Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Wine&Spirits Trade Show

Чого очікувати від Wine&Spirits Trade Show: програма заходів виставки для професійної вино-алкогольної спільноти

15.04.2024, Новини

26-27 квітня 2024 в київському Гольф-Центрі на Оболоні відбудеться Wine&Spirits Trade Show (про проєкт ми вже писали тут). Це подія, що фокусуватиметься у першу чергу на сегменті HoReCa та закупівель для готельно-ресторанного сектору. 


За інформацією від організаторів, у виставці візьмуть участь більше ніж 50 учасників, серед яких — великі, середні та малі виноробні з усіх куточків України, кілька закордонних виноробень, компанії-імпортери, а також — вітчизняні виробники упаковки, етикетки й іншої продукції, що є необхідною для індустрії. 

Також дуже широко на виставці буде представлено виробників міцних напоїв. Серед них є як уже відомі українському споживачу, так і нові імена. Український міцний крафт вражає якістю й різноманіттям! Саме тому організатори запланували окрему барні зону, де професійні бармени готуватимуть авторські коктейлі на базі українських продуктів. Всі кошти від продажу цих коктейлів буде передано на підтримку ЗСУ.

Wine&Spirits Trade Show

Програма заходів

Дегустаційний конкурс 26.04.

Важливою подією весняного шоу стане черговий дегустаційний конкурс Ukraine Wine&Spirits Awards. Найкращі сомельє та експерти України дегустуватимуть та оцінюватимуть нові релізи українського ринку. Реєстрація учасників конкурсу триває. Більш детально про журі та умови участі читайте тут.

Конференція 26.04.

26 квітня в рамках шоу відбудеться Wine&Spirits Conference. Досвідчені експерти розповідатимуть учасникам конференції, які пропозиції існують на вітчизняному ринку, як створити унікальну карту вина й алкоголю, що базуватиметься саме на українських продуктах, а також — як закохати у них українського споживача. 

  • 11:00-12:00

Ольга Насонова, Директорка Аналітичного центру «Ресторани України», співзасновниця НРАУ, засновниця Nasonova consulting. 

«Як живе українська ХоРеКа під час війни. Аналітика ринку за останні 2 роки. Робота в умовах війни. Актуальні практики менеджменту».

  • 12:00-13:00 

«Як змінився ресторанний ландшафт у Львові під час війни? Досвід інсайдерів і професіоналів.» Дискусійна панель.

  • 13:00-14:00 

Оксана Аккерман, засновниця PR buro ACKERMANN. 

«Бренд-маркетинг: Як завоювати любов своїх клієнтів».

  • 14:00-14:45 

Перерва, спілкування з учасниками виставки Wine&Spirits Show.

  • 14:45-16:00

Світлана Цибак, Олег Кравченко, Євгенія Ніколайчук, Сергій Клімов

Воркшоп з формування української винної карти та лояльності споживачів.

  • 16:15-17:00

Олег Кравченко, шеф-сомельє і засновник Win Bar; Олександр Меєр, член правління АСУ, володар нагороди за найкращу винну карту від WineSpectator та Top Italian Restaurants by Gambero Rosso. 

«Вина світу: як створити винну карту, що варта нагород» Дискусійна панель.

Також під час конференції відбудеться нагородження Премії за Найкращу українську карту вин Wine&Spirits Restaurant Awards, Нагородження Top Italian Restaurants by Gambero Rosso та наприкінці конференції — Нагородження переможців Дегустаційного конкурсу Ukraine Wine&Spirits Awards.

Для відвідування конференції «Українська HoReCa. Досвід ефективної роботи незважаючи на виклики війни» потрібен квиток PRO, котрий також надає доступ до експо-зони та майстер-класів протягом обох днів Wine&Spirits Trade Show 2024 обидва дні —  26 і 27 квітня. 

Придбати квиток можна тут  зі спеціальною знижкою у 30% для читачів і підписників Drinks+: під час оформлення квитку введіть промо код DRINKS30.

Організатори попереджають: кількість місць обмежена!

Wine&Spirits Trade Show

Майстер-класи 26.04-27.04

Під час Trade Show 26 і 27 квітня також відбудеться серія навчальних майстер-класів для представників HoReCa та поціновувачів вин у Wine&Spirits Academy. Це чудова можливість підвищення кваліфікації персоналу закладів ресторанно-готельного сегменту. 

Своїм досвідом під час лекцій і майстер-класів із ними ділитимуться експерти міжнародного рівня. Також в рамках майстер-класів відбудуться дегустації вин та алкогольних напоїв, котрі ще не представлені на українському ринку. 

Участь у майстер-класах є безкоштовною (можлива лише за наявності вхідного квитка на Wine&Spirits Trade Show 2024).

З детальною програмою Wine&Spirits Trade Show можна ознайомитись на сайті ws.events/program 

Wine&Golf турнір 27.04 15:00

Wine&Spirits Trade Show відбудеться в одному з наймальовничіших куточків української столиці — у парку «Наталка», в Obolon Event Hall. Це нова локація на території Гольф Центра. Саме тому гості й учасники шоу матимуть чудову можливість не лише активно працювати, а й насолодитись теплою квітневою погодою, зеленим парком та навіть пограти у гольф! 

Wine&Golf турнір, що відбудеться на Wine&Spirits Trade Show 27 квітня — це чудова можливість не лише навчитися грати в гольф, але й взяти участь у змаганні, що пройде прямо під час виставки, та виграти призи.

Перш ніж розпочати змагання, всі учасники пройдуть інструктаж від професійного тренера з гольфу та зможуть потренуватись і відпрацювати удари на драйвер-рейнджі. Потім відбудуться змагання.

Призовий фонд турніру — 3 сертифікати до гольф-академії від Гольф Центра — тим, хто зробить найточніші удари; також переможці турніру отримають сети з вин-переможців дегустаційного конкурсу Ukraine Wine&Spirits Awards.

Вартість участі у Wine&Golf турнірі  — 400 грн. (вартість включає інструктаж, тренування й турнір, а також оренду обладнання).

Важливо! Участь у турнірі можлива лише за наявності вхідного квитка на Wine&Spirits Trade Show 2024.

Придбати квиток можна тут зі спеціальною знижкою у 30% для читачів і підписників Drinks+: під час оформлення квитку введіть промо код DRINKS30.

З детальною програмою Wine&Spirits Trade Show можна ознайомитись на сайті ws.events.

Wine&Spirits Trade Show

Адреса: Obolon Event Hall | Kyiv Golf Center, Київ, Оболонська набережна, 20А.

Квитки: 

Стандартний вхідний квиток:

  • 1 день — 300 грн.
  • 2 дні – 500 грн.
  • PRO: вхідний квиток + відвідування конференції “Українська HoReCa. Досвід ефективної роботи, незважаючи на виклики війни” та майстер-класів — 900 грн.

Для тих, хто прагне отримати максимум користі від Wine&Spirits Show, пропонуємо квиток PRO All inclusive, що включає:

✔️відвідування конференції “Українська HoReCa. Досвід ефективної роботи незважаючи на виклики війни” з доступом до експо-зони та майстер-класів — 26 і 27 квітня (два дні); 

✔️участь у Wine&Golf турнірі;

✔️індивідуальний брендований винний келих у подарунок.

Вартість квитка PRO All inclusive — 1300 грн.

Придбати квиток можна тут  зі спеціальною знижкою у 30% для читачів і підписників Drinks+: під час оформлення квитку введіть промо код DRINKS30.

Графік роботи виставки:

26 квітня 2024 з 12.00 до 20.00

27 квітня 2024 з 11.00 до 19.00

Умови роботи під час повітряної тривоги: у разі повітряної тривоги усі учасники та відвідувачі евакуюються в укриття на цокольному поверсі Event Hall Obolon.

X
Украина