Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Ibis Restaurant & Cooking School

Web: www.facebook.com/ibisrestaurantandcookingschool/
Tel.: +20 1060906048
Address: Izbet, Village, Faiyum Governorate 2822670, Egypt


Багато гостей приходять у цей єгипетський ресторан, щоб скуштувати різну рибу та смачні десерти, хтось – випити ароматну каву та помилуватися гарним видом з вікна. Відвідувачі розповідають, що в Ibis Restaurant чудовий сервіс та доступні ціни… Але є й інша категорія гостей – ті, хто приходить сюди на програму «Основи професійної кулінарії». Так, Ibis – це не тільки ресторан, а й Cooking School. Навчальна програма включає теорію та практику прямо за місцем навчання.

Ibis Restaurant & Cooking School

Засновник Ibis Restaurant & Cooking School – шеф із Швейцарії Маркус Ітен (Markus Iten), є засновником та почесним президентом Єгипетської асоціації шеф-кухарів, а також представником Всесвітньої асоціації товариств шеф-кухарів (WACS) у регіоні Близького Сходу та Африки.

Ibis Restaurant & Cooking School

Маркус Ітен – шеф-консультант та тренер з більш ніж 40-річним досвідом роботи в галузі приготування їжі та управління комерційними кухнями. Асоціація єгипетських кухарів, започаткована ним у 1997 році, є історією успіху і з кожним роком розширює свої послуги для єгипетських кухарів.

Ibis Restaurant & Cooking School

Прийти навчатися до Ibis Restaurant & Cooking School можуть як аматори, так і шеф-кухарі, які бажають отримати знання та запозичити досвід у відомого шефа.

Фото: facebook.com/ibisrestaurantandcookingschool

Web: www.facebook.com/ibisrestaurantandcookingschool/ Tel.: +20 1060906048 Address: Izbet, Village, Faiyum Governorate 2822670, Egypt Багато гостей приходять у цей єгипетський ресторан, щоб скуштувати різну рибу та смачні десерти, хтось – випити ароматну каву та помилуватися гарним видом з вікна. Відвідувачі розповідають, що в Ibis Restaurant чудовий сервіс та доступні ціни… Але є й інша категорія гостей – […]

Nyetimber. «Дні виноробства»

Web: www.nyetimber.com
Email: info@nyetimber.com
Тel.: +4401798 813989
Address: Gay Street West Chiltington Pulborough West Sussex, Great Britain


Англійський виробник ігристих вин почав проводити у своєму маєтку освітні дні «дні виноробства» для студентів Plumpton College та Wine & Spirit Education Trust (WSET).

Протягом трьох днів студенти знаходяться в маєтку і мають можливість отримати унікальний досвід від представників Nyetimber.

Освітні дні включають знайомство з Nyetimber: екскурсію виноградником та виробництвом, дегустацію основного асортименту провідного англійського бренду.

Генеральний директор Nyetimber Річард Картер (Richard Carter) підкреслює, що таки освітні дні дадуть розуміння, що потрібно для того, щоб виробляти вино, яке здобуває високі нагороди, і на що здатна компанія, щоб зберегти репутацію одного з найкращих виробників ігристих вин у світі.

Фото: facebook.com/Nyetimberwines

Web: www.nyetimber.com Email: info@nyetimber.com Тel.: +4401798 813989 Address: Gay Street West Chiltington Pulborough West Sussex, Great Britain Англійський виробник ігристих вин почав проводити у своєму маєтку освітні дні «дні виноробства» для студентів Plumpton College та Wine & Spirit Education Trust (WSET). Протягом трьох днів студенти знаходяться в маєтку і мають можливість отримати унікальний досвід від […]

Académie des Vins et Spiritueux

Web: www.academievin.fr
Email: contact@academievin.fr
Tel.: +33 6 21 54 23 51
Address: 21 Esplanade du Général de Gaulle 92800 Puteaux, France


Академію вин та спиртних напоїв створено у 2013 році.

Académie des Vins et Spiritueux сертифікована організацією Wine and Spirit Education Trust (WSET) та пропонує LEVEL 1, 2 та 3 WSET. Навчальні заняття закінчуються офіційним іспитом WSET.

Académie des Vins et Spiritueux

У 2017 році Академія вин та спиртних напоїв стала фіналістом Riedel Trophy, який присуджується 8 найкращим школам, які пропонують WSET у світі, серед приблизно 700 кандидатів.

Académie des Vins et Spiritueux

Розклад курсів на 2022 можна знайти на сайті Académie des Vins et Spiritueux.

Фото: facebook.com/academievinparis

Web: www.academievin.fr Email: contact@academievin.fr Tel.: +33 6 21 54 23 51 Address: 21 Esplanade du Général de Gaulle 92800 Puteaux, France Академію вин та спиртних напоїв створено у 2013 році. Académie des Vins et Spiritueux сертифікована організацією Wine and Spirit Education Trust (WSET) та пропонує LEVEL 1, 2 та 3 WSET. Навчальні заняття закінчуються офіційним […]

CAFA Wine School

Web: www.cafa-formations.com/cafa-wine-school/
Email: cafa@cafa-formations.com
Tel.: 05 57 87 64 92; 05 57 87 14 52
Address: 108, Quai des Chartrons 33000 Bordeaux, France


CAFA – це центр професійного навчання у сфері готельного бізнесу, громадського харчування, сомельє, торгівлі та дистрибуції. З 2018 року CAFA Formations став приватним вищим навчальним закладом.

CAFA Wine School

CAFA Wine School пропонує навчання за спеціальністю винний консультант-сомельє французькою та англійською мовами, а також заняття онлайн.

Учнями Школи можуть стати як ті, хто вже працює у світі вина, так і вайнловери, які бажають здобути глибокі знання.

CAFA Wine School

Навчання триває 567 годин (теорія), 2 сесії на рік, з квітня по вересень (початок 12 квітня), з вересня до березня (початок 12 вересня), плюс 280 годин стажування.

Фото: facebook.com/CafaFormationsBordeaux

Web: www.cafa-formations.com/cafa-wine-school/ Email: cafa@cafa-formations.com Tel.: 05 57 87 64 92; 05 57 87 14 52 Address: 108, Quai des Chartrons 33000 Bordeaux, France CAFA – це центр професійного навчання у сфері готельного бізнесу, громадського харчування, сомельє, торгівлі та дистрибуції. З 2018 року CAFA Formations став приватним вищим навчальним закладом. CAFA Wine School пропонує навчання за спеціальністю […]

Ecole du Vin de Bordeaux

Web: www.ecoleduvindebordeaux.com
Email: ecole@vins-bordeaux.fr
Tel.: +33 5 56 00 22 85
Address: 3 cours du 30 juillet 33000 Bordeaux, France


Школа вина Бордо, розташована в будівлі 18 століття в самому центрі міста, вітає всіх, хто хоче більше дізнатись про виноградарство, виноробство та різноманітність вин Бордо. Винна школа та її співтовариство з 250 інструкторів (виноградарі, енологи, сомельє) щорічно навчають понад 85 000 осіб.

Ecole du Vin de Bordeaux

Ecole du Vin de Bordeaux була заснована CIVB (Рада з вин Бордо) в 1989 році.

Школа проводить численні семінари як для ентузіастів та любителів, так і для професіоналів, тривалістю від двох годин до одного дня, починаючи від рівня новачка та закінчуючи спеціалістом. Вартість занять стартує від 32 євро.

Ecole du Vin de Bordeaux

Влітку Школа пропонує годинні майстер-класи, щоб відкрити для себе мистецтво дегустації французькою або англійською мовами.

Фото: facebook.com/ecoleduvindebordeaux

Web: www.ecoleduvindebordeaux.com Email: ecole@vins-bordeaux.fr Tel.: +33 5 56 00 22 85 Address: 3 cours du 30 juillet 33000 Bordeaux, France Школа вина Бордо, розташована в будівлі 18 століття в самому центрі міста, вітає всіх, хто хоче більше дізнатись про виноградарство, виноробство та різноманітність вин Бордо. Винна школа та її співтовариство з 250 інструкторів (виноградарі, енологи, сомельє) […]

NAUTIMUS WINE

Латвія, Рига

Web: www.nautimus.lv/ru/main_ru/
Email: nautimus@liviko.lv
Tel.: 67 21 63 11
Address: Duntes iela 23a, Rīga, LV-1005, Latvia


NAUTIMUS – це проект компанії LIVIKO, яка має багаторічний досвід співпраці та імпортує високоякісну продукцію більш ніж з 15 країн світу, зокрема: Іспанії, Італії, Німеччини, Франції, Молдови, Великобританії, Нідерландів, Португалії, Грузії, ПАР, України, США, Аргентини та ін. На Латвійському ринку компанія пропонує понад 60 різних брендів алкогольних напоїв: Bacardi, Martini, Nemiroff, Freixenet, Robert Mondavi, Paul Masson, MaisonLouis Jadot, Marques de Caceres, Murviedro, Canti та ін.

NAUTIMUS WINE

 

Проект NAUTIMUS включає:

•  Різні винні активності.

• Винну школу. Це віртуальний проект. На сайті в розділі школи розміщені інформативні матеріали: статті та відео, які знайомлять з виноробством різних країн, розповідають про сорти винограду та виноробні регіони, словник винороба.

NAUTIMUS WINE

• Колекцію вин NAUTIMUS WINE, за допомогою якої можна ознайомитись з докладним описом вин та в інтерактивному форматі підібрати вино до страви. Всі вина колекції об’єднує знак NAUTIMUS, який є гарантією того, що, вибираючи вина з цієї серії – купуєте хороше вино за помірною ціною.

NAUTIMUS WINE

Фото: nautimus.lv, facebook.com

Латвія, Рига Web: www.nautimus.lv/ru/main_ru/ Email: nautimus@liviko.lv Tel.: 67 21 63 11 Address: Duntes iela 23a, Rīga, LV-1005, Latvia NAUTIMUS – це проект компанії LIVIKO, яка має багаторічний досвід співпраці та імпортує високоякісну продукцію більш ніж з 15 країн світу, зокрема: Іспанії, Італії, Німеччини, Франції, Молдови, Великобританії, Нідерландів, Португалії, Грузії, ПАР, України, США, Аргентини та ін. […]

Laboratorio

Чехія, Прага

Web: www.laboratorio.lacollezione.cz/cs/
Email: info@laboratorio.cz
Tel.: +420 720 935 703
Address: Krocínova 333/3 110 00 Prague, Czech Republic


Кулінарна школа Laboratorio присвячена італійській кухні. Шеф-кухар закладу – власник люксових ресторанів Aromi та La Finestra in Cucina Ріккардо Лукке (Riccardo Lucque).

Laboratorio

На сайті школи можна ознайомитись з актуальним розкладом курсів та записатися на один або кілька з них. Курси тривають 4-6 годин, вартість близько 3000 крон.

Мова курсів англійська та чеська.

Laboratorio

У літню пору року окрім навчальних курсів заклад пропонує проведення вечірок на своїй території. «Ми підготуємо все під ключ. Вам і гостям не доведеться ні про що турбуватися. Ми будемо підливати вино або готуватимемо коктейлі, і забезпечимо все – від фото-куточка до вашого безпечного від’їзду», – кажуть власники кулінарної школи.

Фото: facebook.com

Чехія, Прага Web: www.laboratorio.lacollezione.cz/cs/ Email: info@laboratorio.cz Tel.: +420 720 935 703 Address: Krocínova 333/3 110 00 Prague, Czech Republic Кулінарна школа Laboratorio присвячена італійській кухні. Шеф-кухар закладу – власник люксових ресторанів Aromi та La Finestra in Cucina Ріккардо Лукке (Riccardo Lucque). На сайті школи можна ознайомитись з актуальним розкладом курсів та записатися на один або кілька […]

Ola Kala

Чехія, Прага

Web: www.olakala.cz
Email: info@olakala.cz; petr@olakala.cz
Tel.: +420 777 270 199; +420 602 305 970
Address: Korunní 115 130 00 Prague, Czech Republic


Ola Kala була першою приватною кулінарною школою у Чеській Республіці, сьогодні їй виповнюється дванадцять років. Засновники школи Яна та Петро Ридлов (Jana/ Petr Rýdlovi).

Ola Kala

Курси Ola Kala часто відвідують гості Праги, тут можна навчитися чогось нового та провести час у приємній обстановці. При реєстрації на курс учасник отримує в подарунок коробку шоколадних цукерок.

Дві кулінарні студії школи виконані у стилі прованс, стіни прикрашені декоративним каменем, в інтер’єрі дерев’яні стільці, гарний посуд, панно.

Школа спеціалізується на блюдах вегетаріанської кухні.

Також Ola Kala пропонує послуги кейтерингу.

Фото: olakala.cz

Чехія, Прага Web: www.olakala.cz Email: info@olakala.cz; petr@olakala.cz Tel.: +420 777 270 199; +420 602 305 970 Address: Korunní 115 130 00 Prague, Czech Republic Ola Kala була першою приватною кулінарною школою у Чеській Республіці, сьогодні їй виповнюється дванадцять років. Засновники школи Яна та Петро Ридлов (Jana/ Petr Rýdlovi). Курси Ola Kala часто відвідують гості Праги, тут можна […]

Chefparade Cooking School

Угорщина, Будапешт

Web: www.cookingbudapest.com
Email: info@cookingbudapest.com
Tel.: +36/1/210-6042; +36/20/316-1876
Address: H-1094 Budapest, Páva Street. 13, district IX. Hungary


Chefparade Cooking School – це сучасна кулінарна студія, де найкращі шефи Будапешта допомагають освоїти основи угорської кухні у веселій та інтерактивній атмосфері.

Chefparade Cooking School

Відвідувачі занять навчаться готувати основні страви угорської кухні, а також дізнаються про інгредієнти, спеції, національні особливості та найкращі методи приготування. Під час занять готуються три страви: суп, основна страва та десерт.

Майстер-класи відрізняються за змістом та ціною. Вартість стандартного пакета – 75 євро. Є майстер-клас з відвідуванням ринку та покупкою локальних продуктів.

Chefparade Cooking School

Преміум пакет включає: пляшку угорського вина, кухонну книгу угорської класики Chefparade, фартух Chefparade, а також таксі, яке забере з готелю, відвезе на ринок і потім до кулінарної школи Chefparade.

Подробиці дізнавайтесь на гарячій лінії кулінарної школи.

Фото: facebook.com, etnosoft.com.ua

Угорщина, Будапешт Web: www.cookingbudapest.com Email: info@cookingbudapest.com Tel.: +36/1/210-6042; +36/20/316-1876 Address: H-1094 Budapest, Páva Street. 13, district IX. Hungary Chefparade Cooking School – це сучасна кулінарна студія, де найкращі шефи Будапешта допомагають освоїти основи угорської кухні у веселій та інтерактивній атмосфері. Відвідувачі занять навчаться готувати основні страви угорської кухні, а також дізнаються про інгредієнти, спеції, національні […]

Corona Sommelier School

Україна, Чернівці

Web: https://corona-project.com/
Email: corona.project.manager@gmail.com
Tel.: +38(093)100-75-00


Школа сомельє у Чернівцях пропонує курс «Cомельє професіонал + кавіст». Навчання проходить в винному ресторані, де створені умови для теоретичного, практичного навчання та дегустацій. Курс розрахований на тих, хто хоче здобути нову спеціальність та мати можливість працювати в ресторанах, винних бутіках на виноробнях та ін.

• Вартість навчання 12000 грн.

Corona Sommelier School

Також Corona Sommelier School пропонує курс «Cомельє Wine Lover», розрахований на вайнловерів та всіх, хто бажає навчитися винній культурі.

• Вартість навчання 8000 грн.

Загалом Corona Project – це глобальний всеукраїнський проєкт, який пропонує навчання у багатьох містах України, в тому числі – Одесі, Харкові, Дніпрі, Черкасах, Маріуполі, Чернівцях, Запоріжжі, Києві, Львові, Херсоні, Чернігові, за фахом бармен, кухар, кондитер, бариста, сомельє, кальянщик, офіціант, керуючий.

Фото: corona-project.com

Україна, Чернівці Web: https://corona-project.com/ Email: corona.project.manager@gmail.com Tel.: +38(093)100-75-00 Школа сомельє у Чернівцях пропонує курс «Cомельє професіонал + кавіст». Навчання проходить в винному ресторані, де створені умови для теоретичного, практичного навчання та дегустацій. Курс розрахований на тих, хто хоче здобути нову спеціальність та мати можливість працювати в ресторанах, винних бутіках на виноробнях та ін. • Вартість […]

X
Украина