Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

БарошинДом

Котокафе «БарошинДом» – допомога тим, хто не може подбати про себе сам

21.10.2022, Новини

З початком війни багато українських знаменитостей зайнялися волонтерством: допомога переселенцям, доставка гуманітарних товарів, збирання коштів на ЗСУ та багато іншого… Наразі допомога медійних осіб, чиї обличчя відомі всій Україні, необхідна проєкту під назвою «БарошинДом».


«БарошинДом» – це не просто притулок для братів наших менших, хоча, звичайно, на сьогодні команда волонтерів допомагає бездомним тваринам як може, докладно з їхньою роботою можна ознайомитись тут. Але зараз однією з головних цілей стало створення котокафе, куди організатори проєкту хочуть запрошувати на філіжанку кави відомих людей та з їх допомогою знаходити затишний будинки та люблячих господарів бездомним тваринкам.

Але для того, щоб котокафе відчинило свої двері – його необхідно облаштувати, зокрема зробити багатоярусний куточок для котиків, а для цього потрібні кошти, а отже, допомога всіх нас. Кожен українець може зробити свій внесок у створення барошиногодома 🙂 , будь-яка, найменша сума, наблизить початок роботи котокафе та ощасливить тих, хто не може подбати про себе сам.

Про свій проєкт організатори кажуть, що їх стратегічною метою є «популяризувати в суспільстві ідею турботливого ставлення до безпритульних тварин, стерилізації тощо», а тактовною – «підшукувати домівку тим котикам, що попадатимуть до нашого котокафе».

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

  •  Приватбанк 4731 2191 2196 1217
  •  Монобанк 5375 4114 1717 9111
  •  Є-підтримка 5375 4116 1054 4947
  • PayPal-igor.kizima.present@gmail.com
  • За допомогою платіжної системи https://paysend.com/ на картку банку з будь-якої точки світу.

Також можна замовити корм у зоомагазині та надіслати на Нову Пошту 37, Київ, одержувач Кізима Ігор Віталійович, тел. 096 545 40 33.

Фото: vectorstock.com

X
Украина