Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Майбутнє скляних пляшок. Wine Paris & Vinexpo Paris підніме важливі теми

09.02.2022, Новини

Однією з тем, які учасники збираються обговорювати на Wine Paris & Vinexpo Paris, стане дискусія про майбутнє скляних пляшок, в обговоренні візьме участь Дженсіс Робінсон, винний критик, журналіст, письменник, консультант Її Величності Королеви Великобританії.


Wine Paris & Vinexpo Paris відбудеться 14-16 лютого 2022 року. Захід стане першою великою міжнародною подією для світової індустрії вина та спиртних напоїв у цьму році. В рамках Wine Paris & Vinexpo Paris підніматимуться важливі теми, однією з яких стане дискусія «Кінець скляним пляшкам?», у якій візьме онлайн-участь Дженсіс Робінсон (Jancis Robinson).

Експерти неодноразово порушували тему скляних пляшок, порівнюючи цей матеріал з більш легкими пластиком та алюмінієм. Але чи є банка або bag-in-box більш стійкою формою упаковки для вина, ніж скляна пляшка? І як зробити скло більш екологічним? Ці та інші питання будуть поставлені під час «круглого столу».

Також у рамках виставки відбудуться семінари, присвячені французьким винам з Ельзасу, Шампані та Лангедока; сортам винограду, включаючи Мелон де Бургонь та чилійський Карменер; регіонам, серед яких Центр-Луара та італійські Фріулі та Просеко; іконам виноробства, серед яких такі великі імена, як Château d’Yquem; міжнародному виноробству від Австрії до Австралії.

Ще однією важливою конференцією на Wine Paris & Vinexpo Paris стане «Розуміння винних тенденцій та рушійних сил майбутнього споживання» – результат аналізу IWSR, дослідницької компанії, провідного авторитету на світовому ринку аналітики алкогольних напоїв.

Підготувала О.Бантишева за матеріалами thedrinksbusiness.com
Фото: vinexposium.com

X
Украина