Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

NAUTIMUS WINE

Латвія, Рига

Web: www.nautimus.lv/ru/main_ru/
Email: nautimus@liviko.lv
Tel.: 67 21 63 11
Address: Duntes iela 23a, Rīga, LV-1005, Latvia


NAUTIMUS – це проект компанії LIVIKO, яка має багаторічний досвід співпраці та імпортує високоякісну продукцію більш ніж з 15 країн світу, зокрема: Іспанії, Італії, Німеччини, Франції, Молдови, Великобританії, Нідерландів, Португалії, Грузії, ПАР, України, США, Аргентини та ін. На Латвійському ринку компанія пропонує понад 60 різних брендів алкогольних напоїв: Bacardi, Martini, Nemiroff, Freixenet, Robert Mondavi, Paul Masson, MaisonLouis Jadot, Marques de Caceres, Murviedro, Canti та ін.

NAUTIMUS WINE

 

Проект NAUTIMUS включає:

•  Різні винні активності.

• Винну школу. Це віртуальний проект. На сайті в розділі школи розміщені інформативні матеріали: статті та відео, які знайомлять з виноробством різних країн, розповідають про сорти винограду та виноробні регіони, словник винороба.

NAUTIMUS WINE

• Колекцію вин NAUTIMUS WINE, за допомогою якої можна ознайомитись з докладним описом вин та в інтерактивному форматі підібрати вино до страви. Всі вина колекції об’єднує знак NAUTIMUS, який є гарантією того, що, вибираючи вина з цієї серії – купуєте хороше вино за помірною ціною.

NAUTIMUS WINE

Фото: nautimus.lv, facebook.com

Латвія, Рига Web: www.nautimus.lv/ru/main_ru/ Email: nautimus@liviko.lv Tel.: 67 21 63 11 Address: Duntes iela 23a, Rīga, LV-1005, Latvia NAUTIMUS – це проект компанії LIVIKO, яка має багаторічний досвід співпраці та імпортує високоякісну продукцію більш ніж з 15 країн світу, зокрема: Іспанії, Італії, Німеччини, Франції, Молдови, Великобританії, Нідерландів, Португалії, Грузії, ПАР, України, США, Аргентини та ін. […]

Laboratorio

Чехія, Прага

Web: www.laboratorio.lacollezione.cz/cs/
Email: info@laboratorio.cz
Tel.: +420 720 935 703
Address: Krocínova 333/3 110 00 Prague, Czech Republic


Кулінарна школа Laboratorio присвячена італійській кухні. Шеф-кухар закладу – власник люксових ресторанів Aromi та La Finestra in Cucina Ріккардо Лукке (Riccardo Lucque).

Laboratorio

На сайті школи можна ознайомитись з актуальним розкладом курсів та записатися на один або кілька з них. Курси тривають 4-6 годин, вартість близько 3000 крон.

Мова курсів англійська та чеська.

Laboratorio

У літню пору року окрім навчальних курсів заклад пропонує проведення вечірок на своїй території. «Ми підготуємо все під ключ. Вам і гостям не доведеться ні про що турбуватися. Ми будемо підливати вино або готуватимемо коктейлі, і забезпечимо все – від фото-куточка до вашого безпечного від’їзду», – кажуть власники кулінарної школи.

Фото: facebook.com

Чехія, Прага Web: www.laboratorio.lacollezione.cz/cs/ Email: info@laboratorio.cz Tel.: +420 720 935 703 Address: Krocínova 333/3 110 00 Prague, Czech Republic Кулінарна школа Laboratorio присвячена італійській кухні. Шеф-кухар закладу – власник люксових ресторанів Aromi та La Finestra in Cucina Ріккардо Лукке (Riccardo Lucque). На сайті школи можна ознайомитись з актуальним розкладом курсів та записатися на один або кілька […]

Ola Kala

Чехія, Прага

Web: www.olakala.cz
Email: info@olakala.cz; petr@olakala.cz
Tel.: +420 777 270 199; +420 602 305 970
Address: Korunní 115 130 00 Prague, Czech Republic


Ola Kala була першою приватною кулінарною школою у Чеській Республіці, сьогодні їй виповнюється дванадцять років. Засновники школи Яна та Петро Ридлов (Jana/ Petr Rýdlovi).

Ola Kala

Курси Ola Kala часто відвідують гості Праги, тут можна навчитися чогось нового та провести час у приємній обстановці. При реєстрації на курс учасник отримує в подарунок коробку шоколадних цукерок.

Дві кулінарні студії школи виконані у стилі прованс, стіни прикрашені декоративним каменем, в інтер’єрі дерев’яні стільці, гарний посуд, панно.

Школа спеціалізується на блюдах вегетаріанської кухні.

Також Ola Kala пропонує послуги кейтерингу.

Фото: olakala.cz

Чехія, Прага Web: www.olakala.cz Email: info@olakala.cz; petr@olakala.cz Tel.: +420 777 270 199; +420 602 305 970 Address: Korunní 115 130 00 Prague, Czech Republic Ola Kala була першою приватною кулінарною школою у Чеській Республіці, сьогодні їй виповнюється дванадцять років. Засновники школи Яна та Петро Ридлов (Jana/ Petr Rýdlovi). Курси Ola Kala часто відвідують гості Праги, тут можна […]

Chefparade Cooking School

Угорщина, Будапешт

Web: www.cookingbudapest.com
Email: info@cookingbudapest.com
Tel.: +36/1/210-6042; +36/20/316-1876
Address: H-1094 Budapest, Páva Street. 13, district IX. Hungary


Chefparade Cooking School – це сучасна кулінарна студія, де найкращі шефи Будапешта допомагають освоїти основи угорської кухні у веселій та інтерактивній атмосфері.

Chefparade Cooking School

Відвідувачі занять навчаться готувати основні страви угорської кухні, а також дізнаються про інгредієнти, спеції, національні особливості та найкращі методи приготування. Під час занять готуються три страви: суп, основна страва та десерт.

Майстер-класи відрізняються за змістом та ціною. Вартість стандартного пакета – 75 євро. Є майстер-клас з відвідуванням ринку та покупкою локальних продуктів.

Chefparade Cooking School

Преміум пакет включає: пляшку угорського вина, кухонну книгу угорської класики Chefparade, фартух Chefparade, а також таксі, яке забере з готелю, відвезе на ринок і потім до кулінарної школи Chefparade.

Подробиці дізнавайтесь на гарячій лінії кулінарної школи.

Фото: facebook.com, etnosoft.com.ua

Угорщина, Будапешт Web: www.cookingbudapest.com Email: info@cookingbudapest.com Tel.: +36/1/210-6042; +36/20/316-1876 Address: H-1094 Budapest, Páva Street. 13, district IX. Hungary Chefparade Cooking School – це сучасна кулінарна студія, де найкращі шефи Будапешта допомагають освоїти основи угорської кухні у веселій та інтерактивній атмосфері. Відвідувачі занять навчаться готувати основні страви угорської кухні, а також дізнаються про інгредієнти, спеції, національні […]

Corona Sommelier School

Україна, Чернівці

Web: https://corona-project.com/
Email: corona.project.manager@gmail.com
Tel.: +38(093)100-75-00


Школа сомельє у Чернівцях пропонує курс «Cомельє професіонал + кавіст». Навчання проходить в винному ресторані, де створені умови для теоретичного, практичного навчання та дегустацій. Курс розрахований на тих, хто хоче здобути нову спеціальність та мати можливість працювати в ресторанах, винних бутіках на виноробнях та ін.

• Вартість навчання 12000 грн.

Corona Sommelier School

Також Corona Sommelier School пропонує курс «Cомельє Wine Lover», розрахований на вайнловерів та всіх, хто бажає навчитися винній культурі.

• Вартість навчання 8000 грн.

Загалом Corona Project – це глобальний всеукраїнський проєкт, який пропонує навчання у багатьох містах України, в тому числі – Одесі, Харкові, Дніпрі, Черкасах, Маріуполі, Чернівцях, Запоріжжі, Києві, Львові, Херсоні, Чернігові, за фахом бармен, кухар, кондитер, бариста, сомельє, кальянщик, офіціант, керуючий.

Фото: corona-project.com

Україна, Чернівці Web: https://corona-project.com/ Email: corona.project.manager@gmail.com Tel.: +38(093)100-75-00 Школа сомельє у Чернівцях пропонує курс «Cомельє професіонал + кавіст». Навчання проходить в винному ресторані, де створені умови для теоретичного, практичного навчання та дегустацій. Курс розрахований на тих, хто хоче здобути нову спеціальність та мати можливість працювати в ресторанах, винних бутіках на виноробнях та ін. • Вартість […]

Culinary Institute

Сисак, Хорватія

Web: https://kulinst.hr/en
Email: info@kulinst.com
Tel.: +385 44 538 880
Fax: +385 44 537 900
Address: Capraška ulica 12, 44010 Sisak, Croatia


Кулінарний інститут є лідером у Хорватії з навчання студентів, які цікавляться кулінарним мистецтвом та винними програмами.

Серед програм Culinary Institute:

• Кулінарне мистецтво
• Випічка та кондитерські вироби
• Італійська кулінарна програма
• Сучасна італійська випічка
• Кулінарний менеджмент
• Кейтеринг та фуршет
• Здорова випічка: безглютенові, веганські та «сирі» десерти

• Дві винні програми: «Винний курс» і «Винна програма».

Винна програма – це двотижневий курс (50 годин), який включає вина Старого та Нового Світу, традиційні хорватські вина, виноградарство, енологію, методи дегустації, маркетинг вина та читання винних етикеток.

Велику увагу приділяють вивченню місцевих сортів хорватських вин та пейрингу, учні відвідують відомі хорватські виноробні.

Вартість програми: 1350 євро.

Винний курс – складається із трьох рівнів.

LEVEL I – введення у світ вина, сервірування, основи дегустації вин, типи вин;

LEVEL II – читання етикеток, Вина Старого та Нового Світу, автохтонна Хорватія;

LEVEL III – пейрінг.

Курс триває 50 годин, вартість 1150 євро.

Фото: kulinst.hr/en/galerija, facebook.com/kulinst, xn—-7sbeql5bti4aa.xn--p1ai

Сисак, Хорватія Web: https://kulinst.hr/en Email: info@kulinst.com Tel.: +385 44 538 880 Fax: +385 44 537 900 Address: Capraška ulica 12, 44010 Sisak, Croatia Кулінарний інститут є лідером у Хорватії з навчання студентів, які цікавляться кулінарним мистецтвом та винними програмами. Серед програм Culinary Institute: • Кулінарне мистецтво • Випічка та кондитерські вироби • Італійська кулінарна програма • […]

Charles Sturt University (CSU)

Web: https://www.csu.edu.au
Email: inquiry@csu.edu.au
Tel.: +61 1800 275 278
Address: PO Box 789, Albury NSW 2640, Australia


Charles Sturt University (CSU) – вищий навчальний заклад державного зразка. Володіє шістьма основними кампусами в Новому Південному Уельсі: Батерст, Вагга-Вагга, Оріндж, Олбері, Даббо і Порт-Маккуорі, а також спеціалізованими кампусами в Канберрі, Гоулберні, Менлі та Парраматті та навчальними центрами в Сіднеї і Мельбурні.

Charles Sturt University (CSU)

У 2016 році Charles Sturt University був оголошений першим в Австралії сертифікованим вуглецево-нейтральним університетом, а також визнаний провідним університетом у галузі стійкого розвитку на національному та міжнародному рівнях.

Серед багатьох факультетів, які пропонує університет – можна обрати Agricultural & Wine Sciences. Понад 1000 студентів на рік обирають саме цей напрямок.

Charles Sturt University (CSU)

Серед відомих людей, які здобули освіту в CSU за спеціальністю Agricultural & Wine Sciences: Джон Ворончак (John Worontschak), винороб, енолог-консультант, літаючий винороб, член журі лондонського конкурсу International Wine Challenge; Клайв Джонс (Clive Johns), винороб, власник Новозеландської Виноробні Nautilus Estate; Джон Коуклін (John Cawclin), винороб, власник De Bortoli Wines – однієї з найбільших приватних компаній Австралії.

При університеті обладнано виноробню, CSU Merlot 2009 було визнано найкращим бутиковим вином Австралії.

Дистанційне навчання в Charles Sturt University вважається одним із найкращих у країні.

Фото: distancelearningportal.com/universities

Web: https://www.csu.edu.au Email: inquiry@csu.edu.au Tel.: +61 1800 275 278 Address: PO Box 789, Albury NSW 2640, Australia Charles Sturt University (CSU) – вищий навчальний заклад державного зразка. Володіє шістьма основними кампусами в Новому Південному Уельсі: Батерст, Вагга-Вагга, Оріндж, Олбері, Даббо і Порт-Маккуорі, а також спеціалізованими кампусами в Канберрі, Гоулберні, Менлі та Парраматті та навчальними центрами в […]

Niagara College

Web: https://www.niagaracollege.ca/
Email: international@niagaracollege.ca; info@niagaracollege.ca
Tel.: +1 905-735-2211
Address: 100 Niagara College Blvd. Welland, ON,  L3C 7L3, Canada


Niagara College є провідним навчальним закладом у Канаді, де можна отримати спеціальність винороба, пивовара, сомельє та технолога винного виробництва. При закладі відкрито власну навчальну виноробню і це дає можливість отримати практику під час навчання.

Niagara College

Виноробня при Niagara College – єдина в Канаді, що виробляє вина на продаж і водночас служить тренувальним майданчиком для студентів.

Заклад пропонує понад 130 навчальних програм, і оскільки вони націлені на практичне навчання студентів, крім виноробні для стажування при ВНЗ відкриті: ресторан, пивоварня, перукарський салон, оранжерея.

Niagara College

Також Niagara College співпрацює з підприємствами в галузі виробництва продуктів харчування, садівництва, медицини та ін., а отже студенти можуть практикуватися не тільки на майданчиках закладу а й проходити стажування у великих компаніях.

Фото: facebook.com/niagaracollege

Web: https://www.niagaracollege.ca/ Email: international@niagaracollege.ca; info@niagaracollege.ca Tel.: +1 905-735-2211 Address: 100 Niagara College Blvd. Welland, ON,  L3C 7L3, Canada Niagara College є провідним навчальним закладом у Канаді, де можна отримати спеціальність винороба, пивовара, сомельє та технолога винного виробництва. При закладі відкрито власну навчальну виноробню і це дає можливість отримати практику під час навчання. Виноробня при Niagara College […]

IWSA-International Wine & Spirits Academy

Web: https://iwsa.com.tr/
Email: iletisim@iwsa.com.tr
Tel.: +90 212 252 91 61; +90 549 538 37 68
Address: Büyükdere Caddesi, River Plaza No:28, Bahar Sokak, 34349 Istanbul, Turkey


Академія IWSA пропонує першу в Туреччині сертифікацію WSET. Навчальний заклад розташувався в хмарочосі Key Plaze, приміщення академії оснащено найсучаснішим обладнанням, необхідним для навчання сомельє та барменів. Також академія має велику бібліотеку, професійну кухню, кімнати для презентацій та семінарів, а також робочий простір, що прикрашений діжками вина.

International Wine & Spirits Academy

Крім основних професійних курсів та додаткових семінарів з вина та виробництва дистильованих напоїв, IWSA проводить заходи у співпраці з відомими шеф-кухарями та сомельє Стамбула.

International Wine & Spirits Academy

IWSA-International Wine & Spirits Academy – це єдине місце у Туреччині, що надає можливість отримати сертифікат WSET (1,2,3 рівні).

Фото: facebook.com/IWSATR, iwsa.com.tr

Web: https://iwsa.com.tr/ Email: iletisim@iwsa.com.tr Tel.: +90 212 252 91 61; +90 549 538 37 68 Address: Büyükdere Caddesi, River Plaza No:28, Bahar Sokak, 34349 Istanbul, Turkey Академія IWSA пропонує першу в Туреччині сертифікацію WSET. Навчальний заклад розташувався в хмарочосі Key Plaze, приміщення академії оснащено найсучаснішим обладнанням, необхідним для навчання сомельє та барменів. Також академія має […]

Inter-Rhône. Освітні відео програми

Web: https://www.vins-rhone.com/en/inter-rhone/presentation
Email: contact@inter-rhone.com
Tel.: +33 4 90 27 24 00


Inter-Rhône, чия місія полягає в тому, щоб сприяти просуванню величезного багатства вин AOC Rhone Valley, створила 5 освітніх відеороликів для всіх, хто хотів би дізнатися більше про цей регіон.

При розробці відео програм особлива увага приділялася роботі над дидактичним та розважальним змістом, що полегшує вивчення виноградників Rhone Valley, розкриває їх унікальність і викликає бажання дізнатися та вивчити їх більше.

Inter-Rhône

У представлених відео 5 основних тем, що висвітлюють особливості Rhone Valley:

  • Геологічна історія апелясьонів цього регіону;
  • Історичне ноу-хау;
  • Rhone Valley – второй виноградник  AOC во Франции;
  • Різноманітність – джерело багатства;
  • Смак майбутнього.

Освітні програми гарантують якісне вивчення культури Rhone Valley, усім, хто бажає дізнатися більше про цей виноробний регіон.

Курс розрахований на винних професіоналів, сомельє, викладачів освітніх винних шкіл, рестораторів, трейдерів, журналістів, вайнловерів.

Відео програми представлені англійською та французькою мовами на You Tube каналі Inter Rhone.

У школі Inter-Rhône регулярно проходять заняття офлайн, які засновані на різних темах, присвячених Côtes du Rhône та Côtes du Rhône Villages, а також апелясьонам Cairanne, Vinsobres, Rasteau, Grignan-les-Adhémar, Luberon та доповнені дегустаційними майстер-класами.

Web: https://www.vins-rhone.com/en/inter-rhone/presentation Email: contact@inter-rhone.com Tel.: +33 4 90 27 24 00 Inter-Rhône, чия місія полягає в тому, щоб сприяти просуванню величезного багатства вин AOC Rhone Valley, створила 5 освітніх відеороликів для всіх, хто хотів би дізнатися більше про цей регіон. При розробці відео програм особлива увага приділялася роботі над дидактичним та розважальним змістом, що полегшує […]

X
Украина