Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Ейнат Кляйн

Лекція Ейнат Кляйн: «НеВинна історія: як розуміти вино»

02.02.2022, Новини

8 лютого в Єрусалимі в Центрі Менахема Бегіна відбудеться захід, присвячений вину.


8 лютого в Центрі спадщини Менахема Бегіна (державний центр спадщини шостого прем’єр-міністра Ізраїлю, лауреата Нобелівської премії миру), звідки відривається вид на гору Сіон та стіни Старого міста, відбудеться другий захід у рамках фестивалю «Суть речей». Перший був присвячений оливі. Нинішня подія має назву «Таємниця вина», на відвідувачів чекають лекції, майстер-класи, зустрічі з цікавими людьми, дегустації, призи.

Одним із лекторів «Тайн вина» виступить Ейнат Кляйн: історик, гід країнами Африки та Близького Сходу, фотограф, організатор проекту Vino&Co та винороб. Ейнат є суддею Wine Travel Awards – міжнародної премії нового формату з винного туризму, а також номінантом цієї премії у номінації Wine Guide, категорія Guide of the Year.

Ейнат Кляйн

Тема лекції Ейнат Кляйн«НеВинна історія: як розуміти вино». Експерт розповість, чим відрізняється погане вино від хорошого, як правильно розкладати вино на аромати та смаки, аналізувати їх та насолоджуватися процесом та ін.

Нагадаємо, що 31 липня 2021 року у приміщенні Музею єврейського народу (АНУ), розташованого на території кампуса Тель-Авівського університету, відбулася презентація-дегустація `3 Cats` – вина від Ейнат Кляйн. Це ексклюзив, було випущено 1000 пляшок, кожна пронумерована і є колекційною. `3 Cats` це бленд Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc та Petit Verdot, урожай 2018 року, витримка 12 місяців у бочці французького дуба. Оформлення етикетки належить «пензлю» чоловіка Ейнат – Андрію Макаревичу, адже, як відомо, Андрій Вадимович не лише композитор, автор текстів до пісень та виконавець, а й талановитий художник.

Ейнат Кляйн

На заході «Таємниця вина» вино `3 Cats` можна буде не лише продегустувати, а й придбати.

Також лекторами на «Таємниця вина» виступатимуть: Бені Йонін, тема лекції «Моя чаша повна» (чаша вина в мистецтві стародавнього сходу та в танаху; Міша Бірман, тема лекції «Перетворення вина»; Таль Вульф, тема лекції «Вино НЕ через рожеві очки» » (примірка «п’яних окулярів», інтерактивний майстер клас); Денис Златопольський, тема лекції «Тріумф Діоніса»; Влад Слуцкін, тема лекції «Виноград як старовинна битва».

Свої вина для дегустації запропонують виноробні Кедма, Ротем, Екев Гуш-Ецієн, Einat Winery.

Квиток можна придбати тут.


Голосування за номінантів WTA розпочнеться з 1 березня.

Фото: facebook.com/einat.klein2, facebook.com/vinoandcowinetastings

X
Украина