Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Favorite Food & Drinks

Favorite Food & Drinks 2024. Прийом заявок розпочато

29.02.2024, Новини

15 квітня у Києві в рамках Закритої зустрічі лідерів фуд-ринку відбудеться церемонія нагородження дегустаційного конкурсу Favorite Food & Drinks 2024, міжнародним інформаційним партнером якого є Drinks+ & Wine Travel Awards.


Favorite Food & Drinks – це єдиний в Україні, незалежний, професійний дегустаційний конкурс у галузі виробництва харчових продуктів.

Favorite Food & Drinks

Цього року у рамках співпраці з Favorite Food & Drinks, Drinks+ & Wine Travel Awards стали міжнародним інформаційним партнером єдиного у своєму роді конкурсу.

Favorite Food & Drinks зарекомендував себе як майданчик першої презентації, тестування нових та інноваційних харчових продуктів, та платформа для отримання зворотного зв’язку від неупереджених експертів. Конкурс став місцем зустрічі гравців всіх напрямів індустрії українського фуд-ритейлу, від крафтових до промислових виробників та імпортерів і представників торговельних мереж та HoReCa.

Favorite Food & Drinks 2024

«Favorite Food & Drinks ставить перед собою амбітні цілі, а саме розвиток культури свідомого споживання харчових продуктів задля збереження здоров’я та  підвищення якості життя; надання додаткових цінностей харчовим продуктам для підвищення конкурентних позицій на внутрішньому ринку для збільшення експортного потенціалу; просування бренду України на світових фудринках як країни-постачальника інноваційних, нових, традиційних та якісних харчових продуктів з високими органолептичними властивостями», – розповідає Олена Сініціна, засновниця та організаторка конкурсу.

Favorite Food & Drinks 2024

До складу членів професійної дегустаційної комісії запрошено висококласних фахівців з ритейлу, ритейлу при АЗК, HoReCa: керівники відділів якості, власного виробництва, власних торговельних марок, а також експерти з національних компаній виробників, галузевих асоціацій та профільних інститутів.

Favorite Food & Drinks 2024

Серед членів Дегустаційного комісії цього року:

 • Даля Завяцкієне, директорка департаменту власного виробництва NOVUS
 • Павло Чернецький, керівник відділу Продукти харчування ROZETKA
 • Юлія Голубкова,  в.о. комерційного директора Auchan Україна
 • Марія Степанюк, начальник відділу «НАССР ЕКО МАРКЕТ»
 • Наталія Пашова, технолог департаменту громадського харчування «Епіцентр К»
 • Богдана Леонова, директорка з розвитку холдингу інгредієнтних компаній Alma-Veko
 • Олексій Федоровський, дворазовий переможець України кавових чемпіонатів
 • Костянтин Грубич, експерт з якості, журналіст, телеведучий, автор рубрики «Знаю Споживаю» у «Сніданок з 1+1»
 • Крістіна Терлоо, комерційна директорка мережі спеціалізованих магазинів GRADUS, Доярочка
 • Марія Паска, керівниця напряму «Технології та інновації для HoReCa» Школи гостинного сервісу Horeca School, Завідувачка кафедри готельно-ресторанного бізнесу ЛДУФК ім. І. Боберського
 • Михайло Грудницький, керівник проєктів власного виробництва компанії, що працює під брендом KLO
 • Марʼяна Попюк, начальник виробничого підрозділу «Тайстра груп»

Favorite Food & Drinks 2024

Даля Завяцкієне, яка не вперше бере участь у конкурсі, прокоментувала: «Подібні конкурси дуже гарна мотивація виробникам України, це і інструмент маркетингу і привід зустрітися. Я б хотіла, щоб конкурс зростав. На Favorite Food & Drinks 2023 мене зацікавило багато нових продуктів, а особливим відкриттям стали учасники виробники молочних продуктів. Подібний дегустаційний конкурс – це виняткова можливість зустрітися на одному майданчику і ритейлу, і виробникам».

Favorite Food & Drinks 2024

Ірина Брицька, керівниця з клієнтського досвіду компанії, що працює під брендом KLO, членкиня Дегустаційної комісії 2023, розповідає: «Ми розвиваємо власний ритейл, як будь-яка мережа автозаправних станцій. Ми маємо власні фудмайданчики, власні магазини для наших клієнтів, тому для нас важливо знати, що відбувається на фудринку. Нам було цікаво подивитися на якісь виробництва, в першу чергу українських підприємств, тому що наша стратегія підтримувати українського виробника, щоб, можливо, почати співпрацю з цими виробниками. На конкурсі обрати виробника легше, тому що коли ти бачиш склад журі, бачиш якість організації конкурсу – ти розумієш рівень. І ті компанії, які взяли участь, а тим більше отримали нагороду – дійсно потребують уваги».

Дегустації проводяться «наосліп» за оціночним принципом на відповідність органолептичним показникам. Зразки між собою не порівнюються. Кожен якісний продукт має шанс на нагороду.

Favorite Food & Drinks 2024

Прийом заявок розпочато.  Favorite Food&Drinks запрошує виробників із усіх регіонів України взяти участь і поставити поряд зі своїм брендом заслужену відзнаку високої  якості. 

 • Прийом заявок триватиме до 20 березня 2024 року
 • Професійні дегустації відбудуться 26-27 березня 2024
 • Закрита зустріч лідерів food-ринку та Урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться 15 квітня 2024

Favorite Food & Drinks 2024

Податися на участь може будь-який виробник, що має юридичну особу, у тому числі ФОП та фермери, які виробляють та/або реалізують продовольчу продукцію, вироблену як в Україні, так і поза її межами.

Favorite Food & Drinks 2024

Перемога в конкурсі надає право розміщувати зображення нагороди на упаковці продукції і отримати ще один драйвер для розвитку бізнесу.

Найкраще – до столу!

______________

Офіційний партнер Favorite Food & Drinks 2024: Paperbag

Інформаційні партнери: 

Posteat, Mind, The Page, Агропортал, АПК Інформ, Ділова Столиця, Депо, Перший Бізнесовий, Їzhakultura, Ukrainian Food Retail Alliance, U-Food Association, marketer.ua, founder.ua, economist.com.ua, Марко Пак, 44.ua, Напої. Технології та Інновації, Харчові Технології, Logist.FM, Управління Якістю

Міжнародний інформаційний партнер:

Drinks+, Wine Travel Awards

Сайт проєкту: ffdu.com.ua

Слідкуйте за нами у соцмережах: 

https://www.facebook.com/favorite.food.drinks

https://www.linkedin.com/company/favorite-food-drinks/?viewAsMember=true