Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Villa UA

Амбасадори винного смаку: Паризька прем’єра Villa UA

03.11.2023, Новини

Реклама! 

Villa UA продемонструвала свою стійкість і потенціал під час унікальної події Vignoble et Vin en Résistance, яка відбулася у Парижі завдяки спільним зусиллям Посольства України у Франції, Міністерства закордонних справ України, корпорації «Укрвинпром»,  та партнерству з Nazovni.


Сторінки історії української виноробної галузі відкрилися належним чином під час Vignoble et Vin en Résistance: учасники заходу мали можливість ознайомитися з відеоматеріалами, які ілюстрували життя наших виноробів під час важких часів, та процесом відновлення українських винних господарств.

Villa UA

Цей захід був більшим, ніж просто презентація вин. Це була подорож у минуле, що подарувала Франції найкращі зразки українського вина.

Villa UA

На заході усі учасники вперше мали можливість оцінити вина відомих українських марок, включаючи вина Villa UA, які були відібрані дегустаційною комісією як «Амбасадорські вина 2023» та представлені в Дипломатичній академії України при МЗС України.

Презентація в Українському Культурному Центрі у Парижі була важливим кроком для української виноробної галузі. Вона допомогла відкрити світу різноманіття винного смаку України та вразити гостей своєю автентичністю.

Villa UA

На цій події були присутні не лише журналісти та представники відомих гастрономічних видань, а й дипломати, ресторатори, фахівці OIV. Пан Jean Lanotte (Жан Ланот), новопризначений Радник Франції з сільськогосподарських питань в Україні, гідно оцінив чудові зразки сухого вина Villa UA – Chardonnay Sauvignon.

Villa UA

Під час презентації було наголошено, що ця подія – лише початок, наступний крок – співпраця української виноробної галузі та світу. Мета:  популяризація українських вин та сприяння їх експорту.

Смак може бути сильнішим, ніж слова, і вина від Villa UA – це живий приклад, який відображає відвагу та вольовий дух наших виноробів. Українське вино, не дивлячись ні на що, примножує свою славу та збагачує смакові враження. Villa UA подолала усі виклики та готова подарувати світу ще більше смакових відкриттів.

Завдяки зусиллям багатьох людей Україна має можливість експортувати та презентувати світу виноробні здобутки з ім’ям Villa UA.

X
Украина