Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

The Macallan The Reach 81 Years Old

На Sotheby’s продано найстаріший віскі, який колись виставлявся на аукціоні

14.10.2022, Новини

300 000 фунтів стерлінгів – саме стільки сплатив приватний колекціонер з Великобританії за The Macallan The Reach 81 Years Old.


Унікальний односолодовий віскі – The Macallan The Reach 81 Years Old, найстаріший з колись виставлених на аукціоні, був проданий на Sotheby’s за 300 000 фунтів стерлінгів. Рідкісний віскі придбав приватний колекціонер з Великобританії, виручені кошти направлені в нещодавно створений The Macallan Artisan Collective на користь Macallan Artisan Apprenticeship Fund.

The Macallan The Reach 81 Years Old

Попередня найвища ціна, сплачена на аукціоні за пляшку найстарішого у світі віскі, була встановлена на Sotheby’s у Гонконгу в жовтні 2021 року, тоді штоф №1 80-річної витримки Gordon & Macphail Generations був проданий за 142 000 фунтів.

The Macallan The Reach 81 Years Old був витриманий у дубовій бочці з-під хересу, сам штоф виготовлений з гарячого скла, видутого вручну та встановлений на бронзовій скульптурі – три руки, що символізують персон в історії The Macallan. Футляр, в якому знаходиться штоф, виготовлений з дерева в’яза, який, як вважається, знаходився в маєтку Макаллан в 1940 році – рік дистиляції.

The Macallan The Reach 81 Years Old

Синонімом віку у світі віскі є рідкість, оскільки не всі бочки в Шотландії доживають до 50-річного віку через швидкість випаровування алкоголю. Macallan The Reach уособлює вік та якість, які провідні світові колекціонери спиртних напоїв шукають в ультрарідкісному віскі.

Переможець торгів також отримає виняткову нагоду – дегустацію рідкісного односолодового віскі 81-річної витримки в The Macallan Estate.

Фото: dropbox.com/sh

X
Украина