Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Camus Cognac

5 стипендіатів від Gérard Basset Foundation та Alexa Camus Golden Vines® 2024 in Spirits відправляються на навчання в провінцію Коньяк

21.06.2024, Новини

Camus Cognac, відомий виробник, яким з моменту заснування і протягом шести поколінь керує сім’я Камю, другий рік поспіль співпрацює з Liquid Icons та Фондом Жерара Бассе (the Gérard Basset Foundation) – партнером призового фонду Wine Travel Awards.


Мета  колаборації з Коньячним Домом – виявити гідних абітурієнтів серед операторів галузі і присудити стипендії The Alexa Camus Golden Vines® Scholarships in Spirits.

Camus Cognac

12 червня завершився відбір – і ось 5 стипендіатів отримали фінансування для проходження сертифікації WSET на отримання кваліфікації Level 3 Award in Spirits. А Дім Камю запросив їх на 5-денне інтенсивне навчання на базі цього всесвітньовідомого підприємства. До п’ятірки переможців увійшла колумніст Drinks+ та Member of the Wine Travel Awards Advisory’s Board – Катерина Ющенко. Її матеріал про повне занурення в коньяк читайте згодом.

Передбачається, що стипендіати Gérard Basset Foundation, які приїдуть днями до французької провінції Коньяк, не лише одержать теоретичні знання щодо преміальних коньяків, але й матимуть практику в різних відділах Дома Камю, включаючи винокурню, виноградники, льохи та виробництво. Це дозволить стипендіатам зустрітися та повчитися у керівників підрозділів Камю, на власному досвіді зрозуміти, що потрібно для виробництва коньяку вищого світового класу.

Camus Cognac

Куратором навчання буде Алекса Камю (Alexa Camus), віце-президент правління Camus Wines & Spirits. Така практика дозволить стипендіатам розвинути свої знання та компетенції, необхідні для успіху власного  бізнесу в секторі алкогольних напоїв.

Нагадаємо, що до експертної комісії, яка обирала п’ятірку переможців, крім Алекси Камю, входили Джеймс Нісбет (James Nisbet), General Manager of the Luxury Division of Camus Wines & Spirits; Ян Харріс (Ian Harris), MBE DipWSET, довірена особа Фонду Жерара Бассета та генеральний директор WSET 2002-2022 та Романе Бассе (Romané Basset), співзасновник Фонду Жерара Бассе.

Camus

Коментуючи запуск цієї нової ініціативи, пані Алекса Камю зазначила:

«Для мене велика честь підтримати п’ятірку обраних студентів, які будуть за допомогою нашої стипендії вивчати світ міцних напоів. На моєму власному шляху кожен диплом і сертифікат був сходинкою, яка підтверджує, що освіта — це не просто здобуття знань — це ключ, який розкриває потенціал, формує лідерів і перетворює мрії на реальність. У світі вин і спиртних напоїв диплом WSET – це більше, ніж диплом. Це символ досвіду та пристрасті. Ми були раді запропонувати стипендії для підтримки цього прагнення».


Досьє D+

Дім коньяків Camus

Заснований у 1863 році, є 5-м за величиною виробником коньяку та найбільшим у світі, яким досі володіє та управляє сім’я-засновник. Маючи шість поколінь відданості виробництву коньяку найвищої якості, Camus може похвалитися дистриб’юторською мережею, що охоплює понад 110 країн. За статистикою, вони продають пляшку преміального коньяку кожні 13 секунд поціновувачам у всьому світі. Camus спеціалізується на преміальному сегменті для вимогливих клієнтів, виробляючи найароматніший коньяк серед найбільших коньячних будинків, що є відмінною рисою Camus.

Camus-Yuanliu

Дочірня компанія Camus-Yuanliu, що повністю належить Camus, входить до п’ятірки найбільших імпортерів спиртних напоїв преміум-класу в Китаї. Camus-Yuanliu, представляє понад 20 міжнародних брендів від провідних світових дистиляторів і виноробів, пропонує понад 200 продуктів у всіх основних категоріях.

Camus Holding Group

Camus Holding Group складається з шести компаній, включаючи ірландський бренд віскі Lambay і дистрибуцію електронної комерції в Європі та Китаї. Крім того, Camus є найбільшим у світі дистриб’ютором Moutai, преміального китайського Baijiu. У 2023 році сім’я Camus заснувала спільне підприємство з китайською компанією Gujinggong (дохід 6,1 мільярда юанів) для створення віскікурні світового класу в Бочжоу, Китай, поєднуючи міжнародний досвід і унікальні китайські особливості.

X
Украина