Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

БІБЛІОТЕКА КОМАНДИ WINE TRAVEL AWARDS ПОПОВНИЛАСЯ ЦІННОЮ КНИГОЮ

04.07.2022, Новини Автор: Ольга Піневич-Тодорюк

Керівнику проекту WTA в La Cite du Vin був представлений путівник по винах Grands Crus Classés Медока та Сотерна.


Директор Conseil des Grands Crus Classés 1855 Сільван Буавер (Sylvain Boivert)  вручив Олександрі Григор’євій, керівнику проекту WTA, ілюстрований путівник по винах Grand Crus Classés Медока та Сотерна під час камерної презентації Wine Travel Awards (новий проект Drinks+ Communication Media Group) та ексклюзивної дегустації від групи Vinos de La Luz у La Cite du Vin.

Bordeaux 1855: A Guide to the Grands Crus Classés Médoc & Sauternes, автор Conseil des Grands Crus Classés, передмова Стефана Берна (Stéphane Bern). У цьому чудовому та знаковому для команди WTA практичному посібнику описано тридцять п’ять винних шато у престижній класифікації Grands Crus Classés, які виробляють найкращі червоні та білі вина в Бордо.

Wine Travel Awards

Цей путівник містить коротку історію кожного маєтку, опис виноградників і терруару, інструкції, як туди дістатися, детальну інформацію про перебування в шато, а також інформацію про різноманітні екскурсії, дегустації та еногастрономічні нотатки.

Wine Travel Awards

Загалом, цей путівник пропонує все, що потрібно відвідати мандрівнику на батьківщині французького вина, а також стане ідеальним супутником для вайнловерів та тих, хто намагається вивчати вина за допомогою фахової літератури.

Отже, ми готові відкрити для себе найкращі вина світу та їхню спадщину з оригінальної точки зору через чудову архітектуру та історію шато, легендарні винні підвали, дегустації та майстер-класи, регіональну кухню та музеї.

Про автора

Conseil des Grands Crus Classés активно захищає та просуває вина найвищої якості та винні шато Бордо. Стефан Берн – журналіст Le Figaro та популярний радіо- та телеведучий. Він є автором декількох книг, у тому числі The Best Loved Villages of France and Luxembourg: History, Landscape, and Traditions, обидві опубліковані Flammarion.

 

X
Украина