Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Salcombe Rum School

Web: www.salcombegin.com
Email: customerservice@salcombedistilling.com
Tel.: +44 1548 288180
Address: Boathouse, 28 Island Street, Salcombe, Devon, TQ8 8DP, England


Компанія Salcombe Distilling відкрила школу рому.

Школа працює у вівторок та четвер з 14.00 до 17.00. Вартість заняття 110 фунтів стерлінгів для однієї особи або 160 фунтів стерлінгів для двох.

Під час лекції відвідувачі дізнаються від досвідченої команди дистиляторів Salcombe Distilling все про виробництво рому та про те, як відбувається процес дистиляції на традиційних мідних перегінних кубах.

Після чого учні зможуть перегнати власну оригінальну пляшку рому, створити свій власний рецепт, вибираючи з асортименту запропонованих рослинних компонентів або зі своїх власних. Також можна створити персоналізовану етикетку для свого готового рому та отримати білу дерев’яну презентаційну коробку для своєї нещодавно створеної пляшки об’ємом 700 мл.

Джерело: harpers.co.uk
Фото: harpers.co.uk

Web: www.salcombegin.com Email: customerservice@salcombedistilling.com Tel.: +44 1548 288180 Address: Boathouse, 28 Island Street, Salcombe, Devon, TQ8 8DP, England Компанія Salcombe Distilling відкрила школу рому. Школа працює у вівторок та четвер з 14.00 до 17.00. Вартість заняття 110 фунтів стерлінгів для однієї особи або 160 фунтів стерлінгів для двох. Під час лекції відвідувачі дізнаються від досвідченої […]

École des métiers Dijon Métropole

Web: https://www.ecoledesmetiers.fr/
Email: contact@ecoledesmetiers.fr
Tel.: 03 80 68 48 80
Address: CS 10080 – 1, chemin de la noue, Longvic, France


École des métiers Dijon Métropole пропонує низку курсів підвищення кваліфікації: готельно-ресторанний бізнес, харчова промисловість, маркетинг, флористика та ін.

École des métiers Dijon Métropole також допомагає у працевлаштуванні, для цього необхідно надіслати листа на електронну адресу: annedattoma@ecoledesmetiers.fr

У закладі встановлено найсучасніше професійне обладнання, відкрито лабораторії та майстерні, 4 їдальні для учнів, 250 місць для розміщення у трьох- та чотиримісних номерах, у вільний від навчання час школа пропонує спортивні та культурно-дозвільні заходи.

Фото: facebook.com

Web: https://www.ecoledesmetiers.fr/ Email: contact@ecoledesmetiers.fr Tel.: 03 80 68 48 80 Address: CS 10080 – 1, chemin de la noue, Longvic, France École des métiers Dijon Métropole пропонує низку курсів підвищення кваліфікації: готельно-ресторанний бізнес, харчова промисловість, маркетинг, флористика та ін. École des métiers Dijon Métropole також допомагає у працевлаштуванні, для цього необхідно надіслати листа на електронну […]

WSET встановлює новий рекорд

У 2021-2022 навчальному році  для отримання кваліфікації WSET зареєструвалися  студенти з рекордних 75 країн, а іспити складалися 15 мовами.


Wine & Spirit Education Trust надає всесвітньо визнану освіту та кваліфікацію з вин, алкогольних напоїв і саке для професіоналів та аматорів. Курси WSET доступні на всіх континентах (крім Антарктиди). Ця глобальна організація прагне створити робоче середовище, яке визнає, цінує та заохочує різноманітність, і це їй блискуче вдається!  

Загалом у 2021-2022 роках 117 тис. студентів отримали кваліфікацію WSET, що на 8% більше, ніж минулого року. США залишаються найбільшим ринком WSET – зареєструвалося понад 23 000 кандидатів, на 15% більше ніж минулого року. Сполучене Королівство було найбільшим і найшвидше зростаючим ринком (на 36%) із зареєстрованими 20 000 кандидатів. Нідерланди, Німеччина та Іспанія також продемонстрували значне збільшення бажаючих навчатися, причому Нідерланди вперше потрапили до десятки найкращих ринків WSET. У Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – Австралія, Сінгапур, Тайвань (Китай) і Південна Корея – усі 10 найкращих ринків WSET були найсильнішими. 

Виконавчий директор WSET Мішель Бремптон (Michelle Brampton)  сказала: «Незважаючи на труднощі минулого навчального року, з постійним впливом глобальної пандемії та призупиненням бізнесу в материковому Китаї, я рада, що більше студентів, ніж будь-коли раніше, змогли отримати одну з наших кваліфікацій завдяки підтримці нашої глобальної мережі постачальників курсів і відданості команди WSET».

Топ-10 ринків WSET за кількістю кандидатів на 2021-22 навчальний рік:

  1. США
  2. Великобританія
  3. Франція
  4. Гонконг, Китай
  5. Канада
  6. Австралія
  7. Сінгапур
  8. Тайвань, Китай
  9. Південна Корея
  10. Нідерланди

Освіта доступна для всіх. В тому числі відчинені двері і для українців, які хочуть отримати кваліфікацію в галузі вин, алкогольних напоїв і саке. Ukrainian Wine & Spirit School (UWSS), яка була заснована в 2014 році Катериною Ющенко, є першим і єдиним схваленим постачальником програм WSET в Україні. Ця школа наразі працює попри війну.

Фото: https://www.facebook.com/UWSS.COM.UA/

У 2021-2022 навчальному році  для отримання кваліфікації WSET зареєструвалися  студенти з рекордних 75 країн, а іспити складалися 15 мовами. Wine & Spirit Education Trust надає всесвітньо визнану освіту та кваліфікацію з вин, алкогольних напоїв і саке для професіоналів та аматорів. Курси WSET доступні на всіх континентах (крім Антарктиди). Ця глобальна організація прагне створити робоче середовище, […]

Ibis Restaurant & Cooking School

Web: www.facebook.com/ibisrestaurantandcookingschool/
Tel.: +20 1060906048
Address: Izbet, Village, Faiyum Governorate 2822670, Egypt


Багато гостей приходять у цей єгипетський ресторан, щоб скуштувати різну рибу та смачні десерти, хтось – випити ароматну каву та помилуватися гарним видом з вікна. Відвідувачі розповідають, що в Ibis Restaurant чудовий сервіс та доступні ціни… Але є й інша категорія гостей – ті, хто приходить сюди на програму «Основи професійної кулінарії». Так, Ibis – це не тільки ресторан, а й Cooking School. Навчальна програма включає теорію та практику прямо за місцем навчання.

Ibis Restaurant & Cooking School

Засновник Ibis Restaurant & Cooking School – шеф із Швейцарії Маркус Ітен (Markus Iten), є засновником та почесним президентом Єгипетської асоціації шеф-кухарів, а також представником Всесвітньої асоціації товариств шеф-кухарів (WACS) у регіоні Близького Сходу та Африки.

Ibis Restaurant & Cooking School

Маркус Ітен – шеф-консультант та тренер з більш ніж 40-річним досвідом роботи в галузі приготування їжі та управління комерційними кухнями. Асоціація єгипетських кухарів, започаткована ним у 1997 році, є історією успіху і з кожним роком розширює свої послуги для єгипетських кухарів.

Ibis Restaurant & Cooking School

Прийти навчатися до Ibis Restaurant & Cooking School можуть як аматори, так і шеф-кухарі, які бажають отримати знання та запозичити досвід у відомого шефа.

Фото: facebook.com/ibisrestaurantandcookingschool

Web: www.facebook.com/ibisrestaurantandcookingschool/ Tel.: +20 1060906048 Address: Izbet, Village, Faiyum Governorate 2822670, Egypt Багато гостей приходять у цей єгипетський ресторан, щоб скуштувати різну рибу та смачні десерти, хтось – випити ароматну каву та помилуватися гарним видом з вікна. Відвідувачі розповідають, що в Ibis Restaurant чудовий сервіс та доступні ціни… Але є й інша категорія гостей – […]

Nyetimber. «Дні виноробства»

Web: www.nyetimber.com
Email: info@nyetimber.com
Тel.: +4401798 813989
Address: Gay Street West Chiltington Pulborough West Sussex, Great Britain


Англійський виробник ігристих вин почав проводити у своєму маєтку освітні дні «дні виноробства» для студентів Plumpton College та Wine & Spirit Education Trust (WSET).

Протягом трьох днів студенти знаходяться в маєтку і мають можливість отримати унікальний досвід від представників Nyetimber.

Освітні дні включають знайомство з Nyetimber: екскурсію виноградником та виробництвом, дегустацію основного асортименту провідного англійського бренду.

Генеральний директор Nyetimber Річард Картер (Richard Carter) підкреслює, що таки освітні дні дадуть розуміння, що потрібно для того, щоб виробляти вино, яке здобуває високі нагороди, і на що здатна компанія, щоб зберегти репутацію одного з найкращих виробників ігристих вин у світі.

Фото: facebook.com/Nyetimberwines

Web: www.nyetimber.com Email: info@nyetimber.com Тel.: +4401798 813989 Address: Gay Street West Chiltington Pulborough West Sussex, Great Britain Англійський виробник ігристих вин почав проводити у своєму маєтку освітні дні «дні виноробства» для студентів Plumpton College та Wine & Spirit Education Trust (WSET). Протягом трьох днів студенти знаходяться в маєтку і мають можливість отримати унікальний досвід від […]

Académie des Vins et Spiritueux

Web: www.academievin.fr
Email: contact@academievin.fr
Tel.: +33 6 21 54 23 51
Address: 21 Esplanade du Général de Gaulle 92800 Puteaux, France


Академію вин та спиртних напоїв створено у 2013 році.

Académie des Vins et Spiritueux сертифікована організацією Wine and Spirit Education Trust (WSET) та пропонує LEVEL 1, 2 та 3 WSET. Навчальні заняття закінчуються офіційним іспитом WSET.

Académie des Vins et Spiritueux

У 2017 році Академія вин та спиртних напоїв стала фіналістом Riedel Trophy, який присуджується 8 найкращим школам, які пропонують WSET у світі, серед приблизно 700 кандидатів.

Académie des Vins et Spiritueux

Розклад курсів на 2022 можна знайти на сайті Académie des Vins et Spiritueux.

Фото: facebook.com/academievinparis

Web: www.academievin.fr Email: contact@academievin.fr Tel.: +33 6 21 54 23 51 Address: 21 Esplanade du Général de Gaulle 92800 Puteaux, France Академію вин та спиртних напоїв створено у 2013 році. Académie des Vins et Spiritueux сертифікована організацією Wine and Spirit Education Trust (WSET) та пропонує LEVEL 1, 2 та 3 WSET. Навчальні заняття закінчуються офіційним […]

CAFA Wine School

Web: www.cafa-formations.com/cafa-wine-school/
Email: cafa@cafa-formations.com
Tel.: 05 57 87 64 92; 05 57 87 14 52
Address: 108, Quai des Chartrons 33000 Bordeaux, France


CAFA – це центр професійного навчання у сфері готельного бізнесу, громадського харчування, сомельє, торгівлі та дистрибуції. З 2018 року CAFA Formations став приватним вищим навчальним закладом.

CAFA Wine School

CAFA Wine School пропонує навчання за спеціальністю винний консультант-сомельє французькою та англійською мовами, а також заняття онлайн.

Учнями Школи можуть стати як ті, хто вже працює у світі вина, так і вайнловери, які бажають здобути глибокі знання.

CAFA Wine School

Навчання триває 567 годин (теорія), 2 сесії на рік, з квітня по вересень (початок 12 квітня), з вересня до березня (початок 12 вересня), плюс 280 годин стажування.

Фото: facebook.com/CafaFormationsBordeaux

Web: www.cafa-formations.com/cafa-wine-school/ Email: cafa@cafa-formations.com Tel.: 05 57 87 64 92; 05 57 87 14 52 Address: 108, Quai des Chartrons 33000 Bordeaux, France CAFA – це центр професійного навчання у сфері готельного бізнесу, громадського харчування, сомельє, торгівлі та дистрибуції. З 2018 року CAFA Formations став приватним вищим навчальним закладом. CAFA Wine School пропонує навчання за спеціальністю […]

Ecole du Vin de Bordeaux

Web: www.ecoleduvindebordeaux.com
Email: ecole@vins-bordeaux.fr
Tel.: +33 5 56 00 22 85
Address: 3 cours du 30 juillet 33000 Bordeaux, France


Школа вина Бордо, розташована в будівлі 18 століття в самому центрі міста, вітає всіх, хто хоче більше дізнатись про виноградарство, виноробство та різноманітність вин Бордо. Винна школа та її співтовариство з 250 інструкторів (виноградарі, енологи, сомельє) щорічно навчають понад 85 000 осіб.

Ecole du Vin de Bordeaux

Ecole du Vin de Bordeaux була заснована CIVB (Рада з вин Бордо) в 1989 році.

Школа проводить численні семінари як для ентузіастів та любителів, так і для професіоналів, тривалістю від двох годин до одного дня, починаючи від рівня новачка та закінчуючи спеціалістом. Вартість занять стартує від 32 євро.

Ecole du Vin de Bordeaux

Влітку Школа пропонує годинні майстер-класи, щоб відкрити для себе мистецтво дегустації французькою або англійською мовами.

Фото: facebook.com/ecoleduvindebordeaux

Web: www.ecoleduvindebordeaux.com Email: ecole@vins-bordeaux.fr Tel.: +33 5 56 00 22 85 Address: 3 cours du 30 juillet 33000 Bordeaux, France Школа вина Бордо, розташована в будівлі 18 століття в самому центрі міста, вітає всіх, хто хоче більше дізнатись про виноградарство, виноробство та різноманітність вин Бордо. Винна школа та її співтовариство з 250 інструкторів (виноградарі, енологи, сомельє) […]

NAUTIMUS WINE

Латвія, Рига

Web: www.nautimus.lv/ru/main_ru/
Email: nautimus@liviko.lv
Tel.: 67 21 63 11
Address: Duntes iela 23a, Rīga, LV-1005, Latvia


NAUTIMUS – це проект компанії LIVIKO, яка має багаторічний досвід співпраці та імпортує високоякісну продукцію більш ніж з 15 країн світу, зокрема: Іспанії, Італії, Німеччини, Франції, Молдови, Великобританії, Нідерландів, Португалії, Грузії, ПАР, України, США, Аргентини та ін. На Латвійському ринку компанія пропонує понад 60 різних брендів алкогольних напоїв: Bacardi, Martini, Nemiroff, Freixenet, Robert Mondavi, Paul Masson, MaisonLouis Jadot, Marques de Caceres, Murviedro, Canti та ін.

NAUTIMUS WINE

 

Проект NAUTIMUS включає:

•  Різні винні активності.

• Винну школу. Це віртуальний проект. На сайті в розділі школи розміщені інформативні матеріали: статті та відео, які знайомлять з виноробством різних країн, розповідають про сорти винограду та виноробні регіони, словник винороба.

NAUTIMUS WINE

• Колекцію вин NAUTIMUS WINE, за допомогою якої можна ознайомитись з докладним описом вин та в інтерактивному форматі підібрати вино до страви. Всі вина колекції об’єднує знак NAUTIMUS, який є гарантією того, що, вибираючи вина з цієї серії – купуєте хороше вино за помірною ціною.

NAUTIMUS WINE

Фото: nautimus.lv, facebook.com

Латвія, Рига Web: www.nautimus.lv/ru/main_ru/ Email: nautimus@liviko.lv Tel.: 67 21 63 11 Address: Duntes iela 23a, Rīga, LV-1005, Latvia NAUTIMUS – це проект компанії LIVIKO, яка має багаторічний досвід співпраці та імпортує високоякісну продукцію більш ніж з 15 країн світу, зокрема: Іспанії, Італії, Німеччини, Франції, Молдови, Великобританії, Нідерландів, Португалії, Грузії, ПАР, України, США, Аргентини та ін. […]

Laboratorio

Чехія, Прага

Web: www.laboratorio.lacollezione.cz/cs/
Email: info@laboratorio.cz
Tel.: +420 720 935 703
Address: Krocínova 333/3 110 00 Prague, Czech Republic


Кулінарна школа Laboratorio присвячена італійській кухні. Шеф-кухар закладу – власник люксових ресторанів Aromi та La Finestra in Cucina Ріккардо Лукке (Riccardo Lucque).

Laboratorio

На сайті школи можна ознайомитись з актуальним розкладом курсів та записатися на один або кілька з них. Курси тривають 4-6 годин, вартість близько 3000 крон.

Мова курсів англійська та чеська.

Laboratorio

У літню пору року окрім навчальних курсів заклад пропонує проведення вечірок на своїй території. «Ми підготуємо все під ключ. Вам і гостям не доведеться ні про що турбуватися. Ми будемо підливати вино або готуватимемо коктейлі, і забезпечимо все – від фото-куточка до вашого безпечного від’їзду», – кажуть власники кулінарної школи.

Фото: facebook.com

Чехія, Прага Web: www.laboratorio.lacollezione.cz/cs/ Email: info@laboratorio.cz Tel.: +420 720 935 703 Address: Krocínova 333/3 110 00 Prague, Czech Republic Кулінарна школа Laboratorio присвячена італійській кухні. Шеф-кухар закладу – власник люксових ресторанів Aromi та La Finestra in Cucina Ріккардо Лукке (Riccardo Lucque). На сайті школи можна ознайомитись з актуальним розкладом курсів та записатися на один або кілька […]

X
Украина