Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Ложка дьогтю у давньоримському вині

04.10.2022, Новини Автор: Drinks+

На дні гавані у регіоні Сан-Феліче-Чірчео (Італія) були знайдені амфори, в яких зберігалося вино часів Римської імперії. Дослідники ретельно проаналізували залишки у глеках, та прийшли до цікавих висновків щодо виробництва вина в цьому регіоні в І-ІІ століттях до нашої ери.


Наукове дослідження було дуже об’ємним і поєднувало деякі з найновіших методів хімічного аналізу з іншими підходами, що використовуються в археоботаніці. Це допомогло дізнаттися багато цікавого про ці амфори.

Серед лабораторних методів, використаних науковцями, було поєднання газової хроматографії та мас-спектрометрії, різних способів розділення та ідентифікації хімічних маркерів у матеріалі – органічних залишках у глеках. 

Під час дослідження був виявлений рослинний пилок. Виявилося, що це пилок з виноградної лози. Ретельний аналіз показав, що в цьому глиняному посуді виготовляли як червоне, так і біле вино з місцевого винограду. Хоча неясно, чи були ці рослини одомашнені на той час.

Також були знайдені сліди дьогтьової смоли, яку, як вважають вчені, використовували для водонепроникності глеків, а можливо, навіть для ароматизації вина. Дослідники кажуть, що смола, яку вони виявили, була вироблена з сосни, привезеної з-за меж регіону, можливо, з Калабрії чи Сицилії.

«Використовуючи різні підходи до розгадки вмісту та складу шару покриття римських амфор, ми просунулись набагато далі в розумінні стародавніх практик виноробства», – кажуть дослідники.

Знахідки у регіоні Сан-Феліче-Чірчео, який знаходиться приблизно за 90 кілометрів на південний схід від Риму, включають також інші різноманітні керамічні вироби та артефакти. 

За матеріалами: https://www.sciencealert.com/

X
Украина