має позитивно вплинути як на економіку окремих регіонів України, так і на економіку країни в цілому. Виноробство — це також важлива складова нашої національної культури. Саме тому «Асоціація Крафтових Виноробів України» ініціювала серію освітніх заходів для підприємців. Завдяки партнерству з програмою EU4Business організатори заходів мають можливість залучити в якості лекторів найкращих вітчизняних та міжнародних експертів, котрі поділяться своїми знаннями й практичним досвідом з учасниками семінарів.

Тож «Асоціація Крафтових Виноробів України» та EU4Business запрошують підприємців взяти участь у першому заході проєкту в Києві — безкоштовному дводенному семінарі «Економіка малої виноробні. Ведення документообігу та звітності у виноробному бізнесі». 

Семінар відбудеться 15 та 16 липня. Він міститиме наступні важливі теми:

 • Передумови отримання ліцензії на виробництво вин. Покрокова інструкція для легалізації виноробного бізнесу.
 • Особливості ведення бухгалтерії та подачі звітності для виноробні. Розглядаємо основні помилки.
 • Зміни в законодавстві для виноробень. Як підлаштуватися вже сьогодні.
 • Економіка малої виноробні. Формування ціни, загальні показники діяльності, P&L.
 • Як та на що можна отримати додаткове (не державне) фінансування? Де шукати гранти, як заповнювати грантові заявки?

*в програмі можуть відбутися незначні зміни

Дати й час проведення: 15.07.23 з 10:00 до 17:00 та 16.07.23 з 10:00 до 16:00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33 (Торгово-промислова палата України).

Формат: офлайн. Попередньо онлайн трансляції не передбачено.

Участь у семінарі безкоштовна для всіх: як для членів ГС «Асоціація Крафтових Виноробів України», так і для інших підприємців. 

Однак долучитися до події можна лише за умови попередньої реєстрації, до того ж кількість місць обмежена, тож поспішайте заповнити форму за посиланням: bit.ly/seminar_wou

Більш детально про програму семінару та спікерів можна буде дізнатись незабаром на сторінках ГС «Асоціація Крафтових Виноробів України» у соціальних мережах.

Заходи відбудуться в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua.

Організатор заходу – ГС «Асоціація Крафтових Виноробів України».

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГС «Асоціація Крафтових Виноробів України» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.

В межах програми міжнародної співпраці EU4Business за фінансування Європейського Союзу та Німеччини Громадська Спілка «Асоціація Крафтових Виноробів України» реалізує серію освітніх заходів, що мають на меті допомогти малим виноробам у становленні та сталому розвитку їхнього бізнесу. Незважаючи на виклики війни, українське виноробство активно розвивається, створюючи нові крафтові й сімейні підприємства. Розвиток виноробної галузі має позитивно […]

First Growth

Web: https://firstgrowth.eu
Email: info@firstgrowth.eu
Tel.: +35799589633
Address: Cyprus, Limassol


Компанія First Growth була заснована в Лімасолі в 2019 році грецьким MW Яннісом Каракасісом (Yiannis Karakasis) та Христофоросом Христофі (Christoforos Christofi). Це перша винна школа в Лімасолі, що пропонує винну освіту і є офіційним постачальником програм WSET.

First Growth

Кваліфікації WSET визнані у всьому світі як міжнародний стандарт знань про вино та спиртні напої. Вони призначені для тих, хто тільки починає свою кар’єру, а також для професіоналів та ентузіастів, захоплених винами та спиртними напоями.

First Growth

MW Янніс Каракасіс

Також First Growth пропонує низку спеціалізованих послуг з навчання організацій по всьому Кіпру.

Крім створення First Growth, Янніс Каракасіс є консультантом кількох підприємств, включаючи готельні групи та ресторани, засновником 50 Great Greek Wines Awards. Янніс автор трьох книг – «Виноградники та вина Греції», «Натуральні вина Греції», «Вина Санторіні» та засновник блогу www.karakasis.mw

Фото: firstgrowth.eu, facebook.com/FirstGrowthWineSchool, instagram.com/first.growth.wine.school

Web: https://firstgrowth.eu Email: info@firstgrowth.eu Tel.: +35799589633 Address: Cyprus, Limassol Компанія First Growth була заснована в Лімасолі в 2019 році грецьким MW Яннісом Каракасісом (Yiannis Karakasis) та Христофоросом Христофі (Christoforos Christofi). Це перша винна школа в Лімасолі, що пропонує винну освіту і є офіційним постачальником програм WSET. Кваліфікації WSET визнані у всьому світі як міжнародний стандарт […]

Salcombe Rum School

Web: www.salcombegin.com
Email: customerservice@salcombedistilling.com
Tel.: +44 1548 288180
Address: Boathouse, 28 Island Street, Salcombe, Devon, TQ8 8DP, England


Компанія Salcombe Distilling відкрила школу рому.

Школа працює у вівторок та четвер з 14.00 до 17.00. Вартість заняття 110 фунтів стерлінгів для однієї особи або 160 фунтів стерлінгів для двох.

Під час лекції відвідувачі дізнаються від досвідченої команди дистиляторів Salcombe Distilling все про виробництво рому та про те, як відбувається процес дистиляції на традиційних мідних перегінних кубах.

Після чого учні зможуть перегнати власну оригінальну пляшку рому, створити свій власний рецепт, вибираючи з асортименту запропонованих рослинних компонентів або зі своїх власних. Також можна створити персоналізовану етикетку для свого готового рому та отримати білу дерев’яну презентаційну коробку для своєї нещодавно створеної пляшки об’ємом 700 мл.

Джерело: harpers.co.uk
Фото: harpers.co.uk

Web: www.salcombegin.com Email: customerservice@salcombedistilling.com Tel.: +44 1548 288180 Address: Boathouse, 28 Island Street, Salcombe, Devon, TQ8 8DP, England Компанія Salcombe Distilling відкрила школу рому. Школа працює у вівторок та четвер з 14.00 до 17.00. Вартість заняття 110 фунтів стерлінгів для однієї особи або 160 фунтів стерлінгів для двох. Під час лекції відвідувачі дізнаються від досвідченої […]

École des métiers Dijon Métropole

Web: https://www.ecoledesmetiers.fr/
Email: contact@ecoledesmetiers.fr
Tel.: 03 80 68 48 80
Address: CS 10080 – 1, chemin de la noue, Longvic, France


École des métiers Dijon Métropole пропонує низку курсів підвищення кваліфікації: готельно-ресторанний бізнес, харчова промисловість, маркетинг, флористика та ін.

École des métiers Dijon Métropole також допомагає у працевлаштуванні, для цього необхідно надіслати листа на електронну адресу: annedattoma@ecoledesmetiers.fr

У закладі встановлено найсучасніше професійне обладнання, відкрито лабораторії та майстерні, 4 їдальні для учнів, 250 місць для розміщення у трьох- та чотиримісних номерах, у вільний від навчання час школа пропонує спортивні та культурно-дозвільні заходи.

Фото: facebook.com

Web: https://www.ecoledesmetiers.fr/ Email: contact@ecoledesmetiers.fr Tel.: 03 80 68 48 80 Address: CS 10080 – 1, chemin de la noue, Longvic, France École des métiers Dijon Métropole пропонує низку курсів підвищення кваліфікації: готельно-ресторанний бізнес, харчова промисловість, маркетинг, флористика та ін. École des métiers Dijon Métropole також допомагає у працевлаштуванні, для цього необхідно надіслати листа на електронну […]

WSET встановлює новий рекорд

У 2021-2022 навчальному році  для отримання кваліфікації WSET зареєструвалися  студенти з рекордних 75 країн, а іспити складалися 15 мовами.


Wine & Spirit Education Trust надає всесвітньо визнану освіту та кваліфікацію з вин, алкогольних напоїв і саке для професіоналів та аматорів. Курси WSET доступні на всіх континентах (крім Антарктиди). Ця глобальна організація прагне створити робоче середовище, яке визнає, цінує та заохочує різноманітність, і це їй блискуче вдається!  

Загалом у 2021-2022 роках 117 тис. студентів отримали кваліфікацію WSET, що на 8% більше, ніж минулого року. США залишаються найбільшим ринком WSET – зареєструвалося понад 23 000 кандидатів, на 15% більше ніж минулого року. Сполучене Королівство було найбільшим і найшвидше зростаючим ринком (на 36%) із зареєстрованими 20 000 кандидатів. Нідерланди, Німеччина та Іспанія також продемонстрували значне збільшення бажаючих навчатися, причому Нідерланди вперше потрапили до десятки найкращих ринків WSET. У Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – Австралія, Сінгапур, Тайвань (Китай) і Південна Корея – усі 10 найкращих ринків WSET були найсильнішими. 

Виконавчий директор WSET Мішель Бремптон (Michelle Brampton)  сказала: «Незважаючи на труднощі минулого навчального року, з постійним впливом глобальної пандемії та призупиненням бізнесу в материковому Китаї, я рада, що більше студентів, ніж будь-коли раніше, змогли отримати одну з наших кваліфікацій завдяки підтримці нашої глобальної мережі постачальників курсів і відданості команди WSET».

Топ-10 ринків WSET за кількістю кандидатів на 2021-22 навчальний рік:

 1. США
 2. Великобританія
 3. Франція
 4. Гонконг, Китай
 5. Канада
 6. Австралія
 7. Сінгапур
 8. Тайвань, Китай
 9. Південна Корея
 10. Нідерланди

Освіта доступна для всіх. В тому числі відчинені двері і для українців, які хочуть отримати кваліфікацію в галузі вин, алкогольних напоїв і саке. Ukrainian Wine & Spirit School (UWSS), яка була заснована в 2014 році Катериною Ющенко, є першим і єдиним схваленим постачальником програм WSET в Україні. Ця школа наразі працює попри війну.

Фото: https://www.facebook.com/UWSS.COM.UA/

У 2021-2022 навчальному році  для отримання кваліфікації WSET зареєструвалися  студенти з рекордних 75 країн, а іспити складалися 15 мовами. Wine & Spirit Education Trust надає всесвітньо визнану освіту та кваліфікацію з вин, алкогольних напоїв і саке для професіоналів та аматорів. Курси WSET доступні на всіх континентах (крім Антарктиди). Ця глобальна організація прагне створити робоче середовище, […]

Ibis Restaurant & Cooking School

Web: www.facebook.com/ibisrestaurantandcookingschool/
Tel.: +20 1060906048
Address: Izbet, Village, Faiyum Governorate 2822670, Egypt


Багато гостей приходять у цей єгипетський ресторан, щоб скуштувати різну рибу та смачні десерти, хтось – випити ароматну каву та помилуватися гарним видом з вікна. Відвідувачі розповідають, що в Ibis Restaurant чудовий сервіс та доступні ціни… Але є й інша категорія гостей – ті, хто приходить сюди на програму «Основи професійної кулінарії». Так, Ibis – це не тільки ресторан, а й Cooking School. Навчальна програма включає теорію та практику прямо за місцем навчання.

Ibis Restaurant & Cooking School

Засновник Ibis Restaurant & Cooking School – шеф із Швейцарії Маркус Ітен (Markus Iten), є засновником та почесним президентом Єгипетської асоціації шеф-кухарів, а також представником Всесвітньої асоціації товариств шеф-кухарів (WACS) у регіоні Близького Сходу та Африки.

Ibis Restaurant & Cooking School

Маркус Ітен – шеф-консультант та тренер з більш ніж 40-річним досвідом роботи в галузі приготування їжі та управління комерційними кухнями. Асоціація єгипетських кухарів, започаткована ним у 1997 році, є історією успіху і з кожним роком розширює свої послуги для єгипетських кухарів.

Ibis Restaurant & Cooking School

Прийти навчатися до Ibis Restaurant & Cooking School можуть як аматори, так і шеф-кухарі, які бажають отримати знання та запозичити досвід у відомого шефа.

Фото: facebook.com/ibisrestaurantandcookingschool

Web: www.facebook.com/ibisrestaurantandcookingschool/ Tel.: +20 1060906048 Address: Izbet, Village, Faiyum Governorate 2822670, Egypt Багато гостей приходять у цей єгипетський ресторан, щоб скуштувати різну рибу та смачні десерти, хтось – випити ароматну каву та помилуватися гарним видом з вікна. Відвідувачі розповідають, що в Ibis Restaurant чудовий сервіс та доступні ціни… Але є й інша категорія гостей – […]

Nyetimber. «Дні виноробства»

Web: www.nyetimber.com
Email: info@nyetimber.com
Тel.: +4401798 813989
Address: Gay Street West Chiltington Pulborough West Sussex, Great Britain


Англійський виробник ігристих вин почав проводити у своєму маєтку освітні дні «дні виноробства» для студентів Plumpton College та Wine & Spirit Education Trust (WSET).

Протягом трьох днів студенти знаходяться в маєтку і мають можливість отримати унікальний досвід від представників Nyetimber.

Освітні дні включають знайомство з Nyetimber: екскурсію виноградником та виробництвом, дегустацію основного асортименту провідного англійського бренду.

Генеральний директор Nyetimber Річард Картер (Richard Carter) підкреслює, що таки освітні дні дадуть розуміння, що потрібно для того, щоб виробляти вино, яке здобуває високі нагороди, і на що здатна компанія, щоб зберегти репутацію одного з найкращих виробників ігристих вин у світі.

Фото: facebook.com/Nyetimberwines

Web: www.nyetimber.com Email: info@nyetimber.com Тel.: +4401798 813989 Address: Gay Street West Chiltington Pulborough West Sussex, Great Britain Англійський виробник ігристих вин почав проводити у своєму маєтку освітні дні «дні виноробства» для студентів Plumpton College та Wine & Spirit Education Trust (WSET). Протягом трьох днів студенти знаходяться в маєтку і мають можливість отримати унікальний досвід від […]

Académie des Vins et Spiritueux

Web: www.academievin.fr
Email: contact@academievin.fr
Tel.: +33 6 21 54 23 51
Address: 21 Esplanade du Général de Gaulle 92800 Puteaux, France


Академію вин та спиртних напоїв створено у 2013 році.

Académie des Vins et Spiritueux сертифікована організацією Wine and Spirit Education Trust (WSET) та пропонує LEVEL 1, 2 та 3 WSET. Навчальні заняття закінчуються офіційним іспитом WSET.

Académie des Vins et Spiritueux

У 2017 році Академія вин та спиртних напоїв стала фіналістом Riedel Trophy, який присуджується 8 найкращим школам, які пропонують WSET у світі, серед приблизно 700 кандидатів.

Académie des Vins et Spiritueux

Розклад курсів на 2022 можна знайти на сайті Académie des Vins et Spiritueux.

Фото: facebook.com/academievinparis

Web: www.academievin.fr Email: contact@academievin.fr Tel.: +33 6 21 54 23 51 Address: 21 Esplanade du Général de Gaulle 92800 Puteaux, France Академію вин та спиртних напоїв створено у 2013 році. Académie des Vins et Spiritueux сертифікована організацією Wine and Spirit Education Trust (WSET) та пропонує LEVEL 1, 2 та 3 WSET. Навчальні заняття закінчуються офіційним […]

CAFA Wine School

Web: www.cafa-formations.com/cafa-wine-school/
Email: cafa@cafa-formations.com
Tel.: 05 57 87 64 92; 05 57 87 14 52
Address: 108, Quai des Chartrons 33000 Bordeaux, France


CAFA – це центр професійного навчання у сфері готельного бізнесу, громадського харчування, сомельє, торгівлі та дистрибуції. З 2018 року CAFA Formations став приватним вищим навчальним закладом.

CAFA Wine School

CAFA Wine School пропонує навчання за спеціальністю винний консультант-сомельє французькою та англійською мовами, а також заняття онлайн.

Учнями Школи можуть стати як ті, хто вже працює у світі вина, так і вайнловери, які бажають здобути глибокі знання.

CAFA Wine School

Навчання триває 567 годин (теорія), 2 сесії на рік, з квітня по вересень (початок 12 квітня), з вересня до березня (початок 12 вересня), плюс 280 годин стажування.

Фото: facebook.com/CafaFormationsBordeaux

Web: www.cafa-formations.com/cafa-wine-school/ Email: cafa@cafa-formations.com Tel.: 05 57 87 64 92; 05 57 87 14 52 Address: 108, Quai des Chartrons 33000 Bordeaux, France CAFA – це центр професійного навчання у сфері готельного бізнесу, громадського харчування, сомельє, торгівлі та дистрибуції. З 2018 року CAFA Formations став приватним вищим навчальним закладом. CAFA Wine School пропонує навчання за спеціальністю […]

X
Украина