Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Berliner Wine Trophy 2023

Десять золотих медалей отримали вина SHABO на Berliner Wine Trophy 2023!

24.03.2023, Новини

Продукція від номінанта Wine Travel Awards Family Winery SHABO увійшла до переліку кращих вин світу. Флагман українського виноробства вкотре підтвердив свій високий статус та потенціал усієї виноробної галузі України. На одному з наймасштабніших конкурсів світу Berliner Wine Trophy 2023 вина  компанії  SHABO загалом отримали 25 відзнак. Серед цих нагород – 10 золотих медалей.


Навесні 2023 на Berliner Wine Trophy експерти оцінили вина близько 8 000 зразків вин зі всього світу. Десять днів прискіпливої дегустації наосліп. Проведення експертизи відповідно до міжнародних стандартів виноробних асоціацій за 100-бальною системою під нотаріальним контролем. Процес настільки закритий та суворий, що, навіть після оголошення результатів, члени журі не знають «вина якого виробника вони оцінювали та чи увійшов їхній фаворит до переліку переможців». Знову ж таки, обмеженою є і кількість медалей – лише третина від високо оцінених отримає відповідний статус. Це велике досягнення, що у переліку визнаних переможців – 10 вин SHABO.Berliner Wine Trophy 2023

Серед золотих призерів від України:

  • Каберне-Мерло Shabo Grande Reserve 2020
  • Каберне Фран-Мерло-Сапераві Shabo Grande Reserve 2019
  • Мускат Оттонель Shabo Limited Edition 2020
  • Ркацителі за кахетинською технологією Shabo Limited Edition 2021
  • Мускат Оттонель марочне десертне Shabo Limited Edition 2016
  • Трамінер марочне десертне Shabo Limited Edition 2016
  • Каберне марочне десертне Shabo Limited Edition 2016
  • Каберне Shabo Reserve 2021

Також золото отримали Шардоне та Каберне 2015 року врожаю з ексклюзивної фамільної колекції родини Іукурідзе. Exclusive Release – винятково преміальні колекційні вина, які ніколи не продавались. Але розкриття подробиць щодо цієї колекції та відкриття продажу вин компанія планує вже цього року. 

«Вітаємо Україну з черговою відзнакою її можливостей, – підкреслює співзасновник компанії SHABO Гіоргі Іукурідзе. – Заявляти про виноробну Україну – стратегія, яку ми обрали майже 20 років тому. І наразі успішно продовжуємо її реалізовувати. Для SHABO серед найважливіших точок опори в усі часи – робити те, що найкраще вміємо – створювати унікальний продукт української землі. І кожна перемога, визнання на міжнародній арені цього продукту – не просто фіксація спроможності нашого бізнесу, а й країни загалом. Переконаний, що сильна Україна – гарантія її майбутнього. І бізнес, як і його досягнення, був й буде залишатись точкою опори для зміцнення нашої країни».

Вперше теруар української землі на авторитетному Berliner Wine Trophy оцінили у 2021 році. Тоді SHABO привезла одразу 5 золотих медалей. Вже наступного разу, у 2022 році вина бренду отримати 17 нагород, з них – 9 золотих. У 2023 кількість відзнак з цього конкурсу сягнула 25, з них – 10 золотих. Загалом до скарбниці досягнень українського виноробства SHABO принесла близько 500 нагород міжнародного рівня (Decanter Wine Awards, Великобританія; Mundus Vini, Німеччина; New York IWC, США; International Wine Challenge, Великобританія та інші).

Придбати вина-переможці Berliner Wine Trophy 2023, а також вина, відзначені іншими світовими конкурсами, можна у фірмовому магазині shaboshop.

Ми пишаємося досягненнями української компанії та визнанням вин SHABO і хочемо нагадати, що триває публічне голосування за номінантів премії Wine Travel Awards, де компанія представлена в кількох категоріях. Підтримайте SHABO своїм голосом – залишився лише тиждень! 

Фото: Sergiy Kadulin

X
Украина