Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

молекулярний принтер

Перший в світі молекулярний принтер для напоїв

15.02.2022, Новини

Компанія Cana Technology залучила інвестиції для просування винаходу на ринок.


Компанія Cana Technology після чотирьох років роботи над першою версією молекулярного принтера для напоїв залучила інвестиції у розмірі 30 мільйонів доларів від венчурного підприємства The Production Board (TPB).

Cana і TPB наголошують, що винахід має важливі екологічні переваги, він вирішить значну кількість проблем індустрії напоїв, зокрема зменшить залежність виробників від сільського господарства, заощадить воду, суттєво скоротить відходи, а також допоможе відмовитися від зайвих транспортних витрат.

Розробники диво-принтера стверджують, що новинка може у будь-який час створювати будь-який напій без шкідливого впливу на навколишнє середовище. За словами Бхарата Васана (Bharat Vasan), президента та головного операційного директора TPB, принтер Cana «схожий на Netflix у світі напоїв».

Cana

Як працює молекулярний принтер

Мета винаходу – синтезувати напої, виходячи з того, що кожен напій майже повністю складається з води. Картриджі, наповнені ароматизуючими сполуками, будуть вставлені в машину розміром з тостер та дисперговані у воді з використанням «новаторської мікрофлюїдної технології дозування рідини». Автор винаходу Дейв Фрідберг (Dave Friedberg) стверджує, що, використовуючи цей механізм, можна приготувати майже нескінченну кількість напоїв – від соків, чаю, газованої води та кави до пива, коктейлів й вина.

На сьогодні пристрій пройшов усі перевірки і вже наприкінці лютого з’явиться на ринку. Команда Cana стверджує, що один пристрій може надрукувати кількість напоїв, яка вмістилася б приблизно у сотню пляшок.

За матеріалами vinepair.com

Фото: thespoon.tech

X
Украина