Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Académie du Vin (London)

Лондон, Англія

Web: www.academieduvinlibrary.com
Email: events@67pallmall.co.uk
Tel.: 0203 794 2480

Address: Académie du Vin Library Ltd, White Hart House, Silwood Road, Ascot, Berkshire SL5 0PY, United Kingdom

Школа Académie du Vin Paris була заснована Стівеном Спур’є (Steven Spurrier) у 1973 році, та отримала визнання після того як 24 травня 1976 року він організував ’Judgement of Paris’ – сліпу дегустацію вин між Францією та одним із найвиноробніших регіонів США – Каліфорнією.

Académie du Vin, London

Деякий час тому Стівен Спур’є відкрив Académie du Vin, але вже в Лондоні, зробивши це разом з Master of Wine – Ненсі Гілкріст (Nancy Gilchrist). Лондонська філія пропонує два курси: перший – чотиритижневий (рівень WSET 2); другий складається з шести майстер-класів протягом шести тижнів (рівень WSET 3).

Навчання може проводитися колективно або індивідуально.

Викладачі в Académie du Vin London мають ступінь Master of Wine – це Річард Бемпфілд (Richard Bampfield), Беверлі Бланнінг (Beverley Blanning), Ненсі Гілкріст (Nancy Gilchrist) та Пітер Маккомбі (Peter McCombie).

Académie du Vin, London

В Académie du Vin (London) можна придбати цікаві видання про вино, серед яких `10 Great Wine Families: A Tour Through Europe Fiona Morrison MW`, `Wine Tasting Commemorative Edition Michael Broadbent`, `In Vino Veritas: A Collection of Fine Wine Writing Past and Present` та багато інших.

 

Фото: facebook.com/academieduvinlibrary, medium.com

Лондон, Англія Web: www.academieduvinlibrary.com Email: events@67pallmall.co.uk Tel.: 0203 794 2480 Address: Académie du Vin Library Ltd, White Hart House, Silwood Road, Ascot, Berkshire SL5 0PY, United Kingdom Школа Académie du Vin Paris була заснована Стівеном Спур’є (Steven Spurrier) у 1973 році, та отримала визнання після того як 24 травня 1976 року він організував ’Judgement of […]

The Drink School

Лондон, Великобританія

Web: https://www.thedrinkschool.co.uk
Email: info@thedrinkschool.co.uk
Tel.: +44 20 3845 0503

Address: 53 Bankside, London, SE1 9TG, Great Britain

Лондонський освітній заклад The Drink School проводить курси WSET Level 1, 2, 3 Award in Wines і WSET Level 1, 2 Award in Spirits. Також в The Drink School відкритий курс сомельє і Beer Academy, що дає поширені знання про види пива та його виробництво, проводить дегустації в процесі навчання.

The Drink School

В The Drink School можливі індивідуальні семінари. Тобто, учень говорить викладачам, що саме його цікавить, і отримує приватні лекції.

На час всесвітньої пандемії заклад закрив свої двері, але не припинив процес навчання. Зараз в The Drink School можна вчитися онлайн, вибравши будь-яку із зазначених програм.

The Drink School

Організатори курсів бажають усім міцного здоров’я та оголосять на своєму сайті про відкриття стаціонарних занять, як тільки ситуація з пандемією стане менш напруженою.

 

Фото: facebook.com/TheDrinkSchool

Лондон, Великобританія Web: https://www.thedrinkschool.co.uk Email: info@thedrinkschool.co.uk Tel.: +44 20 3845 0503 Address: 53 Bankside, London, SE1 9TG, Great Britain Лондонський освітній заклад The Drink School проводить курси WSET Level 1, 2, 3 Award in Wines і WSET Level 1, 2 Award in Spirits. Також в The Drink School відкритий курс сомельє і Beer Academy, що […]

Berlin Wine School

Берлін, Німеччина

Web: https://www.berlinwineschool.com
Email: info@berlinwineschool.com
Tel.: +4915237601918

Address: Kastanienallee 82, 10435 Berlin, Germany

Berlin Wine School була схвалена Освітнім фондом Wine & Spirit (WSET) та Асоціацією саке-сомельє (SSA).

Заклад пропонує пройти навчання й отримати сертифікати: WSET Level 1, 2, 3 Award in Wines, WSET Level 1, 2 Award in Spirits, SSA Introductory Sake Professional, SSA Certified Sake Sommelier.

Berlin Wine School

Berlin Wine School проводить навчання у себе в центрі та за допомогою мережі Інтернет. Заняття проводяться англійською та німецькою мовами.

В процесі онлайн-навчання зразки напоїв можуть бути надіслані поштою за додаткову плату або ж просто озвучені в контексті рекомендацій.

Berlin Wine School

Вартість навчання від €125 до €875 залежно від обраної програми.

Фото: facebook.com/BerlinWineSchool

Берлін, Німеччина Web: https://www.berlinwineschool.com Email: info@berlinwineschool.com Tel.: +4915237601918 Address: Kastanienallee 82, 10435 Berlin, Germany Berlin Wine School була схвалена Освітнім фондом Wine & Spirit (WSET) та Асоціацією саке-сомельє (SSA). ♦ Заклад пропонує пройти навчання й отримати сертифікати: WSET Level 1, 2, 3 Award in Wines, WSET Level 1, 2 Award in Spirits, SSA Introductory Sake […]

WineEd

Великобританія, Лондон

Web: https://wineed.co.uk/
Email: everyone@wineed.co.uk
Tel.: +44 20 8453 3370

Address: 260 Old Oak Common Lane, London, United Kingdom NW10 6DX

Школа була заснована в 2017 році трьома сомельє. WineEd пропонує винне навчання онлайн і офлайн (WSET 1, 2 і 3 рівні).

Спочатку навчання було розраховано виключно для професіоналів індустрії готельного бізнесу, але сьогодні в WineEd можуть займатися всі бажаючі, а з огляду на онлайн-версію навчання – бажаючі з усіх куточків планети.

WineEd

Викладачі WineEd – це фахівці винноробної галузі, знавці міцного алкоголю і саке, багато з них є кваліфікованими сомельє і володарями дипломів WSET.

Час для онлайн-навчання учень вибирає сам: це можуть бути як індивідуальні уроки, так і групові.

У WineEd діють майстер-класи за конкретними напрямами, наприклад, ’German Riesling’, ’Australian wine’ та іншими. Звичайно, чимало часу приділяється виноробству Великобританії.

Фото: facebook.com/WineEdTraining

Великобританія, Лондон Web: https://wineed.co.uk/ Email: everyone@wineed.co.uk Tel.: +44 20 8453 3370 Address: 260 Old Oak Common Lane, London, United Kingdom NW10 6DX Школа була заснована в 2017 році трьома сомельє. WineEd пропонує винне навчання онлайн і офлайн (WSET 1, 2 і 3 рівні). Спочатку навчання було розраховано виключно для професіоналів індустрії готельного бізнесу, але сьогодні […]

Rack and Return

Барселона, Іспанія

Web: https://rackandreturn.com/
Email: info@rackandreturn.com
Tel.: +34 608 234 887; +34 666 925 162

Address: C/Bailen 23, S.Ático-2ª, 08010 Barcelona, Spain

Школа винної освіти в Барселоні в 2019 році заснували троє друзів-енологів.

Rack and Return пропонує курси WSET (1-3), майстер-класи з іспанських вин і дегустації місцевих вин високої якості.

Rack and Return

Після закінчення курсу WSET учні отримують не тільки професійні знання, але й всесвітньо визнану кваліфікацію і престижний сертифікат.

Також у закладі можна пройти винні курси онлайн, які пропонують WSET 1 та 2 рівнів англійською та іспанською мовами. Онлайн-курси охоплюють всі процеси виноробства: від вирощування винограду до створення вина, від уміння читати етикетку до пейрінга. Після закінчення видається диплом, ідентичний тому, який отримують учні стаціонару.

Rack and Return

Плату за навчання можна вносити частинами.

Власники закладу організовують тури на місцеві виноробні.

Фото: facebook.com/pg/rackandreturn

Барселона, Іспанія Web: https://rackandreturn.com/ Email: info@rackandreturn.com Tel.: +34 608 234 887; +34 666 925 162 Address: C/Bailen 23, S.Ático-2ª, 08010 Barcelona, Spain Школа винної освіти в Барселоні в 2019 році заснували троє друзів-енологів. Rack and Return пропонує курси WSET (1-3), майстер-класи з іспанських вин і дегустації місцевих вин високої якості. Після закінчення курсу WSET учні отримують не […]

Louisiana Culinary Institute

США, Батон-Руж

Web: https://www.lci.edu/
Email: info@lci.edu
Tel.: (877) 533-3198

Address: 10550 Airline Hwy, Baton Rouge, LA 70816, USA

Від початку Луїзіанський кулінарний інститут позиціонував себе як комерційний коледж для юних кухарів штату Луїзіана, але з дня його утворення в 2003 році багато що змінилося. Ті, хто бажає отримати кулінарну освіту, їдуть сюди не тільки з довколишніх південних штатів, а й з холодної Північної Дакоти.

Louisiana Culinary Institute

Louisiana Culinary Institute пропонує три основні програми: «Кулінарне мистецтво», «Випічка та кондитерські вироби», «Готельний менеджмент», кожна триває два роки.

Крім навчальних програм, Louisiana Culinary Institute пропонує заходи тімбілдінгу, послуги кейтерингу, так звані дозвільні заняття, коли кожен бажаючий може замовити собі майстер-клас з будь-якого обраного напрямку гастрономії, а також оренду площі під фуршет/банкет.

Louisiana Culinary Institute

А ще Louisiana Culinary Institute є ключовим учасником відомої програми Might Moms, в рамках якої збираються пожертви для ліквідації дитячого голоду.

Заклад допомагає своїм випускникам у працевлаштуванні.

Фото: butlermfg.com, facebook.com/LACulinary

США, Батон-Руж Web: https://www.lci.edu/ Email: info@lci.edu Tel.: (877) 533-3198 Address: 10550 Airline Hwy, Baton Rouge, LA 70816, USA Від початку Луїзіанський кулінарний інститут позиціонував себе як комерційний коледж для юних кухарів штату Луїзіана, але з дня його утворення в 2003 році багато що змінилося. Ті, хто бажає отримати кулінарну освіту, їдуть сюди не тільки з […]

The Restaurant School at Walnut Hill College

Філадельфія, США

Web: https://www.walnuthillcollege.edu/
Email: info@walnuthillcollege.edu
Tel.: +1 215-222-4200

Address: 4207 Walnut St. Philadelphia, Pennsylvania 19104, USA

Заснована 1974 року ресторанна школа The Restaurant School at Walnut Hill College стала однією з перших у Філадельфії в своєму роді. Cюди їдуть навчатися студенти з усього світу. Заклад поєднує в собі глибоку теорію, яку викладають кращі фахівці, шеф-кухарі штату Пенсильванія, та практику в одному з чотирьох студентських ресторанів на території кампуса.

Walnut Hill College

В Walnut Hill College викладають чотири основні програми, що дають всеосяжний набір знань і навичок, необхідних для подальшої успішної кар’єри в світі кулінарії: «Кулінарне мистецтво», «Кондитерське мистецтво», «Ресторанний менеджмент», «Готельний менеджмент».

У школі працює літній табір для дітей та підлітків (від 7 до 14 років), де підростаюче покоління навчають готувати смачну випічку, літні закуски та лимонад.

Вартість навчання необхідно уточнювати при подачі документів, залежно від тривалості навчання, яку обере студент.

Фото: walnuthillcollege.edu

Філадельфія, США Web: https://www.walnuthillcollege.edu/ Email: info@walnuthillcollege.edu Tel.: +1 215-222-4200 Address: 4207 Walnut St. Philadelphia, Pennsylvania 19104, USA Заснована 1974 року ресторанна школа The Restaurant School at Walnut Hill College стала однією з перших у Філадельфії в своєму роді. Cюди їдуть навчатися студенти з усього світу. Заклад поєднує в собі глибоку теорію, яку викладають кращі фахівці, шеф-кухарі […]

Sullivan University

Луїсвілл, США

Web: https://www.sullivan.edu/
Email: admissions@sullivan.edu
Tel.: (800) 844 1354

Address: 3101 Bardstown Rd, Louisville, Kentucky 40205-3013, USA

Салліванский університет є приватним вищим навчальним закладом, що базується в найбільшому місті штату Кентуккі, Луїсвіллі.

Sullivan University

Навчальний заклад має кампуси по всьому штату, але тільки в Лексінгтоні та Луїсвіллі можна отримати освіту в галузі кулінарного мистецтва, випічки і кондитерських виробів, готельного бізнесу.

Один з кращих навчальних закладів Кентуккі Sullivan University,  заснований у 1962 році, пропонує різноманітні освітні програми, починаючи з рівня сертифікатів і закінчуючи докторською програмою.

Sullivan University

Кулінарні програми Sullivan University є одними з найбільш затребуваними в університеті й відомими на всі штати та за межами країни.

При кампусі в Луїсвіллі працює ресторан Winston, де студенти проходять практику. Університет надає допомогу своїм випускникам у працевлаштуванні.

Фото: facebook.com, news.myseldon.com, bizjournals.com

Луїсвілл, США Web: https://www.sullivan.edu/ Email: admissions@sullivan.edu Tel.: (800) 844 1354 Address: 3101 Bardstown Rd, Louisville, Kentucky 40205-3013, USA Салліванский університет є приватним вищим навчальним закладом, що базується в найбільшому місті штату Кентуккі, Луїсвіллі. Навчальний заклад має кампуси по всьому штату, але тільки в Лексінгтоні та Луїсвіллі можна отримати освіту в галузі кулінарного мистецтва, випічки і […]

LEN WINE, онлайн школа вина

Росія, Сочі

Web: http://lenwine.ru/
Email: info@lenwine.ru

Навчання онлайн стає все більш затребуваним. І справа навіть не тільки у карантинних заходах через поширення світової інфекції. Онлайн-навчання економить час, оскільки займатися можна тоді, коли це зручно, а також є можливість переглядати уроки в запису. Крім того, це шанс вчитися в будь-якому куточку планети, не виходячи з дому.

Школа Олени Куликової пропонує саме такі курси – навчання сомельє онлайн.

У LEN WINE розроблено три курси: «Впевнений дегустатор» (3990 руб), «Сам собі сомельє» (6990 руб.), «Справжній цінитель» (19900 руб.).

LEN WINE

Після закінчення кожного напрямку слухач отримує сертифікат про проходження курсу.

Третій курс «Справжній цінитель» є найдорожчим: окрім навчання як такого, він включає особисту консультацію Олени Куликової, сет зразків для дегустації (надсилається поштою), книгу «Сам собі сомельє» (надсилається поштою) .

23 квітня відбудеться старт нового потоку.

Олена Куликова має диплом Міжнародної лондонської школи WSET, є засновницею LEN WINE, автором бестселера «Сам собі сомельє» та веде тематичний блог в instagram @elena.fooror.

Джерело і фото: lenwine.ru, facebook.com

Росія, Сочі Web: http://lenwine.ru/ Email: info@lenwine.ru Навчання онлайн стає все більш затребуваним. І справа навіть не тільки у карантинних заходах через поширення світової інфекції. Онлайн-навчання економить час, оскільки займатися можна тоді, коли це зручно, а також є можливість переглядати уроки в запису. Крім того, це шанс вчитися в будь-якому куточку планети, не виходячи з дому. […]

Школа вина WineQ

Россия, Москва

Web: https://wineq.ru/
Email: info@wineq.ru
Tel.: +7 (925) 377-5530

Address: Звездный бульвар, 21 ст 1, Москва, Россия

Школа вина WineQ – это очные и онлайн курсы о винеВ WineQ могут учиться как профессионалы, так и любители.

Школа вина WineQ

♦ В Школе действуют несколько курсов ♦

• Базовый курс. Продолжительность каждой лекции 3 часа. Занятия проходят с 19.00 до 22.00, три раза в неделю: понедельник, вторник, четверг. Стоимость курса 35000 рублей. По окончании учащийся получает Сертификат о прохождении курса школы WineQ.

• Расширенный курс о вине для профессионалов. Обучение проходит с 27 января по 1 июня. Продолжительность лекции 2-2,5 часа. Заниматься можно как в Школе, так и онлайн. Стоимость очного курса 94000 рублей, онлайн – 45000 рублей. По окончании учащийся получает: Диплом школы WineQ; Сертификат Совета по профессиональным квалификациям Индустрии гостеприимства.

Школа вина WineQ

• Онлайн курс о вине для профессионалов. 39 лекций, продолжительность каждой 2-2,5 часа. Стоимость курса 45000 рублей. Курс можно просмотреть в записи по сниженному прайсу – 35000 рублей. По окончании учащийся получает: Диплом школы WineQ; Сертификат Совета по профессиональным квалификациям Индустрии гостеприимства.

• Курс WSET Level 2. Стоимость курса 36000 рублей. Выпускники получают сертификат WSET международного образца, бессрочный и подтверждает наличие навыков и знаний, необходимых для работы с алкоголем в 70 странах мира.

Источник и фото: wineq.ru, facebook.com/pg/wineqschool

Россия, Москва Web: https://wineq.ru/ Email: info@wineq.ru Tel.: +7 (925) 377-5530 Address: Звездный бульвар, 21 ст 1, Москва, Россия Школа вина WineQ – это очные и онлайн курсы о вине. В WineQ могут учиться как профессионалы, так и любители. ♦ В Школе действуют несколько курсов ♦ • Базовый курс. Продолжительность каждой лекции 3 часа. Занятия проходят с 19.00 до […]