Внимание!

На сайте используются cookie файлы

The site uses cookie files

Данный сайт имеет возрастное ограничение!

This site has age restrictions!

Я подтверждаю, что мне, увы, уже давно исполнилось 18 лет
I confirm that I have 18 years!

Gastronomy and Wine Portal

Stakhovsky Wines

Stakhovsky Wines другий рік поспіль стає номінантом Wine Travel Awards 

01.02.2023, Премія

Молодій та успішній виноробні Stakhovsky Wines днями виповнилося три роки. Номінант WTA від України зумів за цей час зробити гідне українське вино, яке користується популярністю як серед українських, так і серед закордонних споживачів. Наші щирі вітання Сергію Стаховському та його команді! Бажаємо сил в реалізації задуманого та нових перемог!


Від тенісу – до виноробства

Stakhovsky Wines – крафтова сімейна виноробня, заснована легендою українського тенісу Сергієм Стаховським. Перше знайомство Сергія з Grands Vins відбулося в Бордо, і вони справили на нього велике враження.

Стаховський вирішив займатися виноробством у 2015 році. Він орендував ділянку площею 20 га на Закарпатті (як зазначено на етикетках), одному з найвідоміших виноробних регіонів України, з глинисто-кам’яними ґрунтами, на схилах гори, де колись видобували вулканічну каолінову глину та золото. Протягом двох років команда Stakhovsky Wines наполегливо працювала, прибираючи ділянки та відроджуючи землю, викорчовуючи та пересаджуючи лози та висаджуючи нові.

Мальовничі виноградники

Нині Стаховський може похвалитися одними з найкрасивіших виноградників Закарпаття. Виноградні лози ростуть амфітеатром над Дунайською низовиною. Специфічне розташування в одному з найтепліших куточків Закарпаття дозволяє вирощувати червоний виноград, хоча цей регіон здавна славиться виробництвом білого.

На виноградниках Stakhovsky Wines вирощують Трамінер, Рислінг, Шардоне, Каберне Совіньон, Мерло, Сапераві, Цвайгельт. Планують вирощувати Фурмінт і Піно Нуар.

Смак перемоги

Перші вина Стаховського були створені з урожаю 2018 року. Їхній стиль елегантний, стриманий і водночас потужний, як гра чемпіона. Для переробки та виніфікації винограду використовується високотехнологічне обладнання з Італії, Німеччини та Франції. Вина Stakhovsky Wines доступні у Франції, Чехії, Словаччині, Польщі, Японії, Естонії, Великій Британії та Австрії. Traminer W, Saperavi ACE 2018 і Cabernet Sauvignon Ace 2019 можна придбати в La Cité du Vin, Бордо.

Якщо хочете спробувати Stakhovsky Wines, приєднуйтесь до дегустації шести номінантів WTA, організованої командою WTA на ProWein у вівторок, 21.03.2023 о 16.00, зал 13 (Форум 13.2).

Фото: Hanna Rabovska

X
Украина