Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Prince Trubetskoi Winery

Золото для Prince Trubetskoi Winery

29.03.2022, Новини

На Berliner Wine Trophy одне з найвідоміших та старовинних господарств України, що є номінантом Wine Travel Awards, отримало престижні нагороди. 


Виноробня Prince Trubetskoi Winery, як и багато інших виноробень України, постраждала від військової агресії рашистів, але наші винороби не здаються, продовжують брати участь у престижних винних конкурсах та отримують високі нагороди.

Prince Trubetskoi Winery

На одному з найвпливовіших винних конкурсів Німеччини та найбільшому у світі міжнародному винному змаганні, що проходить під патронатом OIV та UIOE – Berliner Wine Trophy (BWT), вина Prince Trubetskoi Winery отримали три золоті медалі:

• Prince Trubetskoi 2018, (Merlot, Cabernet Sauvignon). Alcohol % 13.7;
• Cabernet Franc 2017. Alcohol % 13.4;
• Oksamit of Ukraine 2016, (Cabernet Sauvignon). Alcohol % 12.3.

В категорії BWT Special Awards 2022 Winners Prince Trubetskoi Winery отримала звання Best Producer Still wine of Ukraine.

Prince Trubetskoi Winery

BWT щорічно збирає відомих виробників та дистриб’юторів з усього світу, а кількість представлених зразків невпинно зростає та становить майже 15 000 заявок на рік (зимовий та літній конкурси).

Переможці Berliner Wine Trophy отримують не тільки медалі, а й повний пакет офлайн- та онлайн-маркетингу для просування відзначених нагородами вин, а саме: безкоштовну медаль у цифровому форматі для просування відзначених нагородами вин; безкоштовний набір маркетингових інструментів та порад; просування вин переможця через соціальні мережі; оголошення переможців на заходах BWT в Азії, призначених для професіоналів галузі та ін.

Prince Trubetskoi Winery

Нагадуємо, що Prince Trubetskoi Winery є номінантом Wine Travel Awards. Команди D+ і Wine Travel Awards бажають усім українським виноробам мирного неба і перемоги – як нашої загальної над ворогами, так і  в премії. Голосування триває до 31 березня.

Фото: results.wine-trophy.com, facebook.com/BerlinerWineTrophy

X
Украина